Ogłoszenia

Prawo

Kinga

Korepetycje z przedmiotów prawniczych

Jestem aplikantką adwokacką ostatniego roku, na co dzień zajmuję się prawem procesowym i obsługą podmiotów gospodarczych. Praktyczne doświadczenie pozwala mi na przekazywanie wiedzy tak, abyś przede wszy . . .

100 zł
za 60 min

Mariusz

Korepetycje z wszystkich dziedzin prawa

Udzielam korepetycji z wszystkich dziedzin prawa a w tym i pomoc przy zaliczeniach i egzaminach. Kontakt tel.513 766  520 od 11.00 do oporu. . . .

45 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo, przygotowanie do egzaminów

Jestem aplikantem III roku, pracującym na co dzień w dziale procesowym jednej z rekomendowanych w rankingach warszawskich kancelarii prawnych. Pomogę Ci w tematach z zakresu prawa:     karnego . . .

100 zł
za 60 min

Mariusz

Prawo-przygotowywanie do zaliczeń i egzaminów

Szybko i sprawnie przygotuje do egzaminów z wszystkich dziedzin prawa przedstawiając jego zawiłosci na przykładach..Pomoc w pracach zaliczeniowych. Koszt pracy zależny od tematu i objetości. Koszt korepetycji . . .

45 zł
za 60 min

Lidia

Udzielę korepetycji z prawa, administracji, BHP

Jestem absolwentką wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielę korepetycji z zakresu różnych dziedzin prawa, BHP i ergonomii, zarządzania ISO. - Przygotowuję dyplomantów. - Udzielę pomo . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo cywilne, karne, administracyjne, procedury oraz egzaminy zawodowe i na aplikacje prawnicze

Absolwent aplikacji adwokackiej i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa cywilnego (w tym rodzinnego też), karnego, konstytucyjnego, gospodarczego i administracyjnego oraz proc . . .

75 zł
za 60 min

Robert

Prawo na 5

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

100 zł
za 60 min

Karina

Korepetycje FORYOU

Dzień dobry :) Udzielam korepetycji z zakresu : Prawa Karnego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego i innych, które przerabiacie na codzień na swoich zajęciach.  Dodatkowo uczę kryminologii i kryminal . . .

60 zł
za 60 min

Marek

Prawo -profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

100 zł
za 60 min

Konrad

Mądre i skuteczne korepetycje

Mądre i skuteczne korepetycje Mądre i skuteczne korepetycje dla studenta Pomoc w każdym problemie Zapraszam do kontaktu  . . .

100 zł
za 60 min