Ogłoszenia

Pływanie

Aneta

Pływanie Lublin, nauka i doskonalenie

Dzień dobry! :) Zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia nauki oraz doskonalenia pływania! Moją przygodę z pływaniem rozpoczęłam w wieku 9 lat i doskonalę je do teraz. W gimnazjum wielokrotn . . .

45 zł
za 50 min

Karolina

Pływanie Poznań/ nauka pływania / doskonalenie/ triathlon

Witam, oferuję indywidualne zajęcia nauki bądź doskonalenia pływania na basenie Rataje. Cennik zajęć uzależniony jest od ilości zajęć i formy współpracy O mnie: Od 15 lat pływam sportowo i startuj . . .

70 zł
za 60 min

Jakub

LEKCJE PŁYWANIA DLA KAŻDEGO :)

Cześć, nazywam się Jakub. Mam 21 Lat, do czynienia z pływaniem mam od 3 roku życia, a zawodowo pływałem od 11 do 20 roku życia. Wiedza zdobyta poprzez lata treningów pozwoliła mi zostać multimedalista mis . . .

50 zł
za 45 min

Marcin

Nauka pływania

Witam, jestem certyfikowanym instruktorem pływania. Moje doświadczenie poparte jest licznymi startami w zawodach pływackich oraz triathlonowych. Jako instruktor pływania dałem się poznać jako osoba otwarta, s . . .

40 zł
za 45 min

Hubert

Nauka pływania

Cześć Chciałbyś się nauczyć pływać bądź udoskonalić swoje techniki pływackie? Może chciałbyś, aby twoja pociecha pod czujnym okiem instruktora nauczyła się pływać? Masz w planach wystartować w t . . .

50 zł
za 45 min

Mikołaj

Nauka pływania / Lekcje pływania

Cześć! Nazywam się Mikołaj i zapraszam Ciebie na indywidualne lekcje nauki pływania. Pływanie od dawna stanowi jedną z moich pasji. Przez 8 lat trenowałem ten sport wyczynowo. W tym czasie brałem udzia . . .

40 zł
za 60 min