Ogłoszenia

Piekary Śląskie

Marcelina

Zajęcia z angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Cześć! Mam na imię Marcelina, mam 21 lat i jestem studentką UŚ. Egzamin z angielskiego zdałam 2 lata temu na poziomie C2. Aktualnie prowadzę zajęcia z angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. . . .

50 zł
za 60 min

Maks

Uczeń klasy 2 liceum nauczam języka angielskiego,. Dostosuje lekcję do potrzeb ucznia.

lekcja będzie przebiegała online na meet /skape / discord / jak uczniowi wygodnie. Jestem w stanie nauczyć całego zakresu szkoły podstawowej. Wymagam dużego zaangażowania od ucznia, Zajęcia prowadzę god . . .

20 zł
za 60 min

Sonia

Korepetycje j. angielski!

Zapraszam chętne osoby na korepetycje z j. angielskiego na terenie Piekar Śląskich lub istnieje możliwość korepetycji w trybie on-line. Posiadam tytuł magistra z filologii angielskiej ukończony w Państwowej . . .

70 zł
za 60 min

Iwona

matematyka dla kl I-V

Jestem mamą 2 synów, którym pomogam w lekcjach. Na biężaco przerabiam materiał z podstawówki. Jeśli Wasze dziecko potrzebuje pomocy z matematyki, nie macie cierpliwości, to pisz. Mam podejście do dzieci, . . .

30 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje z matematyki

Jestem inżynierem matematyki stosowanej. Udzielę korepetycji z matematyki (przygotowanie z bieżącego materiału, przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach, przygotowanie do egzaminów poprawkowych). Po . . .

80 zł
za 60 min

Justyna

Hiszpański ze mną w Piekarach

Hola a todos y todas! Cześć, mam na imię Justyna i nauczę Cię hiszpańskiego. Jestem doświadczoną nauczycielką i korepetytorką i potrafię każdego otworzyć na mówienie, pisanie i czytanie w tym języku . . .

45 zł
za 60 min

Justyna

Angielski w Piekarach Śląskich

Czy wiesz, że mnóstwo osób choć przez wiele lat uczy się angielskiego, nie potrafi się w nim swobodnie komunikować? Wiesz dlaczego? Ponieważ uczą się w nieodpowiedni sposób. Czy Ty też tak masz, że od l . . .

45 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Masz trudności z matematyką? Chętnie Ci pomogę!

Masz trudności z matematyką? Robienie zadań domowych sprawia Ci problem? Sprawdziany to czarna magia, a kartkówki powodują dreszcze? Chętnie Ci pomogę! Zapraszam uczniów szkoły podstawowej na indywidualn . . .

50 zł
za 90 min

Adrianna

Korepetycję z języka angielskiego - blisko 6 lat skutecznego przekazywania wiedzy

Dzień dobry,  Udzielam lekcji języka angielskiego dla dzieci szkól podstawowych. Korepetycji udzielam już prawie 5 lat z dużym powodzeniem. Pomagam w przygotowaniach do testów, kartkówek, w odrabianiu z . . .

40 zł
za 50 min

Alicja

Nauka gry na fortepianie/pianinie/keyboard - dla każdego, niezależnie od wieku.

Jeśli szukasz osoby, która pokaże ci od podstaw jak grać na pianinie/fortepianie, albo chciałbyś doszkolić swoje umiejętności - z przyjemnością pomogę ci w tym oraz pokażę wszystko to, co powinieneś w . . .

50 zł
za 60 min