Ogłoszenia

Poznań

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe GEOGRAFIA

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z geografii, Olimpiady Geograficznej oraz pomagam przy przedmiotach geograficzn . . .

50 zł
za 60 min

Beata

Szukam Korepytytora Poznań okolice Malty przedmioty ścisłe

20 zł
za 60 min

Daria

Korepetycje z języka polskiego/pomoc w pisaniu prac

Jestem studentką III roku filologii polskiej i udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Przygotowuję również do egzaminu maturalnego oraz pomagam pisać prace. Jest . . .

30 zł
za 45 min

Edyta

Simply Talking - Angielskie konwersacje i nie tylko ||| 8 lat w Wielkiej Brytanii

• Uczysz się języka angielskiego od dłuższego czasu i czujesz, że tkwisz ciągle w tym samym miejscu ? • Chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się co zrobić, aby przyspieszyć proces swojej nauki ? . . .

70 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka polskiego z doktorem nauk humanistycznych

W nowym roku szkolnym naprawdę nie wiemy, co nas czeka… Nauczanie w trybie stacjonarnym, zdalnym czy rotacyjnym? I przede wszystkim, na ile taka dydaktyka okaże się efektywna? Tymczasem wyniki ostatnich . . .

60 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje matematyka, Winogrady

Dzień dobry, Jestem studentem drugiego roku matematyki na UAM w Poznaniu. Oferuję pomoc w nauce matematyki dla uczniów szkół podstawowych jak i szkół średnich na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Możemy . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Matematyka! Kursy maturalne oraz 8 kl.

Cześć, zapraszam na kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, również do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia prowadzę w grupach od 3 do 6 osób zdalnie. . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Lekcje j. hiszpańskiego (online) konwersacje i język codzienny Poznan

Witam.....mam na imię Tomasz, i na codzień zajmuję się turystyką.  Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Przez wiele lat mieszkałem i p . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Włoski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Poznan

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Angielski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Poznan

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwente . . .

50 zł
za 60 min