Ogłoszenia

Piotrków Trybunalski

SolidneLekcje

Solidne zajęcia z matematyki na każdym poziomie

Solidne zajęcia z matematyki na każdym poziomie W związku z obecną sytuacją zapraszamy na zajęcia online. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, pracujących na co dzień w naszych sta . . .

50 zł
za 60 min

Cello&Art

WIOLONCZELA ONLINE MASTERCLASS - 🎻Nauka gry na wiolonczeli, 🎼K/S, kursy, warsztaty, teoria, praktyka

🎻🎻🎻    CELLO ONLINE MASTERCLASS     🎻🎻🎻 Spotkania wiolonczelowe online 🖥🎧?  Oto lekcje na miarę XXI wieku!  Wyjątkowe  kursy  oraz  . . .

70 zł
za 60 min

Anna

ANGIELSKI online, dla firm, kursy tematyczne, przygotowanie do egzaminów, pomoc w pracy domowej - wszystkie poziomy

Angielski dla firm i nie tylko - z dojazdem, korepetycje, lekcje indywidualne, przygotowanie do egzaminów, konwersacje, lekcje online - wszystkie poziomy. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, w . . .

50 zł
za 60 min

Dobromir

Jestem magistrem matematyki, od dziewięciu lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z matematyki.

Dzień dobry :-) Jestem magistrem matematyki (absolwentem Politechniki Wrocławskiej), od dziewięciu lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z matematyki. Udzielam korepetycji dla uczniów szkół ponadpodstawowy . . .

50 zł
za 60 min

Roksana

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki. Wolnym czasem dysp...

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki. Wolnym czasem dysponuję od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 oraz w weekendy. Posiadam doświadczenie w omawianiu i wyjaśnianiu zagadnień z różnych dziedzin ma . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Angielski dla firm i nie tylko – z dojazdem, korepetycje, le...

Angielski dla firm i nie tylko – z dojazdem, korepetycje, lekcje indywidualne, przygotowanie do egzaminów, konwersacje – wszystkie poziomy. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, w wielu typach . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauka języka włoskiego, tłumaczenia, pomoc w transakcjach ...

Nauka języka włoskiego, tłumaczenia, pomoc w transakcjach handlowych i kontaktach z włoskojęzycznymi klientami. Od wielu lat zajmuję się nauczaniem języków obcych, w tym włoskiego. Moje doświadczenie za . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Oferuję korepetycje z chemii na każdym poziomie. Zapewniam b...

Oferuję korepetycje z chemii na każdym poziomie. Zapewniam bezstresową i przyjazną atmosferę. Pomogę przyswoić materiał, wytłumaczę problematyczne zagadnienia, przygotuję do sprawdzianu, matury czy egzamin . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam, Jestem uczennicą pierwszego roku Liceum Ogólnokształc...

15 zł
za 60 min

Hubert

Witam, obecnie jestem studentem drugiego roku studiów magist...

Witam, obecnie jestem studentem drugiego roku studiów magisterskich o profilu Stosunki Międzynarodowe, na Uniwersytecie im Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Historią, wiedzą o społeczeństwie, wied . . .

15 zł
za 60 min