Ogłoszenia

Poznań

Mateusz

Yes, You Can!

Prowadzę zajęcia dla wszystkich klas szkoły podstawowej aż do poziomu akademickiego- C1+ (wejście w słownictwo specjalistyczne po uzgodnieniu z Uczniem/Studentem). (zajęcia online do uzgodnienia) Mile widzi . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Język angielski - korepetycje

Jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego. Program zajęć dostosowuję do potrzeb i umiejętności . . .

50 zł
za 60 min

Margarita

Język polski korepetycje EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Zapraszam na zajęcia z języka polskiego.  - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, prac klasowych - bieżące wyjaśnienie trudnych zagadnień z zakresu języ . . .

65 zł
za 60 min

Damian

Język łaciński

Łacina bywa zmorą ucznia. Tabelki sprawiają, że nie wiadomo, co robić, a perspektywa powiedzenia w tym języku czegokolwiek, co nie jest sentencją, wydaje się zupełnie abstrakcyjna. Skończyłem studia lice . . .

45 zł
za 60 min

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Beata

Szukam Korepytytora Poznań okolice Malty przedmioty ścisłe

20 zł
za 60 min

Daria

Korepetycje z języka polskiego/pomoc w pisaniu prac

Jestem studentką III roku filologii polskiej i udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Przygotowuję również do egzaminu maturalnego oraz pomagam pisać prace. Jest . . .

30 zł
za 45 min

Edyta

MASTERCLASS: Pokonaj barierę językową w Business English!

Podczas MASTERCLASS dowiesz się: 1. Jakie są sposoby na pokonanie bariery językowej 2. Jakie są techniki negocjacyjne i jak je stosować płynnie w praktyce 3. Jak negocjować podwyżkę i wysokość pensji 4. . . .

118 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka polskiego z doktorem nauk humanistycznych

W nowym roku szkolnym naprawdę nie wiemy, co nas czeka… Nauczanie w trybie stacjonarnym, zdalnym czy rotacyjnym? I przede wszystkim, na ile taka dydaktyka okaże się efektywna? Tymczasem wyniki ostatnich . . .

60 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje matematyka, Winogrady

Dzień dobry, Jestem studentem drugiego roku matematyki na UAM w Poznaniu. Oferuję pomoc w nauce matematyki dla uczniów szkół podstawowych jak i szkół średnich na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Możemy . . .

40 zł
za 60 min