Ogłoszenia

Pedagogika

Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ONLINE

Celem zajęć jest pomóc uczniowi przezwyciężyć trudności w opanowaniu umiejętności szkolnych, wspieranie rozwoju funkcji poznawczych, percepcji wzrokowej i słuchowej, konentrcaji, poprawa pamięci, logiczne . . .

50 zł
za 60 min

Natalia

Zakres podstawowy

Udzielę korepetycji/ pomocy przy nauce do sprawdzianów , testów / pomoc przy odrabianiu lekcji dla uczniów klasy 1-8 z każdego przedmiotu w zakresie podstawowym . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Efektywne zajęcia z nauczania początkowego. Pomogę w nauce czytania, pisania, liczenia.

Jestem nauczycielem z doświadczeniem w pracy z dziećmi w różnym wieku. Oferuję korepetycje z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (nauczanie początkowe): -nauka czytania, pisania, liczenia, zajęcia grafom . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

terapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju

Witam, Posiadam wykształcenie pedagogiczne z zakresu terapii pedagogicznej. Jestem również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Chętnie pomogę. Zajęcia prowadzę u siebie w domu (70zł) lub z dojazdem . . .

70 zł
za 60 min

Sofia

Certyfikowany nauczyciel hiszpańskiego

Nazywam się Sofia i jestem native speakerem hiszpańskim mieszkającym w Polsce. Jestem certyfikowanym korepetytorem hiszpańskiego i uczę hiszpańskiego od pięciu lat. Mam duże doświadczenie w nauczaniu wszyst . . .

60 zł
za 60 min

Filomena

Korepetycje pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Pomoc w nauce: pisania, czytania, liczenia oraz pomoc w odrabianiu prac domowych i nadrabianie zaległości.  Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z pozytywnym nastawieniem i przyjaznym . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Pomoc w lekcjach

Witam serdecznie,chętnie pomogę Państwa dzieciom w odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości, przygotowaniach do egzaminów i sprawdzianów z przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej. Miło, solidnie . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Pedagogika - profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

60 zł
za 60 min

Andrzej

Pedagogika - skuteczna pomoc

Oferuję skuteczną pomoc - szybkie terminy, atrakcyjne stawki. Wieloletnie doświadczenie . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje edukacja wczesnoszkolna

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej udzieli korepetycji, zajęcia dla dzieci z trudnościami w nauce oraz dla dzieci zdolnych.  Ukończyłam: -Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu ( edukacja elementa . . .

40 zł
za 60 min