Ogłoszenia

Prawo

Mariusz

Prawo-przygotowywanie do zaliczeń i egzaminów

Szybko i sprawnie przygotuje do egzaminów z wszystkich dziedzin prawa przedstawiając jego zawiłosci na przykładach..Pomoc w pracach zaliczeniowych. Koszt pracy zależny od tematu i objetości. Koszt korepetycji . . .

40 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z przedmiotów prawniczych

Prawniczka procesowa, aplikantka adwokacka, praktyk z kilkuletnim doświadczeniem. Pomogę Ci w nauce: • prawa karnego materialnego i procesowego, • prawa cywilnego materialnego i procesowego (w tym: części . . .

80 zł
za 60 min

Lidia

Udzielę korepetycji z prawa, administracji, BHP

Jestem absolwentką wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielę korepetycji z zakresu różnych dziedzin prawa, BHP i ergonomii, zarządzania ISO. - Przygotowuję dyplomantów. - Udzielę pomo . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo cywilne, karne, administracyjne, procedury oraz egzaminy zawodowe i na aplikacje prawnicze

Absolwent aplikacji adwokackiej i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa cywilnego (w tym rodzinnego też), karnego, konstytucyjnego, gospodarczego i administracyjnego oraz proc . . .

75 zł
za 60 min

Witosława

Pomoc w redagowaniu prac

Jestem osobą, która posiada wieloletnie doświadczenie w redagowaniu prac. Zlecenia wykonuję rzetelnie i terminowo. Kontaktować się ze mną można telefonicznie, poprzez email lub portal. . . .

40 zł
za 60 min

Blanka

Korepetycje z kryminologii i kryminalistyki

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych.  Mogę zaoferować Państwu zajęcia dla studentów z zakresu  kryminologii i kryminalistyki w tym przygotowanie do egzaminów, zaliczeń, pop . . .

80 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje: prawo

Korepetytor z kilkuletnim doświadczeniem: egzaminy, kolokwia, przygotowanie do aplikacji. Udzielę Ci wsparcia w zakresie: -prawa cywilnego (materialne i procesowe) - prawa karnego (materialne i procesowe)  . . .

60 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z prawa rzymskiego, logiki i innych przedmiotów prawniczych u prawnika.

Prawnik z 15-letnim doświadczeniem, absolwent WPiA UW po apilkacji, wykładowca uczelni, doktorant, zaprasza na korepetycje z przedmiotów prawniczych: prawo rzymskie (kazusy, teoria), logika prawnicza (zadania, te . . .

80 zł
za 60 min

Kamila

Prawo karne

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, adwokatem. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z prawa karnego materialnego, przygotowując do egzaminów z prawa karnego na Uniwersytec . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje - prawo - blok cywilistyczny; KC - KPC - KRO i inne

Dzień dobry jestem absolwentem UJ Wydziału Prawa i Administracji. Broniłem się w Zakładzie Postępowania Cywilnego przed św. p. prof dr hab Andrzejem Oklejakiem w 2005 r. Potem byłem przez ponad 7 lat asy . . .

100 zł
za 90 min