Ogłoszenia

Pedagogika

Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ONLINE

Celem zajęć jest pomóc uczniowi przezwyciężyć trudności w opanowaniu umiejętności szkolnych, wspieranie rozwoju funkcji poznawczych, percepcji wzrokowej i słuchowej, konentrcaji, poprawa pamięci, logiczne . . .

70 zł
za 45 min

Ania

mgr.pedagog, nauczyciel.

Witam ! Mam na imię Ania, Jestem nauczycielką, wieloletnim  pedagogiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.Pomogę w pisaniu wypracowań, w odrabianiu lekcji z języka polskiego na każdym etapie e . . .

70 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje dla uczniów klasy 1, 2 lub 3 szkoły podstawowej, edukacja wczenoszkolna/ nauczanie początkowe

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej od 7 lat. Obecnie, wychowawczynią klasy 1. Pomogę w nauce uczniom klasy 1, 2 lub 3 szkoły podstawowej. Udzielę wsparcia w odrabianiu zadań domowych.  Zaprasz . . .

60 zł
za 60 min

Blanka

Korepetycje dla studentów pedagogiki.

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu zajęcia z pedagogiki dla studentów nauk społecznych i humanistycznych, przygotowanie do egzaminów, zaliczeń, poprawek, o . . .

80 zł
za 60 min

Magdalena

Terapia pedagogiczna

Mam na imie Magda, jestem absolwentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim na co dzień pracuję jako nauczyciel wspomagający. Moja pasją jest praca z dziećmi prowadzę zajęcia rozwijające dla dzie . . .

60 zł
za 45 min

Sabina

Trudności w nauce , problemy z zapamiętywaniem, specjalne potrzeby edukacyjne, uzdolnienia

Jeśli potrzebujesz zajęć, które wspomogą Twoją pracę w szkole Potrzebujesz pomocy w nauce i szukasz sposobu jak się uczyć Jeśli masz dysleksję, dysgrafię i potrzebujesz ćwiczeń. Masz . . .

50 zł
za 60 min

Natalia

Zakres podstawowy

Udzielę korepetycji/ pomocy przy nauce do sprawdzianów , testów / pomoc przy odrabianiu lekcji dla uczniów klasy 1-8 z każdego przedmiotu w zakresie podstawowym . . .

40 zł
za 60 min

Emilia

terapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju

Witam, Posiadam wykształcenie pedagogiczne z zakresu terapii pedagogicznej. Jestem również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Chętnie pomogę. Zajęcia prowadzę u siebie w domu (70zł) lub z dojazdem . . .

70 zł
za 60 min

Sofia

Certyfikowany nauczyciel hiszpańskiego

Nazywam się Sofia i jestem native speakerem hiszpańskim mieszkającym w Polsce. Jestem certyfikowanym korepetytorem hiszpańskiego i uczę hiszpańskiego od pięciu lat. Mam duże doświadczenie w nauczaniu wszyst . . .

60 zł
za 60 min

Filomena

Korepetycje pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Pomoc w nauce: pisania, czytania, liczenia oraz pomoc w odrabianiu prac domowych i nadrabianie zaległości.  Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z pozytywnym nastawieniem i przyjaznym . . .

35 zł
za 60 min