Ogłoszenia

Piekary Śląskie

Katarzyna

Witam:) Mgr inż. Technologii chemicznej (po wydziale energet...

Witam:) Mgr inż. Technologii chemicznej (po wydziale energetyki i paliw na AGH w Krakowie) udzieli korepetycji z chemii.Oferuję tanie, bezstresowe ( z lekką dozą humoru), a przede wszystkim skuteczne lekcje. Za s . . .

25 zł
za 60 min

Basia

Mgr biologii udzieli korepetycji z chemii na każdym poziomie...

Mgr biologii udzieli korepetycji z chemii na każdym poziomie nauczania - przygotowanie do matury PR-90/120min. Posiadam wiele materiałów dodatkowych. Dużo wymagam w zależności od postawionego celu - nauka w prz . . .

30 zł
za 60 min

Dariusz

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalno...

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu rachunku prawdopodobieństwa, to serdecznie zapraszam. Jestem cierpliwy . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalno...

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pogłębić swoją wiedzę związaną z modelowaniem, analizą reszt itp. od strony prakty . . .

50 zł
za 60 min

Basia

Mgr biologii udzieli korepetycji z biologii na każdym poziom...

Mgr biologii udzieli korepetycji z biologii na każdym poziomie nauczania - przygotowanie do matury PP-60min, PR-90/120min. Posiadam wiele materiałów dodatkowych. Dużo wymagam w zależności od postawionego celu - . . .

30 zł
za 60 min

Herbert

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potra...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potrafię pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Darmowa półgodzinna lekcja próbna. Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: gimna . . .

20 zł
za 60 min

Marta

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO! Studentka filologii polskie...

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO! Studentka filologii polskiej udzieli korepetycji: szkoła podstawowa, gimnazjum. Kseruję pomoce naukowe potrzebne w czasie lekcji oraz materiały dodatkowe. Dojeżdżam do domu ucz . . .

20 zł
za 60 min

Małgorzata

Mgr filologii romańskiej po kilku kontraktach we Francji udz...

Mgr filologii romańskiej po kilku kontraktach we Francji udzieli korepetycji z języka francuskiego lub włoskiego na każdym poziomie zaawansowania. Dostarczam materiały dostosowane do pozimou ucznia. . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

Mgr romanistyki po kilku kontraktach we Francji udzieli kore...

Mgr romanistyki po kilku kontraktach we Francji udzieli korepetycji z włoskiego. Dostarczam materiały dostosowane do poziomu ucznia. . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

FLET POPRZECZNY Zapraszam wszystkich, niezależnie od wieku, ...

FLET POPRZECZNY Zapraszam wszystkich, niezależnie od wieku, do nauki gry na flecie poprzecznym. To miła zabawa, gdzie można nauczyć się znanych i lubianych utworów. Udzielam również KOREPETYCJI dla już uczą . . .

40 zł
za 60 min