Ogłoszenia

Piekary Śląskie

Justyna

Korepetycje angielski

Hello! Nazywam się Justyna. Od 3 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego. Jeżeli masz problemy z nauką słówek, gramatyki, porozumiewaniu się to nic straconego. Chętnie pomogę Ci nadrobić wszystki . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam:) Mgr inż. Technologii chemicznej (po wydziale energet...

Witam:) Mgr inż. Technologii chemicznej (po wydziale energetyki i paliw na AGH w Krakowie) udzieli korepetycji z chemii.Oferuję tanie, bezstresowe ( z lekką dozą humoru), a przede wszystkim skuteczne lekcje. Za s . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje hiszpański

Hola! Nazywam się Justyna. Od 3 lat prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego. Jeżeli masz problemy z nauką słówek, gramatyki, porozumiewaniu się to nic straconego. Chętnie pomogę Ci nadrobić wszystkie . . .

50 zł
za 60 min

Basia

Mgr biologii udzieli korepetycji z chemii na każdym poziomie...

Mgr biologii udzieli korepetycji z chemii na każdym poziomie nauczania - przygotowanie do matury PR-90/120min. Posiadam wiele materiałów dodatkowych. Dużo wymagam w zależności od postawionego celu - nauka w prz . . .

30 zł
za 60 min

Dariusz

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalno...

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu rachunku prawdopodobieństwa, to serdecznie zapraszam. Jestem cierpliwy . . .

50 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Dariusz

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalno...

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pogłębić swoją wiedzę związaną z modelowaniem, analizą reszt itp. od strony prakty . . .

50 zł
za 60 min

Basia

Mgr biologii udzieli korepetycji z biologii na każdym poziom...

Mgr biologii udzieli korepetycji z biologii na każdym poziomie nauczania - przygotowanie do matury PP-60min, PR-90/120min. Posiadam wiele materiałów dodatkowych. Dużo wymagam w zależności od postawionego celu - . . .

30 zł
za 60 min

Herbert

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potra...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potrafię pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Darmowa półgodzinna lekcja próbna. Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: gimna . . .

20 zł
za 60 min

Marta

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO! Studentka filologii polskie...

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO! Studentka filologii polskiej udzieli korepetycji: szkoła podstawowa, gimnazjum. Kseruję pomoce naukowe potrzebne w czasie lekcji oraz materiały dodatkowe. Dojeżdżam do domu ucz . . .

20 zł
za 60 min