Ogłoszenia

Prawo

Karol

Egzamin, kolokwium, aplikacja, kazusy? Do ogarnięcia!

Mam kilka lat doświadczenia w przygotowaniu studentów, a także maturzystów. Oferuję korepetycje oraz konsultacje z zakresu: wiedzy o społeczeństwie (wos) prawo karne postępowanie karne prawa cywilnego . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo cywilne, karne, administracyjne, procedury oraz egzaminy zawodowe i na aplikacje prawnicze

Absolwent aplikacji adwokackiej i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa cywilnego (w tym rodzinnego też), karnego, konstytucyjnego, gospodarczego i administracyjnego oraz proc . . .

75 zł
za 60 min

Tomasz

logistyka i prawo

Prawo i logistyka - pracownik naukowy, pomoc, przygotowania do przedmiotów z ww. kierunków. Korepetycje z poprawnego pisania, argumentowania. Pomoc w projektach i pracach- korepetycje  Korepetycje w pisaniu . . .

50 zł
za 60 min

Magda

KPK - KARNE - KPA

[korepetycje online] Cześć! Mam na imię Magda. Jestem tegoroczną absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Chętnie udzielę korepetycji online z postępowania karnego, prawa karnego lub postępowania . . .

45 zł
za 60 min

Kamil

Prawo konstytucyjne

Jestem studentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z przyjemnością udzielę korepetycji lub wyjaśnię problematyczne kwestie dotyczące PRAWA KONSTYTUCYJNEGO. Nauczę rozwiązywać kazusy, prowadzić swobodn . . .

70 zł
za 60 min

Robert

Prawo na 5

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Prawo - pełny zakres

Skuteczna pomoc w przedmiotach akademickich, wiele lat doświadczenia, każdy typ zleceń. Doktorant UWr . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Prawo - szybko i skutecznie

Doktorant UG zaprasza na korepetycje. Szeroki zakres współpracy - również pomoc w pracach. Szybkie terminy, dyskrecja. . . .

60 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje z prawa

Witam. Jestem aplikantem adwokackim i chętnie udzielę korepetycji z prawa, w indywidualnie uzgodnionym zakresie. Możliwe zlecenie zadań zdalnie. Za dojazd do uczniów na terenie Lublina pobieram opłatę od 5 do . . .

40 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min