Ogłoszenia

Przyroda

Łucja

🌷Chętnie udzielę korepetycji z przyrody dla uczniów szkoły podstawowej 🌷

Chętnie udzielę korepetycji z przyrody uczniom szkoły podstawowej. Pomogę nadrobić zaległości i opanować materiał na sprawdziany.🪴 Lubię pracę z dziećmi i sprawia mi ona przyjemność.  Lokaliz . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Studentka medycyny weterynaryjnej udzieli korepetycji z przedmiotów weterynaryjnych w technikum :)

Z zawodu jestem technikiem weterynarii, obecnie studiuję medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Udzielę korepetycji z przedmiotów weterynaryjnych w technikum. Wytłumaczę na spokojnie i . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Przyroda dla szkół podstawowych

 Jestem uczennicą 4 klasy technikum Elektronicznego w Warszawie na kierunku technik programista. Szkołę podstawową ukończyłam z wyróżnieniem ze średnią 5,80. W 2021 roku zdobyłam drugie miejsce w oli . . .

45 zł
za 60 min

Michalina

Korepetycje z przyrody dla uczniów szkoły podstawowej

Oferuję pomoc w opanowaniu bieżącego materiału z lekcji, rozszerzenie posiadanej wiedzy, naukę przed kartkówkami i sprawdzianami. Jestem absolwentką kierunku Nanotechnologie i Nanomateriały i od ponad roku . . .

50 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z przyrody, przedmiotów przyrodniczych

Jestem studentką SGGW, studiuję biotechnologię po angielsku. Kilkukrotnie udzielałam korepetycji, mam młodszego brata któremu często pomagam w lekcjach, więc mam doświadczenie w nauczaniu. Pomogę w odrabi . . .

40 zł
za 60 min

Maja

Korepetycje przyroda

Hej, jestem Maja. Od października będę studiować chemię na Politechnice Wrocławskiej. Udzielam korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej z przedmiotów przyrodniczych oraz matematyki i angielskiego.  . . .

40 zł
za 60 min

Ernest

Korepetycje - przyroda

Jestem absolwentem medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Obecnie pracuję w technikum weterynaryjnym, gdzie uczę przedmiotu: Profilaktyka i leczenie zwierząt, w skład którego wchodzi wiedza z wielu dziedz . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Przyroda, wszystkie przedmioty, Kraków, szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji ze wszystkich przedmiotów w szkole podstawowej: - edukacja wczesnoszkolna; - matematyka; - biologia; - chemia; - fizyka; - geografia; - historia; - angielski; - niemiecki; - . . .

50 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z przyrody

Świat przyrody to przygoda, a odkrywanie go powinno zachwycać. Z takiego właśnie założenia wychodzę podczas prowadzenia lekcji. Dzieci w pracy ze mną zdobywają wiedzę i umięjętności dzięki fascynacji j . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Przyroda

Korepetycje z przyrody. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia współpracy  . . .

60 zł
za 60 min