Ogłoszenia

Poznań

Margarita

Język polski korepetycje EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Zapraszam na zajęcia z języka polskiego.  - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, prac klasowych - bieżące wyjaśnienie trudnych zagadnień z zakresu języ . . .

65 zł
za 60 min

Damian

Język łaciński

Łacina bywa zmorą ucznia. Tabelki sprawiają, że nie wiadomo, co robić, a perspektywa powiedzenia w tym języku czegokolwiek, co nie jest sentencją, wydaje się zupełnie abstrakcyjna. Skończyłem studia lice . . .

45 zł
za 60 min

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Beata

Szukam Korepytytora Poznań okolice Malty przedmioty ścisłe

20 zł
za 60 min

Daria

Korepetycje z języka polskiego/pomoc w pisaniu prac

Jestem studentką III roku filologii polskiej i udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Przygotowuję również do egzaminu maturalnego oraz pomagam pisać prace. Jest . . .

30 zł
za 45 min

Edyta

Angielski - konsultacje językowe ||| 8 lat w Wielkiej Brytanii ||| Najwyższa średnia w historii studiów podyplomowych

• Uczysz się języka angielskiego od dłuższego czasu i czujesz, że tkwisz ciągle w tym samym miejscu ? • Chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się co zrobić, aby przyspieszyć proces swojej nauki ? . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka polskiego z doktorem nauk humanistycznych

W nowym roku szkolnym naprawdę nie wiemy, co nas czeka… Nauczanie w trybie stacjonarnym, zdalnym czy rotacyjnym? I przede wszystkim, na ile taka dydaktyka okaże się efektywna? Tymczasem wyniki ostatnich . . .

60 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje matematyka, Winogrady

Dzień dobry, Jestem studentem drugiego roku matematyki na UAM w Poznaniu. Oferuję pomoc w nauce matematyki dla uczniów szkół podstawowych jak i szkół średnich na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Możemy . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Matematyka! Kursy maturalne oraz 8 kl.

Cześć, zapraszam na kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, również do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia prowadzę w grupach od 3 do 6 osób zdalnie. . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Lekcje j. hiszpańskiego (online) konwersacje i język codzienny Poznan

Witam.....mam na imię Tomasz, i na codzień zajmuję się turystyką.  Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Przez wiele lat mieszkałem i p . . .

100 zł
za 60 min