Ogłoszenia

Puławy

Katarzyna

Studentka Filologii Polskiej udzieli korepetycji z języka an...

Studentka Filologii Polskiej udzieli korepetycji z języka angielskiego. Zakres- gimnazjum, szkoła podstawowa. Słownictwo, gramatyka, pisanie prac. . . .

25 zł
za 60 min

Katarzyna

Studentka Filologii Polskiej udzieli korepetycji z języka po...

Studentka Filologii Polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego. Zakres- szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Pisanie prac, gramatyka i ortografia. . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Student 1 roku matematyki uzupełniającej (4 rok studiów na U...

Student 1 roku matematyki uzupełniającej (4 rok studiów na UMCS), posiadający przygotowanie pedagogiczne do nauczania matematyki, udzieli korepetycji z matematyki. Pomoc w odrabianiu lekcji i nauce bieżącej, pr . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

Doświadczona korepetytorka przygotuje starannie i kompleksow...

Doświadczona korepetytorka przygotuje starannie i kompleksowo uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych oraz testów kompetencji z części humanistycznej d . . .

35 zł
za 60 min

Magda

NIEMIECKI JEST ŁATWY, szczególnie u nauczycielki szkoły śred...

NIEMIECKI JEST ŁATWY, szczególnie u nauczycielki szkoły średniej z długim stażem.Przygotuję do matury, egzaminu jęz. czy wyjazdu. . . .

35 zł
za 60 min

Paweł

Magister Fizyki (UMCS), posiadający przygotowanie pedagogicz...

Magister Fizyki (UMCS), posiadający przygotowanie pedagogiczne do nauczania fizyki i matematyki, udzieli korepetycji z fizyki i matematyki. Pomoc w odrabianiu lekcji i nauce bieżącej, przygotowanie do klasówek i . . .

30 zł
za 60 min

Cezary

Mogę pomóc osobom o każdym stopniu zaawansowania. Gratisowa ...

Mogę pomóc osobom o każdym stopniu zaawansowania. Gratisowa (darmowa) półgodzinna lekcja demonstracyjna. Lekcje dla chętnych mieszkających na terenie miejscowości Puławy - również pobliskie miejscowości. . . .

20 zł
za 60 min

Susanna

KOREPETYCJE: angielski, hiszpański, niemiecki, polski!

¡Hola! ¿Como estas? Jestem uczennicą klasy drugiej liceum, w tym roku zamierzam zdawać certyfikat IELTS , który świadczy o wysokich umiejętnościach w języku angielskim. Oferuję pomoc w odrabianiu lekc . . .

25 zł
za 60 min

Ula

Jestem absolwentką chemii na UMCS z wykształceniem dydaktycz...

Jestem absolwentką chemii na UMCS z wykształceniem dydaktycznym. Oferuję solidne korepetycje z chemii w przyjaznej atmosferze, pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu, odpowiedzi, a także nadrabianie zaległości or . . .

30 zł
za 60 min

Agata

Studentka ostatniego semestru licencjatu filologii niemiecki...

Studentka ostatniego semestru licencjatu filologii niemieckiej. Udzieli tanio, fachowo korepetycji z języka niemieckiego. Oferuję miła, bezstresową naukę. . . .

30 zł
za 60 min