Ogłoszenia

Prawo

Piotr

Korepetycje prawo, przygotowanie do egzaminów

Jestem aplikantem III roku, pracującym na co dzień w dziale procesowym jednej z rekomendowanych w rankingach warszawskich kancelarii prawnych. Pomogę Ci w tematach z zakresu prawa:     karnego . . .

100 zł
za 60 min

Mariusz

Korepetycje z wszystkich dziedzin prawa

Udzielam korepetycji z wszystkich dziedzin prawa a w tym i pomoc przy zaliczeniach i egzaminach. Kontakt tel.513 766  520 od 11.00 do oporu. . . .

45 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z przedmiotów prawniczych

Prawniczka procesowa, aplikantka adwokacka, praktyk z kilkuletnim doświadczeniem. Pomogę Ci w nauce: • przede wszystkim prawa karnego materialnego i procesowego - które jest głównym obszarem mojej działaln . . .

80 zł
za 60 min

Mariusz

Prawo-przygotowywanie do zaliczeń i egzaminów

Szybko i sprawnie przygotuje do egzaminów z wszystkich dziedzin prawa przedstawiając jego zawiłosci na przykładach..Pomoc w pracach zaliczeniowych. Koszt pracy zależny od tematu i objetości. Koszt korepetycji . . .

40 zł
za 60 min

Lidia

Udzielę korepetycji z prawa, administracji, BHP

Jestem absolwentką wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielę korepetycji z zakresu różnych dziedzin prawa, BHP i ergonomii, zarządzania ISO. - Przygotowuję dyplomantów. - Udzielę pomo . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo cywilne, karne, administracyjne, procedury oraz egzaminy zawodowe i na aplikacje prawnicze

Absolwent aplikacji adwokackiej i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa cywilnego (w tym rodzinnego też), karnego, konstytucyjnego, gospodarczego i administracyjnego oraz proc . . .

75 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z prawa - nadrobimy wszystkie zaległości

Cześć! Jestem studentem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, osiągającym wysokie wyniki na studiach oraz zajmującym się działalnością naukową, oraz mającym doświadczenie zawodowe. Posiadam już . . .

75 zł
za 60 min

Laura

Pisanie prac, rozwiązywanie kazusów - prawo

30 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycje prawo

Cześć !!! Jestem studentką 5 roku prawa, aktualnie przygotowująca się do egzaminu wstępnego na aplikację prokuraturska, chętnie udzielę korepetycji w zakresie szczególnie prawoznawstwa, prawa karnego i pr . . .

50 zł
za 60 min

Daria

Korepetycje z prawa | Prawo i prosto!

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W 2022 roku zdobyłam I miejsce XXIV Lokalnym Konkursie Krasomówczym w Olsztynie. Poza pracą czynnie uczestniczę w ogólnopolskich konf . . .

80 zł
za 60 min