Ogłoszenia

Poznań

Karolina

Profesjonalny trening języka angielskiego

Hello! :) Jestem profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego.  Ukończyłam dzienne studia licencjackie i magisterskie z filologii angielskiej oraz licencjackie z filologii niderlandzkiej (Uniwersytet im. . . .

60 zł
za 60 min

Dorota

Przygotowanie do egzaminów do szkoły teatralnej

Zapraszam na konsultacje tekstów na egzaminy do szkół teatralnych online (skype, messenger, zoom - komunikator do ustalenia). Pomogę przy doborze tekstów i piosenek, interpretacji, dykcji, podstawowych zada . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Geografia - matura, zadania

Cześć! Jestem studentką drugiego roku Geografii. Również uczęszczam na Moduł Edukacyjny, dzięki któremu po ukończeniu studiów będę miała możliwość pracy w szkole średniej. Przygotowuję uczniów . . .

55 zł
za 90 min

Paulina

Język Francuski ONLINE

Witajcie, Mam na imie Paulina i z wyksztalcenia jestem Filologiem Romanskim. Oferuje korepetycje, konwersacje (wszystkie poziomy) przez Skype. Bardzo lubie pracowac z dziecmi i mlodzieza. Zajecia staram . . .

55 zł
za 60 min

Tomasz

Włoski dla biznesu

Witam.....mam na ime Tomasz, i na co dzień zajmuje się turystyką.  Skonczylem prywatnę szkołę średna w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Część studiów odbył . . .

80 zł
za 60 min

Tomasz

English for business

Witam.....mam na ime Tomasz, i na co dzień zajmuje się turystyką.  Skonczylem prywatnę szkołę średna w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Część studiów odbyłem w . . .

80 zł
za 60 min

Łukasz

student farmacji i medycyny- pomoże w opanowaniu materiału z biologii i chemii

korepetycje z chemii i biologii Cześć, jestem studentem, który z chęciom pomoże uczennicy/uczniowi szkoły podstawowej i średniej w przyswojeniu wiedzy z biologii i chemii. Organizowana pomoc, polega . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

student farmacji i medycyny- pomoże w opanowaniu materiału z biologii i chemii

60 zł
za 60 min

Adrian

Chemia - korepetycje! MIŁO I EFEKTYWNIE!

Oferuję zajęcia dodatkowe z chemii na każdym poziomie (również akademickim)! Już ponad 6 lat pomagam młodym ludziom w zrozumieniu tego przedmiotu. Każdy z moich uczniów traktowany jest indywidualnie, progra . . .

45 zł
za 60 min

Waldemar

Francuski - nauka, korepetycje, tłumaczenia

Francuski - wszystkie poziomy, nauka, przygotowanie do egzaminów, korepetycje i tłumaczenia. Kilkuletnie doświadczenie - zapraszam (Poznań - Grunwald, Bułgarska) . . .

50 zł
za 60 min