Ogłoszenia

Prawo

Daniel

Absolwent Prawa na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w To...

Absolwent Prawa na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikant radcowski udzieli korepetycji z prawa. Oferuję solidne przygotowanie do każdego egzaminu na studiach prawniczych, rozwiązywanie kaz . . .

30 zł
za 60 min

Piotr

Absolwent prawa zaprasza na indywidualne korepetycje. Zapewn...

Absolwent prawa zaprasza na indywidualne korepetycje. Zapewniam profesjonalne podejście do zajęć oraz pełne zaangażowanie w osiągnięcie zamierzonego przez klienta celu. Pomoc w bieżących problemach, przygoto . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Oferujemy pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich...

Oferujemy pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich z zakresu:- prawa- administracji- pedagogiki- nauk społecznychJesteśmy absolwentami prawa, posiadamy szerokie doświadczenie w pisaniu prac. Zapewniamy p . . .

30 zł
za 60 min

Emilia

PRAWO, pomoc dla studentów oraz dla planujących studia prawn...

PRAWO, pomoc dla studentów oraz dla planujących studia prawnicze lub administracyjne w przygotowaniu do zaliczeń i egzaminów, w pisaniu prac i referatów, cena do uzgodnienia, gg 2700658 . . .

40 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z prawnikiem z prawa, historii, WOSu, j. polskie...

Korepetycje z prawnikiem z prawa, historii, WOSu, j. polskiego :) Magister prawa Uniwersytetu Warszawskiego (studia ukończone z wyróżnieniem) a jednocześnie aplikant i pracownik kancelarii – udzieli korepetycj . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Prawniczka chętnie pomoże w przygotowaniu, redakcji, korekci...

Prawniczka chętnie pomoże w przygotowaniu, redakcji, korekcie wszelkich prac zaliczeniowych oraz dyplomowych. . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Jestem laureatem olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współcz...

Jestem laureatem olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym, absolwentem stosunków międzynarodowych na UW i studentem prawa. Pomogę we wszelkich kwestiach związanych z naukami prawnymi, politologicznymi . . .

30 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Prawo!!!Wszystkie dziedziny, jak również dziedziny pokrewne,...

Prawo!!!Wszystkie dziedziny, jak również dziedziny pokrewne, pomoc w pracach pisemnych – kazusy, korekty, bibliografie, itp. Pomoc przy tworzeniu prac zaliczeniowych, semestralnych, inżynierskich, magisterskich. . . .

25 zł
za 60 min

Małgorzata

Prawnik z doświadczeniem udzieli korepetycji z prawa cywilne...

Prawnik z doświadczeniem udzieli korepetycji z prawa cywilnego i karnego, handlowego, a także administracyjnego i innych dziedzin prawa, pisanie pism procesowych i umów. Chętnych zapraszam. . . .

50 zł
za 60 min