Ogłoszenia

Radzymin

Robert

korepetycje matematyka radzymin

korepetycje matematyka radzymin Oferuję korepetycje z matematyki Oferuję korepetycje z matematyki i angielskiego Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych z matematyki pomoc w nauce pomoc w p . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Witam! Jestem nauczycielką matematyki. Udzielam korepetycji ...

Witam! Jestem nauczycielką matematyki. Udzielam korepetycji z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjum. Zapraszam. . . .

40 zł
za 60 min

Sebastian

Prowadzę lekcje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum...

Prowadzę lekcje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum, liceum, matura rozszerzona, technikum, matura podstawowa. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Kontakt jedynie za pomocą mail . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Masz problem z zadaniem z matematyki? Przygotowujesz się do ...

Masz problem z zadaniem z matematyki? Przygotowujesz się do matury? A może uważasz, że nie nauczysz się niczego z tego przedmiotu? Jesteś w błędzie ! :) Chętnie pomogę Ci pokonać problemy z matematyką. Ta . . .

50 zł
za 60 min

Średnie2017

Witam. Oferuję kurs przygotowujący do MATURY 2017 z matematy...

Witam. Oferuję kurs przygotowujący do MATURY 2017 z matematyki na poziomie podstawowym. Zapewniam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne, tablice maturalne oraz zadania. Kurs jest przeznaczony zarówno dla osó . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

Witam, jestem magistrem filologii angielskiej oraz korepety...

Witam, jestem magistrem filologii angielskiej oraz korepetytorką i lektorką języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Chętnie udzielę lekcji dzieciom oraz młodzieży, jak również przygot . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Nazywam się Monika Chlebowska i jestem studentką lingwistyki...

Nazywam się Monika Chlebowska i jestem studentką lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Udzielę korepetycji zarówno dzieciom, jak i dorosłym na poziomie podstawowym, a także wyższym. Zapewniam mat . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na bardzo wysokim poz...

Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na bardzo wysokim poziomie oraz w bardzo miłej atmosferze. Uczę języka hiszpańskiego od 13 lat. Oferuję lekcje zarówno indywidualne jak i grupowe. Zapraszam Dzieci (o . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje matematyka/Pomoc w pracach domowych

Witam Jestem uczennicą 3 klasy liceum. W tym roku piszę maturę. Zdaję maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym.Pomogę w lekcjach z matematyki jak i nauczę do sprawdzianów/kartkówek z bieżącego materi . . .

30 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje język angielski/Pomoc w pracach domowych

Witam Jestem uczennicą 3 klasy liceum. W tym roku piszę maturę. Zdaję maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.Pomogę w lekcjach z języka angielskiego i nauczę do sprawdzianów/kartkówek z bi . . .

30 zł
za 60 min