Ogłoszenia

Prawo

Lidia

Udzielę korepetycji z prawa, administracji, BHP

Jestem absolwentką wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielę korepetycji z zakresu różnych dziedzin prawa, BHP i ergonomii, zarządzania ISO. - Przygotowuję dyplomantów. - Udzielę pomo . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo cywilne, karne, administracyjne, procedury oraz egzaminy zawodowe i na aplikacje prawnicze

Absolwent aplikacji adwokackiej i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa cywilnego (w tym rodzinnego też), karnego, konstytucyjnego, gospodarczego i administracyjnego oraz proc . . .

75 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z przedmiotów prawniczych

Prawniczka procesowa, aplikantka adwokacka, praktyk z kilkuletnim doświadczeniem. Pomogę Ci w nauce: • prawa karnego materialnego i procesowego, • prawa cywilnego materialnego i procesowego (w tym: części . . .

80 zł
za 60 min

Witosława

Korepetycje z prawa i wiedzy o społeczeństwie

Jestem wykładowcą prawa i nauczycielem wos z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Oferuję przygotowanie do egzaminów z przedmiotów prawnych, a także do matury, konkursów i olimpiad z wiedzy o społeczeńs . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Prawo - profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

60 zł
za 60 min

Andrzej

Prawo - skuteczna pomoc

Oferuję skuteczną pomoc - szybkie terminy, atrakcyjne stawki. Wieloletnie doświadczenie . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

logistyka i prawo

Prawo i logistyka - pracownik naukowy, pomoc, przygotowania do przedmiotów z ww. kierunków. Korepetycje z poprawnego pisania, argumentowania. Pomoc w projektach i pracach- korepetycje  Korepetycje w pisaniu . . .

50 zł
za 60 min

Magda

KPK - KARNE - KPA

[korepetycje online] Cześć! Mam na imię Magda. Jestem tegoroczną absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Chętnie udzielę korepetycji online z postępowania karnego, prawa karnego lub postępowania . . .

45 zł
za 60 min

Kamil

Prawo konstytucyjne

Jestem studentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z przyjemnością udzielę korepetycji lub wyjaśnię problematyczne kwestie dotyczące PRAWA KONSTYTUCYJNEGO. Nauczę rozwiązywać kazusy, prowadzić swobodn . . .

70 zł
za 60 min

Robert

Prawo na 5

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

60 zł
za 60 min