Ogłoszenia

Proszowice

Magdalena

Studentka II roku Germanistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w...

Studentka II roku Germanistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie udzieli korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowaniach . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Łukasz

Indywidualne podejście do każdego i przede wszystkim skutecz...

Indywidualne podejście do każdego i przede wszystkim skuteczne! Zajęcia prowadzone przez magistra matematyki w miłej atmosferze i na każdym poziomie zaawansowania (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, techniku . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Indywidualne podejście do każdego i przede wszystkim skutecz...

Indywidualne podejście do każdego i przede wszystkim skuteczne! Zajęcia prowadzone przez doświadczonego korepetytora (5 lat praktyki w nauczaniu)w miłej atmosferze i na każdym poziomie zaawansowania (od element . . .

40 zł
za 60 min

Bartlomiej

Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: m...

Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: matura rozszerzona, technikum, matura podstawowa, gimnazjum, liceum. Gratisowa (darmowa) krótka lekcja demonstracyjna. Posiadam duże doświadczenie w prowa . . .

20 zł
za 60 min

Ula

Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej,gimna...

Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej,gimnazjum,liceum, dorosłym. Zajmuje się tego typu działaniem kilka lat, odnosząc sukcesy z uczniami. Jestem studentką kierunku pedagogicznego, posiadam c . . .

30 zł
za 60 min