Ogłoszenia

Piaseczno

Magda

Korepetycje Matematyka i Fizyka

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Mam wieloletnie doswiadczenie, skuteczne metody nauczania i indywidualne podejście do każdego ucznia.Moi uczniowie uzyskują wysokie wyniki w nauce. Udzielam korepetyc . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Rozwiązywanie zadań na zlecenie

Drodzy studenci, Jestem absolwentką matematyki Politechniki Warszawskiej. Aktualnie na macierzyńskim, więc nie prowadzę lekcji indywidualnych, ale chętnie podejmę się rozwiązania zadań, z którymi macie pr . . .

100 zł
za 60 min

Stanisław

Korepetycje z chemii i matematyki

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry, Jestem absolwentką klasy licealnej o profilu humanistyczno-medialnej. Na maturze zdawałam język polski na poziomie rozszerzonym. Podczas swojej polonistycznej przygody wygrywałam wiele konkursów . . .

45 zł
za 60 min

Filip

Korepetycja z matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Mam 22 lata i od kilku lat udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem absolwentem XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie. Maturę z matematyki zd . . .

60 zł
za 60 min

Blanka

Język japoński od podstaw (wprowadzenie do znaków, gramatyki i mówienia)

Jestem studentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Studiuję język angielski i japoński z dodatkowym hiszpańskim. Prowadzę zajęcia z języka japońskiego od podstaw, w tym 2 typy le . . .

80 zł
za 60 min

Blanka

Korepetycje z języka angielskiego na dowolnym poziomie (+ przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, matury itp.)

Jestem studentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Studiuję język angielski i japoński z dodatkowym koreańskim. Prowadzę zajęcia z języka angielskiego na dowolnym poziomie edukacj . . .

60 zł
za 45 min

Andrzej

?Korepetycje z języka polskiego?

Witam,  Oferuję korepetycje z języka polskiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej - w ramach zajęć chętnie pomogę zarówno z nadrobieniem zaległości, nauką do sprawdzianów, przyswojeniem bieżą . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

KOREPETYCJE Z POLSKIEGO

Dzień dobry, Udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie podstawówki lub szkoły średniej.  Z matury rozszerzonej z polskiego uzyskałam 71%. Korepetycje mogłyby odbywać się online lub u mnie w . . .

60 zł
za 60 min

Zuzanna

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dzień dobry, Udzielę korepetycji z języka angielskiego na wybranym poziomie. Obecnie studiuję w języku angielskim. Posiadam certyfikat IELTS na poziomie C1-C2, z matury rozszerzonej z języka angielskiego uzys . . .

70 zł
za 60 min