Ogłoszenia

Opole

Kinga

Korepetycje LOGIKA

Witam, jestem studentką 4 roku prawa. Z chęcią pomogę Ci rozwiązać zadania jak również przygotować Cię do egzaminu/zaliczenia.  Informacji udzielę pod numerem telefonu - 509983059 . . .

40 zł
za 60 min

Policz to!

Analizy i konsultacje ze statystyki

Analizy statystyczne poziom naukowy, studencki i biznesowy kompleksowe wsparcie od etapu planowania badań, poprzez analizę danych, ich wizualizację aż do raportu końcowego. Wszystkie poziomy analizy - opis s . . .

45 zł
za 60 min

Elżbieta

Zapraszam na zajęcia online z języka francuskiego.

Witam serdecznie, Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszam osoby, które kontynuują przygodę z nauką francuskiego lub dopiero chcą zacząć się uczyć. Posiadam ki . . .

50 zł
za 60 min

Grzegorz

Profesjonalne przygotowanie do nowej matury.

Profesjonalne przygotowanie do nowej matury.  . . .

50 zł
za 90 min

Daniel D-CUBE

GEOMETRIA WYKREŚLNA - KOREPETYCJE, WYKONYWANIE RYSUNKÓW

GEOMETRIA WYKREŚLNA, GRAFIKA INŻYNIERSKA, PERSPEKTYWA - KOREPETYCJE Korepetycje z geometrii wykreślnej oraz wykonywanie rysunków: - rzuty Monge’a; - przekroje i wykroje; - przenikania; - transformacja; - ob . . .

70 zł
za 60 min

Klaudia

Udzielę korepetycji z języka angielskiego

Oferuję korepetycje z języka angielskiego na poziomie: A1, A2, B1, B2.  Pomogę w zadaniach domowych, przygotowaniu do egzaminów i matury a także rozwinięciu umiejętności komunikacyjnych w języku angie . . .

30 zł
za 60 min

Anna

przyjazne lekcje niemieckiego

Miewasz problemy z niemieckim? Szukasz korepetytora, który pomoże ci zrozumieć i polubić język niemiecki? W takim razie zapraszam do kontaktu. . . .

45 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z języka angielskiego.

Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, licealnych, w tym przygotowania do matury. Udzielam korepetycji również osobom dorosłym, pragnąc . . .

40 zł
za 60 min

Steven

Język angielski z native speakerem

Cześć! Moja dziewczyna mówi po polsku, więc jeśli chcesz śmiało pisz po polsku - ona pomoże mi się z Tobą porozumieć. Jednak lekcje prowadzę tylko w języku angielskim :) Hello everybody! My name is St . . .

60 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Zapraszam na ciekawe i skuteczne lekcje hiszpańskiego dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci! Jestem absolwentką Iberystyki i mam kontakt z hiszpańskim na co dzień. Indywidualne podejście do ucznia i pro . . .

60 zł
za 60 min