Ogłoszenia

Poznań

Aleksandra

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, gimnazjum, szkoła pod...

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, gimnazjum, szkoła podstawowa Jestem nauczycielką języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracuję w liceum ogólnokształcącym. Mam duże doświadczenie w . . .

50 zł
za 60 min

Jarosław

matematyka dla studentów zaocznych pracujących

Emerytowany wykładowca matematyki prowadzi lekcje powtórkowe z rozwiązywania zadań w zakresie liceum, matury, przygotowania do studiów oraz zaliczeń i egzaminów na pierwszych dwóch latach nauki w szko . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski (w tym roku 9 osób) i . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z chemii i biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski (w tym roku 9 osób) . . .

100 zł
za 60 min

Robert

Witam wszystkich zainteresowanych. Udzielam korepetycji z ma...

Witam wszystkich zainteresowanych. Udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i chemii. Dojeżdżam do ucznia. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu tych przedmiotów. Pomagam w przygotowaniu do egzaminów, . . .

20 zł
za 60 min

Julia

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawow...

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich (w zakresie matury podstawowej). Czas i miejsce lekcji do uzgodnienia. . . .

30 zł
za 60 min

Maria

Jesteś studentem/studentką psychologii? Masz zajęcia z psych...

Jesteś studentem/studentką psychologii? Masz zajęcia z psychologii na innym kierunku? Masz warunek/warunki z nie do końca lubianych przedmiotów? Potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy zaliczeniowej? A może myślis . . .

30 zł
za 60 min

Anita

Native speaker z Chile prowadzi konwersacje na skype! Wszyst...

Native speaker z Chile prowadzi konwersacje na skype! Wszystkie osoby, które chcą podszlifować swój hiszpański lub dowiedzieć się ciekawostek o Chile i Ameryce Łacińskiej zapraszam do kontaktu. Lekcje są ty . . .

50 zł
za 60 min

Kinga

Jestem studentką UAM i już od 14 lat mam styczność z językie...

Jestem studentką UAM i już od 14 lat mam styczność z językiem angielskim. Jego naukę zawsze traktowałam jako przyjemność i na moich lekcjach pragnę przekazać taką właśnie lekką i wydajną metodę osobo . . .

25 zł
za 60 min

Paulina

Jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Mam duże doświadc...

Jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji na każdym poziomie, posiadam bardzo dobre książki, materiały oraz testy. Zakres działań: -nauka na bieżąco, -pomo . . .

40 zł
za 60 min