Ogłoszenia

Płock

Paula

Korepetycje z języka angielskiego - Płock

Jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej. W 2018 roku z matury z języka angielskiego zdobyłam 100% i 98%. Udzielam korepetycji od roku. Do ucznia podchodzę indywidualnie , tworząc odpowiedni pro . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z matematyki

Studentka filologii na UAM, była uczennica klasy z rozszerzoną matematyką udzieli korepetycji z matematyki. Korepetycji z tego przedmiotu udzielam już od 5 lat. Przygotuję ucznia do zajęć, klasówek, wytłuma . . .

30 zł
za 60 min

Kevin

Speaking, Matura, FCE, CAE, Everyday English

Witaj! Mieszkam i studiuję w Kanadzie. Bardzo chętnie pomogę Ci z angielskim! Zwracam dużą uwagę na wymowę i komunikację. Poznasz wiele przydatnych zwrotów i będziesz ze mną dużo rozmawiać, co pozwoli . . .

45 zł
za 60 min

Anna

Pomoc w nauce języka angielskiego :)

20 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z j. koreańskiego

Absolwentka filologii koreańskiej na UAM udzieli korepetycji z języka koreańskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym dla osób w każdym wieku :) Materiały zapewniane są przeze mnie. Mogę równi . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z j.angielskiego

Studentka filologii na UAM, była uczennica klasy o profilu dwujęzycznym udzieli korepetycji z języka angielskiego z podstawy i rozszerzenia. Przygotuję ucznia do zajęć, klasówek, pomogę w napisaniu rozprawk . . .

30 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje z języka angielskiego

Cześć jestem Basia, jestem uczennicą chodzę liceum. Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej, pomogę w odrobieniu pracy domowej, wytłumaczę zasady gramatyki, pomogę w przygotow . . .

30 zł
za 60 min

Sylwia

Włoski - doświadczony nauczyciel

Lekcje języka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania, doświadczony nauczyciel, tel. 668 171 790. . . .

60 zł
za 60 min

Sylwia

Angielski - doświadczony nauczyciel

Angielski - wszystkie poziomy, doświadczony nauczyciel, tel. 668 171 790. . . .

60 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z języka angielskiego tel: 660-693-603

40 zł
za 60 min