Ogłoszenia

Płock

Katarzyna

Profesjonalne przygotowanie do matury z j. Polskiego 100% skuteczności

Przygotowuję do matury z j. Polskiego. Nauczanie to moja pasja wkładam w to serce ,gwarantuję satysfakcjonujące rezultaty.:) Rekomendacje mojej pracy: https://www.e-korepetycje.net/koreptycje2020/jezyk-polski?f . . .

50 zł
za 60 min

Magda

Język litewski

Nauka języka litewskiego dla dzieci i dorosłych. Każdy poziom.  . . .

40 zł
za 60 min

Magda

Język angielski dla dzieci - nauka przez zabawę

Korepetycje z języka angielskiego dla dzieci - za pomocą gier i zabaw. Ciekawie, kreatywnie i efektywnie. . . .

40 zł
za 60 min

Magda

Pomoc w nauce-szkoła podstawowa

Pomogę w nauce i odrabianiu lekcji uczniom szkoły podstawowej. Dodatkowo prowadzę zajęcia z języka angielskiego (lub litewskiego) dla dzieci w formie gier i zabaw. . . .

35 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z języka angielskiego.

Jestem studentką na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu ale i grafikiem komputerowym gdzie zawód zdobyłam po Liceum Plastycznym. Udzielam korepetycji ze sztuki oraz języka angielskiego. Z angielskiego mam zdany . . .

30 zł
za 60 min

Julia

Lekcje z rysunku/sztuki

Jestem studentką na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu ale i grafikiem komputerowym gdzie zawód zdobyłam po Liceum Plastycznym. Udzielam korepetycji ze sztuki oraz języka angielskiego. . . .

30 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z matematyki

Jestem absolwentem liceum ogólnokształcącego im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku. Obecnie jestem studentem politechniki warszawskiej. Jeżeli masz problem z bieżącym materiałem, chcesz poćwic . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z chemii

Jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku, klasy o profilu chemicznym. Zdawałem rozszerzoną chemię na maturze, dlatego też posiadam dużą wprawę w roz . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Korepetycje z matematyki i fizyki

Zapraszam na korepetycje z matematyki i/lub fizyki. Przygotuję do matury i/lub sprawdzianu, pomogę w odrabianiu lekcji, zaproponuję skuteczne sposoby przyswajania wiedzy. Szczegóły doprecyzuję przez telefon: . . .

100 zł
za 90 min

Steffen

Nauka języka niemieckiego z native speakerem — Deutschunterricht von Muttersprachler

Steffen Agne - kursy językowe Od 14 lat prowadzę zajęcia z języka niemieckiego. Najpierw robiłem to w Niemczech (prowadziłem kursy integracyjne). Od 8 lat pracuję w Polsce. Oferuję naukę na wszystkich . . .

70 zł
za 60 min