Ogłoszenia

Ostrowiec Świętokrzyski

Tomasz

Witam, Jestem nauczycielem informatyki. Udzielę korepetycji ...

Witam, Jestem nauczycielem informatyki. Udzielę korepetycji w miłej atmosferze przy stronach internetowych (HTML,CSS,PHP,MySQL) oraz z zakresu sieci komputerowych. Chętnie pomogę w obsłudze komputera oraz pakiet . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Daniela

Witam, jestem uczennicą klasy 3 gimnazjum. Bardzo dobrze umi...

20 zł
za 60 min

Krzysztof

Udzielam korepetycji z informatyki na każdym poziomie naucza...

Udzielam korepetycji z informatyki na każdym poziomie nauczania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szkoleniowca, wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogicznym, pracuję w szkole ponadpodstawowej. Je . . .

50 zł
za 60 min

Apolinary

Mogę pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Spotkania...

Mogę pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Spotkania dla uczniów zamieszkujących na terenie miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski - również bliskie miejscowości. Przeprowadzam lekcje z matematyki na . . .

20 zł
za 60 min

Iza

Nauczyciel z 10 letnim stażem pracy ( logopedia, terapia ped...

Nauczyciel z 10 letnim stażem pracy ( logopedia, terapia pedagogiczna, pedagogika wychowawczo - opiekuńcza) oferuje solidną i fachową pomoc dla dzieci z trudnościami w nauce czytania, pisania, problemami edukacy . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Witam, chętnie pomogę w nauce języka angielskiego w zakresie...

Witam, chętnie pomogę w nauce języka angielskiego w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Udzielę korepetycji zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym z podstawowego i średnio-zaawansowanego . . .

25 zł
za 60 min