Ogłoszenia

Oleśnica

Adam

Oferuję pomoc na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szk...

Oferuję pomoc na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej. Gwarantuję miłą atmosferę podczas zajęć. Posiadam dużą cierpliwość i z chęcią wytłumaczę każdy problem.Jeżeli nie . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

Magister filologii angielskiej z 8-letnim doświadczeniem w n...

Magister filologii angielskiej z 8-letnim doświadczeniem w nauczaniu oferuje profesjonalne lekcje indywidualne z języka angielskiego na wszystkich poziomach. Przygotowanie do pisemnych i ustnych egzaminów (gimnazj . . .

45 zł
za 60 min

Izabela

j.ang = skutecznie, z własnymi materiałami z dojazdem lub u ...

j.ang = skutecznie, z własnymi materiałami z dojazdem lub u korepetytora, miła atmosfera, cierpliwość i skuteczność, tel.515530550 . . .

35 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Wladyslaw

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Zajęc...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Zajęcia dla osób zamieszkujących na terenie miasta Oleśnica - jak również bliskie miejscowości. Mogę pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowa . . .

20 zł
za 60 min

Konrad

Jestem absolwentem Wydziału MEiL Politechniki Warszawskiej. ...

Jestem absolwentem Wydziału MEiL Politechniki Warszawskiej. Mam 8-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z Matematyki i Fizyki. Oferuję dojazd do ucznia, efektywną pomoc na każdym poziomie, własne materi . . .

35 zł
za 60 min

Maja

Jestem absolwentką studiów chemicznych i biologicznych. Posi...

Jestem absolwentką studiów chemicznych i biologicznych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Udzielę korepetycji z chemii na poziomie gimnazjum oraz liceum, p . . .

30 zł
za 60 min

Maja

Jestem absolwentką technicznych studiów chemicznych i biolog...

Jestem absolwentką technicznych studiów chemicznych i biologicznych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Udzielę korepetycji z fizyki na poziomie . . .

30 zł
za 60 min

Maja

Jestem absolwentką technicznych studiów chemicznych i biolog...

Jestem absolwentką technicznych studiów chemicznych i biologicznych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie gimnazj . . .

30 zł
za 60 min

Maja

Jestem absolwentką studiów chemicznych i biologicznych. Posi...

Jestem absolwentką studiów chemicznych i biologicznych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Udzielę korepetycji z biologii i przyrody na poziomie . . .

30 zł
za 60 min