Ogłoszenia

Piekary Śląskie

Anna

Korepetycje matematyka szkoła podstawowa i ponadpodstawowa klasy 1-2

Oferuję korepetycje online na platformie Teams (lub innej preferowanej przez ucznia) lub z dojazdem do ucznia na terenie Piekar Śląskich i okolic z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej u . . .

45 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje chemia dla szkół podstawowych i średnich klas 1-2

Oferuję korepetycje online na platformie Teams (lub innej preferowanej przez ucznia) lub z dojazdem do ucznia na terenie Piekar Śląskich i okolic z chemii dla uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej uczę . . .

45 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z języka angielskiego

Cześć! Nazywam się Julia i jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Z chęcią pomogę Tobie/Twojemu dziecku z nauką języka angielskiego. Gwarantuję przyjazną i swobodną atmos . . .

50 zł
za 60 min

Ania

Korepetycje online matematyka szkoła podstawowa

Witam, oferuje korepetycje online z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Zapraszam do kontaktu. . . .

40 zł
za 60 min

Krystyna

korepetycje z matematyki

Udzielam korepetycji z matematyki na każdym poziomie . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

Zajęcia z angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Cześć! Mam na imię Marcelina, mam 21 lat i jestem studentką UŚ. Egzamin z angielskiego zdałam 2 lata temu na poziomie C2. Aktualnie prowadzę zajęcia z angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. . . .

50 zł
za 60 min

Maks

Uczeń klasy 2 liceum nauczam języka angielskiego,. Dostosuje lekcję do potrzeb ucznia.

lekcja będzie przebiegała online na meet /skape / discord / jak uczniowi wygodnie. Jestem w stanie nauczyć całego zakresu szkoły podstawowej. Wymagam dużego zaangażowania od ucznia, Zajęcia prowadzę god . . .

20 zł
za 60 min

Sonia

Korepetycje j. angielski!

Zapraszam chętne osoby na korepetycje z j. angielskiego na terenie Piekar Śląskich lub istnieje możliwość korepetycji w trybie on-line. Posiadam tytuł magistra z filologii angielskiej ukończony w Państwowej . . .

70 zł
za 60 min

Iwona

matematyka dla kl I-V

Jestem mamą 2 synów, którym pomogam w lekcjach. Na biężaco przerabiam materiał z podstawówki. Jeśli Wasze dziecko potrzebuje pomocy z matematyki, nie macie cierpliwości, to pisz. Mam podejście do dzieci, . . .

30 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje z matematyki

Jestem inżynierem matematyki stosowanej. Udzielę korepetycji z matematyki (przygotowanie z bieżącego materiału, przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach, przygotowanie do egzaminów poprawkowych). Po . . .

90 zł
za 60 min