Ogłoszenia

Pszczyna

Eneasz

Zajęcia szachowe z Mistrzem FIDE

Obecnie trwa nabór do 2 grup online w atrakcyjnie niskiej cenie. W środę dla początkujących (17:00-18:30) oraz czwartek dla III kategorii chcących zdobyć normę na II kategorię (17:00-18:30) Potrzebujes . . .

90 zł
za 60 min

Dariusz

Korepetycje z dyplomowanym CHEMIKIEM po studiach - online, stacjonarnie.

Przygotowanie do matury, egzaminów w szkole podstawowej, egzaminów na studiach. Przy wyborze nauczyciela weź pod uwagę nie tylko ilość i jakość komentarzy czy sugerowany wiek aktywności zawodowej (eduka . . .

60 zł
za 60 min

Alicja Prasek

Lekcje języka angielskiego dla dzieci

Udzielę pomocy w nauce języka angielskiego dziecku w wieku szkolnym. Możliwa jest pomoc w zrozumieniu i odrobieniu zarówno zadań ze szkoły jak i mogę sama przygotować dodatkowe ćwiczenia lub naukę w formi . . .

25 zł
za 60 min

Jacek

Korepetycje z matematyki

Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej. Oferuję korepetycje z matematyki z zakresu szkoły podstawowej (klasy I-VIII). Zajęcia mają charakter indywidualny, dostosowany do potrzeb ucznia. Najważniejsze w nau . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z matematyki

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych z dojazdem na terenie Pszczyny i okolic. Gwarantuję przekazywanie wiedzy w sposób prosty i zrozumiały :) Jestem osobą cierpliwą, zajęcia pr . . .

45 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z angielskiego

Udzielę korepetycji z języka angielskiego :) Przygotuję Cię do egzaminu gimnazjalnego, Gwarantuje świetną współprace i ciekawe lekcje.  . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Jestem studentką filologii hiszpańskiej z językiem angielski...

Jestem studentką filologii hiszpańskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie Śląskim. Języki obce oraz praca z ludźmi sprawiają mi przyjemność :) Chętnie pomogę osobom potrzebującym dodatkowego przygot . . .

5 zł
za 60 min

Karolina

Jestem uczennicą państwowej szkoły muzycznej drugiego stopni...

Jestem uczennicą państwowej szkoły muzycznej drugiego stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach na kierunku gitara klasyczna. Chętnie przybliżę komuś techniki gry, nauczę czytać nuty, wymieniać stru . . .

5 zł
za 60 min

Karolina

Jestem studentką II roku filologii hiszpańskiej na Uniwersyt...

Jestem studentką II roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Moją pasją są języki obce, zwłaszcza ich zastosowanie w komunikacji z ludźmi. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny, jakieś zagadnien . . .

5 zł
za 60 min

Darius

Absolwentka studiów magisterskich filologii germańskiej z pr...

Absolwentka studiów magisterskich filologii germańskiej z przygotowaniem pedagogicznym udzieli korepetycji z j.niemieckiego dla dzieci i dorosłych, uczniów i studentów, od podstaw, dla początkujących i średni . . .

35 zł
za 60 min