Ogłoszenia

Poznań

Katarzyna

Niemiecki korepetycje

Willkommen ! Cieszę się, że trafiłeś/aś na mój profi. Postaram się sprawić, byś został/a ze mną na dłużej :) Moje doświadczenie z językiem niemieckim: - posiadam certyfikat DSD na poziomie B1 - ukoń . . .

50 zł
za 60 min

Johnny

Wloski lektor w Poznaniu i online

Ciao :) Mam na imię Johnny! Pochodzę z Bari , jestem native speakerem i mowię tez po polsku. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu włoskiego. U mnie odnajdziesz prawdziwy włoski klimat, przywiozę dla Wa . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

Korepetycje z matematyki dla wymagających.

Cześć. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstw. Matura na 6! Pasjonat matematyki i szachów. Miłośnik książek i kina. K . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Nauczyciel udzieli korepetycji z matematyki - online i stacjonarnie

Zapraszam do skorzystania z lekcji matematyki i chemii. Oferuję pomoc w: codziennej nauce, uzupełnieniu braków i zaległości, odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty przygot . . .

100 zł
za 60 min

Zuza

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Cześć! Udzielę korepetycji z języka niemieckiego online na każdym poziomie zaawansowania. Pomogę w opanowaniu słownictwa i zrozumieniu gramatki, jak również w opanowaniu umiejętności swobodnego mówienia. . . .

60 zł
za 60 min

Marlena

matura z historii na 100 %

Witam, jestem nauczycielem historii w liceum, od kilku lat przygotowuję uczniów do matury. Lekcje prowadzę na platformie Teams. Wyświetlam uczniom prezentacje, mapy i inne materiały potrzebne do zajęć. Wysył . . .

60 zł
za 60 min

Mateusz

Yes, You Can!

Prowadzę zajęcia dla wszystkich klas szkoły podstawowej aż do poziomu akademickiego- C1+ (wejście w słownictwo specjalistyczne po uzgodnieniu z Uczniem/Studentem). (zajęcia online do uzgodnienia) Mile widzi . . .

60 zł
za 60 min

Patryk

Pomoc przy zrozumieniu/wdrożeniu Windows Server, Sharepoint, Office365, Azure, jak i również Excel

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i wdrażaniu produktów Microsoftu oraz zdobyte certyfikaty pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Dokładność, cierpliwość, swoboda komunikacyj . . .

100 zł
za 60 min

Karolina

język szwedzki

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Język angielski - korepetycje

Jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego. Program zajęć dostosowuję do potrzeb i umiejętności . . .

50 zł
za 60 min