Ogłoszenia

Przeworsk

Joanna

Witam. Jestem magistrem filologii angielskiej w zakresie nau...

Witam. Jestem magistrem filologii angielskiej w zakresie nauczania języka angielskiego oraz tłumaczeń specjalistycznych. Udzielam korepetycji językowych od wielu lat. Posiadam doświadczenie jako nauczyciel języ . . .

40 zł
za 60 min

Alfred

Potrafię pomóc osobom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania....

Potrafię pomóc osobom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Przeprowadzam korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: gimnazjum, liceum, matura rozszerzona, technikum, matura podstawowa. Proszę o kontakt . . .

20 zł
za 60 min

Kinga

Absolwentka Technologii Chemicznej na Politechnice Rzeszowsk...

Absolwentka Technologii Chemicznej na Politechnice Rzeszowskiej z przygotowaniem pedagogicznym oraz kilkuletnim stażem w udzielaniu korepetycji z chemii, przygotuje do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, . . .

25 zł
za 60 min

Matematykkk

mieszkam w okolicach Przeworska...

mieszkam w okolicach Przeworska . . .

40 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Paulina

Witam serdecznie. Jestem absolwentką Technologii Chemicznej ...

Witam serdecznie. Jestem absolwentką Technologii Chemicznej na Politechnice Rzeszowskiej. Chętnie udzielę korepetycji z chemii na każdym poziomie edukacji: gimnazjum, liceum oraz studia. Przygotowuję do matury z . . .

25 zł
za 60 min