Ogłoszenia

Psychologia

Maria

Jesteś studentem/studentką psychologii? Masz zajęcia z psych...

Jesteś studentem/studentką psychologii? Masz zajęcia z psychologii na innym kierunku? Masz warunek/warunki z nie do końca lubianych przedmiotów? Potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy zaliczeniowej? A może myślis . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

Jeśli interesuje cię *Udzielanie Pomocy Psychologicznej* to ...

Jeśli interesuje cię *Udzielanie Pomocy Psychologicznej* to zapraszam na korepetycje z tej fascynującej dziedziny. Podczas lekcji znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego jak udzielać wsparcia ps . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Pomoc w znalezieniu inspiracji do prac, literatury. Pomoc w ...

Pomoc w znalezieniu inspiracji do prac, literatury. Pomoc w tworzeniu konspektów i kolejnych etapów pracy. Teoria, interpretacja wyników, hipotezy. NIE ZAJMUJĘ SIĘ STATYSTYKĄ! . . .

70 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Natalia

Jakość wymaga pasji. Jestem psychologiem, coachem i filologi...

Jakość wymaga pasji. Jestem psychologiem, coachem i filologiem. Mam pasję i wiedzę psychologiczną oraz zdolności i doświadczenie dydaktyczne oraz kliniczne. Podejmę się prowadzenia: szkoleń, warsztatów i p . . .

0 zł
za 60 min

Aru

Drogi Rodzicu !!! jeśli pracujesz do późna i nie masz pewno...

Drogi Rodzicu !!! jeśli pracujesz do późna i nie masz pewności, czy Twoje dziecko odrabia po szkole lekcje, czy rzetelnie przygotowuje się do sprawdzianów i prac klasowych albo twoje dziecko niewłaściwie s . . .

1 zł
za 60 min

Iwona

PROFESJONALNE BADANIE PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH Stoisz przed...

PROFESJONALNE BADANIE PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH Stoisz przed wyborem zawodu lub kierunku kształcenia? Zastanawiasz się jaki zawód byłby dla ciebie dobry? Uzyskaj kompleksową wiedzę na temat swoich uzdolnień. . . .

60 zł
za 60 min

Ewa

Pomoc w pisaniu i redagowaniu prac, opracowywanie skryptów i...

Pomoc w pisaniu i redagowaniu prac, opracowywanie skryptów i notatek. Tanio i solidnie. . . .

1 zł
za 60 min

Łukasz

Psychologia - pisanie prac, korepetycje...

Psychologia - pisanie prac, korepetycje . . .

20 zł
za 60 min

Agnieszka

Wykonuję obliczenia i interpretację danych do prac zaliczeni...

Wykonuję obliczenia i interpretację danych do prac zaliczeniowych i magisterskich z psychologii. Jestem magistrem psychologii i do tej pory obliczyłam wyniki do kilkunastu prac magisterskich i kilkudziesięciu zal . . .

1 zł
za 60 min