Ogłoszenia

Rachunek prawdopodobieństwa

Paweł

Doktor nauk matematycznych Uniwersytetu Wrocławskiego (nagroda ministra za pracę doktorską) udzieli korepetycji

Doktor nauk matematycznych Uniwersytetu Wrocławskiego (nagroda ministra za pracę doktorską) udzieli korepetycji z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. (tel.535685607) . . .

40 zł
za 60 min

Bogdan

Rachunek prawdopodobieństwa - rozwiązywanie zadań

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą Olimpiady Matematycznej. Oferuję rozwiązywanie zadań z rachunku prawdopodobieństwa. Przygotowuję rozwiązania z opisem i wyjaśnieniem, dzięki czem . . .

20 zł
za 60 min

Odkorkuj

Korepetycje z matematyki wyższej-rachunku prawdopodobieństwa...

Korepetycje z matematyki wyższej-rachunku prawdopodobieństwa, aby zrozumieć i utrwalić materiał, rozwiązywanie problemów matematycznych, przygotowanie do kolokwiów i egzaminów, korzystanie z programów matem . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

Prawdopodobieństwo z mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna a pracę dyplomową pisałem z tematu niestandardowych modeli ekonometrycznych. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z . . .

70 zł
za 60 min

Andrzej

RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA (i inne przedmioty)- z dojazdem!

RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). D . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Tanie korepetycje z rachunku prawdopodobieństwa :) szkoła po...

Tanie korepetycje z rachunku prawdopodobieństwa :) szkoła podstawowa 12zł/45min gimnazjum 20zł/h Możliwość dojazdu do ucznia :) Zapraszam :) . . .

12 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie u doświadczonego...

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie u doświadczonego nauczyciela . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

W tym roku obroniłam swoją pracę licencjacką z matematyki, z...

W tym roku obroniłam swoją pracę licencjacką z matematyki, zaczynam studia magisterskie na kierunku matematyka. Korepetycji udzielam od trzech lat a uczyć matematyki (chociażby znajomych) zaczęłam już w lice . . .

40 zł
za 60 min

Hubert

Od lat wyciągam studentów z opresji. Załatwiam to szybko i s...

Od lat wyciągam studentów z opresji. Załatwiam to szybko i skutecznie. Moje specjalności to matematyka, matematyka dyskretna, statystyka i rachunek prawdopodobieństwa. . . .

100 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min