Ogłoszenia

Pszczyna

Darius

Absolwentka studiów magisterskich filologii germańskiej z pr...

Absolwentka studiów magisterskich filologii germańskiej z przygotowaniem pedagogicznym udzieli korepetycji z j.niemieckiego dla dzieci i dorosłych, uczniów i studentów, od podstaw, dla początkujących i średni . . .

35 zł
za 60 min

Darius

Student chemii na Uniwersytecie Śląskim i absolwent Uniwersy...

Student chemii na Uniwersytecie Śląskim i absolwent Uniwersytetu Medycznego udzieli korepetycji z chemii. Korzystna cena, nauka w miłej atmosferze, nowoczesne metody nauczania dostosowane do indywidualnych potrzeb . . .

25 zł
za 60 min

Łukasz

Witam, Jestem absolwentem fizyki magisterskiej na Uniwersyt...

Witam, Jestem absolwentem fizyki magisterskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Chętnie pomogę w nauce fizyki, także w robieniu zadań i sprawozdań, uczniom gimnazjum, liceum oraz studentom, w przygotowa . . .

40 zł
za 60 min

Mateusz

Student III-ego roku finansów i rachunkowości udzieli korepe...

Student III-ego roku finansów i rachunkowości udzieli korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym, gimnazjalnym oraz szkoły średniej (przygotowanie do matury podstawowej). Miejsce odbywania się lekcji dosto . . .

15 zł
za 60 min

Martyna

Witam, chciałabym Cię drogi Uczniu zaprosić na spotkanie, na...

Witam, chciałabym Cię drogi Uczniu zaprosić na spotkanie, na którym rozwiążemy Twoje problemy, bądź wzmocnimy i poszerzymy zainteresowanie językiem polskim. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej na k . . .

25 zł
za 60 min

Konrad

Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Zajęcia dla ...

Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Zajęcia dla osób mieszkających na obszarze miasta Pszczyna - także pobliskie miejscowości. Potrafię pomóc osobom o zróżnicowanym poziomie uzdolnienia. Przepr . . .

20 zł
za 60 min

Agata

Pomogę młodszym uczniom oraz gimnazjalistom w przyswojeniu m...

Pomogę młodszym uczniom oraz gimnazjalistom w przyswojeniu materiału oraz przygotowaniu do sprawdzianów. Postaram się, aby matematyka nie była jedynie przykrym obowiązkiem :) Zapraszam . . .

15 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Karolina

Jestem studentką filologii hiszpańskiej z językiem angielski...

Jestem studentką filologii hiszpańskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie Śląskim. Języki obce oraz praca z ludźmi sprawiają mi przyjemność :) Chętnie pomogę osobom potrzebującym dodatkowego przygot . . .

5 zł
za 60 min

Karolina

Jestem uczennicą państwowej szkoły muzycznej drugiego stopni...

Jestem uczennicą państwowej szkoły muzycznej drugiego stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach na kierunku gitara klasyczna. Chętnie przybliżę komuś techniki gry, nauczę czytać nuty, wymieniać stru . . .

5 zł
za 60 min