Ogłoszenia

Olkusz

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Olha

Nauczycielka (native speaker) języka rosyjskiego/ukraińskieg...

Nauczycielka (native speaker) języka rosyjskiego/ukraińskiego. Wykształcenie wyższe filolog języka ukraińskiego/rosyjskiego zdobyte na wschodniej Ukrainie (język rosyjski jako native). Tłumaczenia, pomoc z le . . .

30 zł
za 60 min

Klaudiusz

Korepetycje dla osób znajdujących się na terenie miasta Olku...

Korepetycje dla osób znajdujących się na terenie miasta Olkusz - jak również nieodległe miejscowości. Kontakt wyłącznie za pomocą maila zamieszczonego poniżej ogłoszenia. Posiadam duże doświadczenie w p . . .

20 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje z matematyki

Oferuję korepetycje z matematyki.  Zakres materiału: podstawówka-liceum . Jestem studentką informatyki, wcześniej uczęszczałam do klasy z rozszerzeniem matematyka-fizyka-informatyka w I Liceum Ogólnok . . .

30 zł
za 60 min

Piotr

Uczę języka norweskiego,kurs podstawowy i zaawansowany,mater...

Uczę języka norweskiego,kurs podstawowy i zaawansowany,materiały do wyboru przez ucznia.Więcej info pod tel.606756468 . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

ANGIELSKI na wszystkich poziomach zaawansowania- równiez od ...

ANGIELSKI na wszystkich poziomach zaawansowania- równiez od podstaw, kursy, korepetycje, tłumaczenia, przygotowanie do egzaminów, zajęcia z języka biznesowego itp. Zajęcia na os. młodych w Olkuszu. 513705128 . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

NIEMIECKIi na wszystkich poziomach zaawansowania- równiez od...

NIEMIECKIi na wszystkich poziomach zaawansowania- równiez od podstaw, kursy, korepetycje, tłumaczenia, przygotowanie do egzaminów, zajęcia z języka biznesowego itp. Zajęcia na os. młodych w Olkuszu. 513705128 . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

WŁOSKI na wszystkich poziomach zaawansowania- również od pod...

WŁOSKI na wszystkich poziomach zaawansowania- również od podstaw, kursy, korepetycje, tłumaczenia, przygotowanie do egzaminów, zajęcia z języka biznesowego itp. Zajęcia na os. młodych w Olkuszu. 513705128 . . .

40 zł
za 60 min

Pawel

Student V roku AGH udzieli korepetycji w WEEKENDY w OLKUSZU ...

Student V roku AGH udzieli korepetycji w WEEKENDY w OLKUSZU z matematyki zakres podstawowy/rozszerzony. Z racji tej, że korepetycje mogą odbyć się tylko w weekend (tj. piątek sobota ewentualnie niedziela) pomaga . . .

25 zł
za 60 min

Katarzyna

Absolwentka wyższych studiów z zakresu chemii i biologii z p...

Absolwentka wyższych studiów z zakresu chemii i biologii z przygotowaniem pedagogicznym udzieli korepetycji. (lekcje u korepetytora na terenie Olkusza, kilkuletnie doświadczenie)tel. 512183896 mail: kdudek2010@gma . . .

40 zł
za 60 min