Ogłoszenia

Reda

Marta

Korepetycje z języka niemieckiego - szkoła podstawowa, gimna...

Korepetycje z języka niemieckiego - szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Pomoc w nauce, odrabianiu lekcji i przygotowaniu do egzaminów. Praktyczne zastosowanie języka. Przyjazna atmosfera , cierpliwy nauczyciel. . . .

35 zł
za 60 min

Maciej

Udzielam korepetycji, przygotowuje do egzaminów i pomagam w ...

Udzielam korepetycji, przygotowuje do egzaminów i pomagam w nadrobieniu braków w szkole. . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Student 3. roku ekonomii na UG. Na maturze rozszerzonej z ma...

Student 3. roku ekonomii na UG. Na maturze rozszerzonej z matematyki 2009 miałem 96%. Moje doświadczenie to przygotowywanie kolegów i mojej dziewczyny do sprawdzianów i prac klasowych - z bardzo dobrym skutkiem. . . .

20 zł
za 60 min

Izabela

Mam duże doświadczenie i kwalifikacje w pracy z dziećmi i sz...

Mam duże doświadczenie i kwalifikacje w pracy z dziećmi i szeroki zakres pomocy edukacyjnych i pomysłowych zajęć. Szczególne i profesjonalne podejście mamdo dzieci z problemami edukacyjnymi typu dysleksja, dy . . .

40 zł
za 60 min

Izabela

Mam duże doswiadczenie i kwalifikacje do pracy z dziećmi maj...

Mam duże doswiadczenie i kwalifikacje do pracy z dziećmi mającymi problemy edukacyjne typu dysleksja, dyskalkulia, ADHD i inne . . .

40 zł
za 60 min

Dawid

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Proszę o kontakt wyłącznie za pomocą maila umieszczonego pod ogłoszeniem. Spotkania dla osób mieszkających na terenie miasta Reda - również blis . . .

20 zł
za 60 min

Radosław

6-cio letnie doświadczenie dydaktyczne; nauczanie matematyki...

6-cio letnie doświadczenie dydaktyczne; nauczanie matematyki na niemal wszystkich szczeblach edukacji, od podstawówki aż do matury, fizyka, chemia, geografia na poziomie szkoły gimnazjalnej, makroekonomia dla stu . . .

35 zł
za 60 min

Leszek

Witam Masz dosyć siedzenia nad liczbami, Nie wiesz jak zabra...

Witam Masz dosyć siedzenia nad liczbami, Nie wiesz jak zabrać się do zadania-matematyka to moja pasja. Chętnie pomogę:) . . .

20 zł
za 60 min

Mirosław

Pomogę chętnie z matematyki na poziomie gimnazjum, liceum. P...

Pomogę chętnie z matematyki na poziomie gimnazjum, liceum. Pomogę w w nadrabianiu zaległości oraz pracach domowych. Zapewniam ze swojej strony cierpliwość, oraz solidną naukę. . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min