Ogłoszenia

Przyroda

Julia

Korepetycje z przyrody dla ucznia szkoły podstawowej.

Dzień dobry :) Jestem tegoroczną maturzystką. Ukończyłam z wyróżnieniem II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Rybniku, gdzie uczęszczałam do klasy z rozszerzonym zakresem nauczan . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje dla klas 1-8 szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Witam. Jestem uczennicą trzeciej klasy szkoły ponadpodstawowej. Z miłą chęcią udzielę korepetycji dzieciom z klas 1-8 szkoły podstawowej lub pomogę z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty z języka polsk . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje z przyrody

Witam, oferuję lekcje z zakresu przyrody. Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku biologia i neurobiologia. Temat ten jest moją pasją, więc jestem w stanie przekazać wiedzę w łagodny sposób. . . .

50 zł
za 60 min

Robert

Korepetycje przyroda - olimpiady, matura, egzaminy, testy, nauka bieżąca.

Cześć! Jestem Robert i zapewne wszedłeś tutaj, bo szukasz kogoś kto pomoże Ci z przyrodą? W takim razie świetnie trafiłeś! Co oferuję? Oferuję profesjonalnie prowadzone zajęcia w miłej atmos . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Przyroda

Dzień dobry , jestem studentką medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym , chętnie pomogę w odrabianiu lekcji oraz w przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów :). Udzielam także korepetycji z innych prz . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Biologia

Dzień dobry , jestem studentką medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym , chętnie pomogę w odrabianiu lekcji oraz w przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów . Udzielam także korepetycji z innych przed . . .

50 zł
za 60 min

Korepetycje przyroda

Witam! Studiuje drugi rok technologię chemiczną na AGH. Jestem po profilu biol-chem. Chętnie pomogę z zagadnieniami z przyrody. Zapraszam! Proszę o kontakt SMS.  . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z przyrody w sympatycznej atmosferze

Jestem Weronika i studiuję na kierunku lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Przyroda od zawsze jest moją pasją, dlatego postanowiłam udzielać korepetycji z tego przedmiotu, aby dzielić się wiedzą. . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z nauczycielem

Jeżeli szukasz korepetytorki przyrody/biologii/chemii na poziomie szkoły podstawowej jesteś w dobrym miejscu. Chętnie pomogę Twojemu dziecku. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, a doświadczenie w pracy . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z przyrody

Udzielam korepetycji z biologii i przyrody na poziomie szkoły podstawowej i szkoły średniej (zarówno poziom podstawowy jaki i rozszerzony). Jestem uczennicą klasy maturalnej w II Liceum Ogólnokształcącym . . .

40 zł
za 60 min