Ogłoszenia

Piekary Śląskie

Ania

Korepetycje finanse

Zaawansowane, online . . .

60 zł
za 60 min

Ania

Korepetycje Rachunkowość / Controlling/ rachunkowość zarzadcza

Poziom zaawansowany, zajęcia online . . .

60 zł
za 60 min

Marcel

Korepetycje przyroda

Jako student 1 roku budownictwa i absolwent 1LO w Bytomiu, oferuje korepetycje z zakresu chemii, biologi, geografi oraz fizyki  na poziomie ponadgimnazjalnych lub niższym. Posiadam dużo wiedzę merytoryczną . . .

25 zł
za 60 min

Marcel

Przyjemna chemia

Jako student 1 roku budownictwa i absolwent 1LO w Bytomiu, oferuje korepetycje z zakresu chemii na poziomie rozszerzonym lub niższym. Posiadam dużo wiedzę merytoryczną oraz praktyczną w tej dziedzinie. Dobre po . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje hiszpański

Hola! Nazywam się Justyna. Od 3 lat prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego. Jeżeli masz problemy z nauką słówek, gramatyki, porozumiewaniu się to nic straconego. Chętnie pomogę Ci nadrobić wszystkie . . .

50 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje angielski

Hello! Nazywam się Justyna. Od 3 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego. Jeżeli masz problemy z nauką słówek, gramatyki, porozumiewaniu się to nic straconego. Chętnie pomogę Ci nadrobić wszystki . . .

40 zł
za 60 min

Dariusz

Prawdopodobieństwo z mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna a pracę dyplomową pisałem z tematu niestandardowych modeli ekonometrycznych. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z . . .

70 zł
za 60 min

Maria

Jestem nauczycielką chemii z wieloletnim stażem. Z przyjemno...

Jestem nauczycielką chemii z wieloletnim stażem. Z przyjemnością pomogę przygotować się do egzaminu maturalnego jak i gimnazjalnego wszystkim zainteresowanym. Do każdego ucznia mam podejście indywidualne, za . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Mam 17 lat i uczę się matematyki rozszerzonej w liceum. Wcze...

Mam 17 lat i uczę się matematyki rozszerzonej w liceum. Wcześniej udzielałam korepetycji rówieśnikom z innych klas licealnych. . . .

20 zł
za 60 min

Kasia

FLET POPRZECZNY Zapraszam wszystkich, niezależnie od wieku, ...

FLET POPRZECZNY Zapraszam wszystkich, niezależnie od wieku, do nauki gry na flecie poprzecznym. To miła zabawa, gdzie można nauczyć się znanych i lubianych utworów. Udzielam również KOREPETYCJI dla już uczą . . .

40 zł
za 60 min