Ogłoszenia

Obsługa komputera

Michał

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze spec...

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze specjalizacją grafiki komputerowej.Chętnie udzielę korepetycji, przeprowadzę kursy, szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera, Internetu oraz z zakr . . .

50 zł
za 60 min

Rafał

Przygotowanie do egzaminów zawodowych Technik informatyk - E...

Przygotowanie do egzaminów zawodowych Technik informatyk - EE.08, EE.09 (nowa podstawa) E.12, E.13, E.14 (stara podstawa) . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Masz problemy z obsługą podstawowych programów komputerowych...

Masz problemy z obsługą podstawowych programów komputerowych? Napisz do mnie: kontakt@atrmontess.pl . . .

35 zł
za 60 min

Justyna

Jestem architektem z uprawnieniami Udzielę korepetycji z aut...

45 zł
za 60 min

Michał

Wkurzało Cię jak coś nie działało w Twoim komputerze i akura...

Wkurzało Cię jak coś nie działało w Twoim komputerze i akurat musiałeś zrobić to na "wczoraj"? Już to się nie powtórzy. Nauczę się zapobiegać problemom z komputerem, pokaże Ci jak wszystko działa. Wre . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Grupa studencka P&E udzieli korepetycji z obsługi komputera!...

Grupa studencka P&E udzieli korepetycji z obsługi komputera! :) Cena za 1h: 15zł Kontakt: 693 579 108 Oferta obejmuje cały teren miasta Wrocław! Najtańsze ceny!! Najwyższa jakość!! Dojazd prosto do domu kl . . .

15 zł
za 60 min

Maja

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielani...

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji ze wszystkich przedmiotów na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum , także z "trudnymi przypadkami" oraz z osobami z dysleksją i z . . .

20 zł
za 60 min

Patryk

Witam, skutecznie i solidnie udzielę Ci korepetycji z inform...

Witam, skutecznie i solidnie udzielę Ci korepetycji z informatyki! Podstawy obsługi komputera, efektywne korzystanie z zasobów internetu, praca z pakietem MS Office, obsługa programów graficznych: CorelDRAW, Ado . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Witam. Jestem młodym i ambitnym chłopakiem. Chętnie pomogę z...

Witam. Jestem młodym i ambitnym chłopakiem. Chętnie pomogę z wybraną dziedziną. Mam w niej spore doświadczenie. Startowałem w wielu olimpiadach odnosząc dość duże sukcesy. Odnośnie lekcji: - Cena 15zł N . . .

15 zł
za 60 min

Teodor

portfolio: www.TeodorRyszkus.com Praktyczna nauka programów ...

portfolio: www.TeodorRyszkus.com Praktyczna nauka programów graficznych - Adobe Photoshop, Adobe Lightroom. Jestem profesjonalistą, zawodowo pracuję jako fotoreporter i grafik, także tymi programami posługuję s . . .

25 zł
za 60 min