Ogłoszenia

Przyroda

Maja

Korepetycje przyroda

Hej, jestem Maja. Od października będę studiować chemię na Politechnice Wrocławskiej. Udzielam korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej z przedmiotów przyrodniczych oraz matematyki i angielskiego.  . . .

40 zł
za 60 min

Ernest

Korepetycje - przyroda

Jestem absolwentem medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Obecnie pracuję w technikum weterynaryjnym, gdzie uczę przedmiotu: Profilaktyka i leczenie zwierząt, w skład którego wchodzi wiedza z wielu dziedz . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Przyroda, wszystkie przedmioty, Kraków, szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji ze wszystkich przedmiotów w szkole podstawowej: - edukacja wczesnoszkolna; - matematyka; - biologia; - chemia; - fizyka; - geografia; - historia; - angielski; - niemiecki; - . . .

50 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z przyrody

Świat przyrody to przygoda, a odkrywanie go powinno zachwycać. Z takiego właśnie założenia wychodzę podczas prowadzenia lekcji. Dzieci w pracy ze mną zdobywają wiedzę i umięjętności dzięki fascynacji j . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Przyroda

Korepetycje z przyrody. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia współpracy  . . .

60 zł
za 60 min

lux.edu Team

Przyroda z lux.edu Team

Zapraszamy serdecznie na indywidualne zajęcia online lub stacjonarne z przyrody! Na naszej platformie lux.edu znajdziesz dopasowanego do Twoich potrzeb Tutora, który wspomoże Cię w realizacji Twoich celów z z . . .

79 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z przyrody dla ucznia szkoły podstawowej.

Dzień dobry :) Jestem tegoroczną maturzystką. Ukończyłam z wyróżnieniem II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Rybniku, gdzie uczęszczałam do klasy z rozszerzonym zakresem nauczan . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje dla klas 1-8 szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Witam. Jestem uczennicą trzeciej klasy szkoły ponadpodstawowej. Z miłą chęcią udzielę korepetycji dzieciom z klas 1-8 szkoły podstawowej lub pomogę z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty z języka polsk . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje z przyrody

Witam, oferuję lekcje z zakresu przyrody. Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku biologia i neurobiologia. Temat ten jest moją pasją, więc jestem w stanie przekazać wiedzę w łagodny sposób. . . .

50 zł
za 60 min

Robert

Korepetycje przyroda - olimpiady, matura, egzaminy, testy, nauka bieżąca.

Cześć! Jestem Robert i zapewne wszedłeś tutaj, bo szukasz kogoś kto pomoże Ci z przyrodą? W takim razie świetnie trafiłeś! Co oferuję? Oferuję profesjonalnie prowadzone zajęcia w miłej atmos . . .

50 zł
za 60 min