Ogłoszenia

Pedagogika

Małgorzata

Praca z dziećmi

Dzień dobry. Jestem z wykształcenia Pedagogiem. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na różnym etapie nauczania. Pracuje z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych i nie tylko. Jeśli interesuje . . .

75 zł
za 60 min

Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ONLINE

Celem zajęć jest pomóc uczniowi przezwyciężyć trudności w opanowaniu umiejętności szkolnych, wspieranie rozwoju funkcji poznawczych, percepcji wzrokowej i słuchowej, konentrcaji, poprawa pamięci, logiczne . . .

70 zł
za 45 min

Agnieszka

Nauka czytania i pisania

Terapeuta, pedagog, pracuję w zawodzie około 20 lat. Pomagam uczniom przezwyciężyć trudności w nauce czytania i pisania . . .

50 zł
za 60 min

Bogumiła

Pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianu, nauce

Pracuję jako nauczyciel współorganizujący kształcenie w szkole od 10 lat- na różnych etapach edukacyjnych, obecnie w szkole podstawowej. W swojej codziennej pracy stosuję różne metody i techniki edukacyjne . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Wspomaganie/terapia pedagogiczna

Dzień dobry😁 jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej z kilkunastoletnim stażem pracy. Prowadzę też terapię pedagogiczną: pomoc dzieciom z deficytami w nauce i zachowaniu (posiadacze wszelakich opinii i . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Pomoc przy pisaniu prac

Oferuję pomoc przy pisaniu prac dyplomowych, referatów, pism , zaliczeń.  Pedagogika, administracja, prawo lub pokrewne.  . . .

20 zł
za 60 min

Klaudia

Indywidualne zajęcia edukacyjno- terapeutyczne; Korepetycje wczesnoszkolne

Indywidualne zajęcia edukacyjno- terapeutyczne! Otwieram zapisy na rok szkolny 2022/2023! 🏆 📞 533-022-202 Twoje dziecko ma problem z matematyką, czytaniem, pisaniem lub jakimikolwiek innymi treściami oma . . .

60 zł
za 60 min

Anetta

Terapia, zajęcia wyrównawcze, Montessori

Specjalizuję się w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz ze specyficznymi trudnościami w pisaniu, czytaniu, liczeniu i zaburzoną motoryką. Posiadam doświadczenie w pracy z uczniami wymaga . . .

70 zł
za 60 min

Ania

mgr.pedagog, nauczyciel.

Witam ! Mam na imię Ania, Jestem nauczycielką, wieloletnim  pedagogiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.Pomogę w pisaniu wypracowań, w odrabianiu lekcji z języka polskiego na każdym etapie e . . .

70 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje dla uczniów klasy 1, 2 lub 3 szkoły podstawowej, edukacja wczenoszkolna/ nauczanie początkowe

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej od 7 lat. Obecnie, wychowawczynią klasy 1. Pomogę w nauce uczniom klasy 1, 2 lub 3 szkoły podstawowej. Udzielę wsparcia w odrabianiu zadań domowych.  Zaprasz . . .

60 zł
za 60 min