Ogłoszenia

Psychologia

Paulina

Pomogę w pisaniu prac z psychologii

Witam!  Chętnie pomogę z pisaniem prac: zaliczeniowych, licencjackich oraz magisterskich z zakresu psychologii.  Jestem osobą rzetelną i skrupulatnie poszukującą wartościowych informacji. Korzysta . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Korepetycje indywidualne, dogoterapia, szkoła podstawowa, średnia

Zapraszam serdecznie na korepetycje - w zakresie programu szkoły podstawowej (przedmioty i zakres do ustalenia) oraz zajęcia motywacyjne dla uczniów szkoły średniej. Jestem pedagogiem oraz nauczycielem. Mam do . . .

70 zł
za 60 min

Alicja

Psychologia - konsultacje

Studiujesz psychologię lub inny kierunek? Potrzebujesz wsparcia w zrozumieniu tematów z zajęć z psychologii? Zapraszam do kontaktu! Porozmawiajmy o szczegółach! Ukończyłam psychologię i mocno tkwię w tem . . .

60 zł
za 60 min

Robert

Psychologia na 5

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Psychologia - pełny zakres

Skuteczna pomoc w przedmiotach akademickich, wiele lat doświadczenia, każdy typ zleceń. Doktorant UWr . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Psychologia - szybko i skutecznie

Doktorant UG zaprasza na korepetycje. Szeroki zakres współpracy - również pomoc w pracach. Szybkie terminy, dyskrecja. . . .

70 zł
za 60 min

Maciej

The experienced IB Psychology and Philosophy teacher offers ...

The experienced IB Psychology and Philosophy teacher offers private lessons in Polish and/or English. I submit free professional sources and materials. Possible online tutoring. . . .

80 zł
za 60 min

Natalia

Jakość wymaga pasji. Jestem psychologiem, coachem i filologi...

Jakość wymaga pasji. Jestem psychologiem, coachem i filologiem. Mam pasję i wiedzę psychologiczną oraz zdolności i doświadczenie dydaktyczne oraz kliniczne. Podejmę się prowadzenia: szkoleń, warsztatów i p . . .

0 zł
za 60 min

Maria

Pomagam w pisaniu prac magisterskich. Wprowadzam poprawki, s...

Pomagam w pisaniu prac magisterskich. Wprowadzam poprawki, standaryzuję teksty, zajmuję się stroną formalną oraz teoretyczną, piszę całe rozdziały według indywidualnych wytycznych. Kontakt preferuję online . . .

100 zł
za 60 min

Justyna

Pomoc przy pisaniu prac mgr i licencjackich z psychologii i ...

Pomoc przy pisaniu prac mgr i licencjackich z psychologii i pedagogiki, szybko i tanio Zainteresowanych prosze o kontak justyskaa15@interia.pl . . .

20 zł
za 60 min