Ogłoszenia

Radom

Paulina

Język angielski u doktorantki anglistyki (i magistrantki ame...

Język angielski u doktorantki anglistyki (i magistrantki amerykanistyki) Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesjonalnie, przygotowanie do matury, certyfikatów, pomoc w lekcjach. Korepetycji udzielam z powodzeniem od . . .

35 zł
za 60 min

Krzysztof

Witam, pomogę w języku Angielskim i nie tylko, rozmówki, pod...

Witam, pomogę w języku Angielskim i nie tylko, rozmówki, podstawy, pisanie, czytanie. . . .

25 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Nie ulega wątpliwości, że znajomość j...

Malta Language Center Nie ulega wątpliwości, że znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Niestety nauka w szkołach publicznych w dużych grupach bywa często nieefektywna prz . . .

13 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Egipt, Tunezja, Maroko, Emiraty Arabs...

Malta Language Center Egipt, Tunezja, Maroko, Emiraty Arabskie? Jeśli odwiedziliście jedno z tych miejsc na pewno mieliście kontakt z językiem arabskim i kultura arabską. Nie ważne czy potrzebujesz języka ar . . .

31 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Czy wiesz że językiem chińskim (a kon...

Malta Language Center Czy wiesz że językiem chińskim (a konkretnie jego odmianą mandaryńską) posługuje się obecnie najwięcej ludzi an świecie? Język chiński to obecnie drugi po angielskim język biznesu . . .

31 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Zajęcia z języka hiszpańskiego prowad...

Malta Language Center Zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania dla wszystkich grup wiekowych. Maksymalny rozmiar grupy to 8 osób ale staramy się aby były one jak naj . . .

20 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Manga, anime, j-rock, j-pop, język ja...

21 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Zajęcia z języka niemieckiego prowadz...

Malta Language Center Zajęcia z języka niemieckiego prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania dla wszystkich grup wiekowych. Maksymalny rozmiar grupy to 8 osób ale staramy się aby były one jak najmni . . .

13 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Zajęcia z języka norweskiego prowadzo...

Malta Language Center Zajęcia z języka norweskiego prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania dla wszystkich grup wiekowych. Maksymalny rozmiar grupy to 8 osób ale staramy się aby były one jak najmni . . .

31 zł
za 60 min

Kamila

Udzielę lekcji języka angielskiego, pomogę w odrabianiu zada...

Udzielę lekcji języka angielskiego, pomogę w odrabianiu zadań, nadrabianiu materiału, przygotowaniu do testu z języka ang. po podstawówce, egzaminu gimnazjalnego, maturalnego i egzaminów na studia. Możliwoś . . .

25 zł
za 60 min