Ogłoszenia

Poznań

Waldemar

Francuski - nauka, korepetycje, tłumaczenia

Francuski - wszystkie poziomy, nauka, przygotowanie do egzaminów, korepetycje i tłumaczenia. Kilkuletnie doświadczenie - zapraszam (Poznań - Grunwald, Bułgarska) . . .

50 zł
za 60 min

Mariusz

Fortepian dla każdego

Istnieje wiele powodów, aby grać na fortepianie. Dla wielu moich uczniów nauka gry na fortepianie stanowi świetną rozrywkę! Ponadto otwiera umysł, poprawia koordynację oraz ogólny stan samopoczucia. Dzięk . . .

50 zł
za 45 min

Aleksandra

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, szkoła podstawowa, 8 klasa

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, szkoła podstawowa, 8 klasa Jestem nauczycielką języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracuję w liceum ogólnokształcącym. Mam duże doświadczenie . . .

50 zł
za 60 min

Jarosław

matematyka dla studentów zaocznych pracujących

Emerytowany wykładowca matematyki prowadzi lekcje powtórkowe z rozwiązywania zadań w zakresie liceum, matury, przygotowania do studiów oraz zaliczeń i egzaminów na pierwszych dwóch latach nauki w szko . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski i kierunki pokrewne: s . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z chemii i biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski  i kierunki pok . . .

100 zł
za 60 min

Maja

Zajęcia językowe

Zapraszam na zajęcia z języka hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego. Jestem doświadczoną lektorką i tłumaczką.Posiadam wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne.Prowadzę zajęcia z osobami . . .

70 zł
za 60 min

Julia

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawow...

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich (w zakresie matury podstawowej). Czas i miejsce lekcji do uzgodnienia. . . .

30 zł
za 60 min

Maria

Jesteś studentem/studentką psychologii? Masz zajęcia z psych...

Jesteś studentem/studentką psychologii? Masz zajęcia z psychologii na innym kierunku? Masz warunek/warunki z nie do końca lubianych przedmiotów? Potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy zaliczeniowej? A może myślis . . .

30 zł
za 60 min

Anita

Native speaker z Chile prowadzi konwersacje na skype! Wszyst...

Native speaker z Chile prowadzi konwersacje na skype! Wszystkie osoby, które chcą podszlifować swój hiszpański lub dowiedzieć się ciekawostek o Chile i Ameryce Łacińskiej zapraszam do kontaktu. Lekcje są ty . . .

50 zł
za 60 min