Ogłoszenia

Reda

Paulina

Korepetycje z Matematyki.

Witam! Jestem tegoroczną absolwentką liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno- informatycznym. Oferuje korepetycje z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych na egzaminy, nadrobienia zaległości o . . .

30 zł
za 60 min

Patrycja

Korypetycje z języka niemieckiego

Korepetycje z języka niemieckiego - szkoła podstawowa i liceum . Pomoc w nauce, odrabianiu lekcji i przygotowaniu do egzaminów. Praktyczne zastosowanie języka. Przyjazna atmosfera , cierpliwy nauczyciel. 40 PL . . .

40 zł
za 90 min

Marta

Korepetycje z języka niemieckiego - szkoła podstawowa, gimna...

Korepetycje z języka niemieckiego - szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Pomoc w nauce, odrabianiu lekcji i przygotowaniu do egzaminów. Praktyczne zastosowanie języka. Przyjazna atmosfera , cierpliwy nauczyciel. . . .

35 zł
za 60 min

Maciej

Udzielam korepetycji, przygotowuje do egzaminów i pomagam w ...

Udzielam korepetycji, przygotowuje do egzaminów i pomagam w nadrobieniu braków w szkole. . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Student 3. roku ekonomii na UG. Na maturze rozszerzonej z ma...

Student 3. roku ekonomii na UG. Na maturze rozszerzonej z matematyki 2009 miałem 96%. Moje doświadczenie to przygotowywanie kolegów i mojej dziewczyny do sprawdzianów i prac klasowych - z bardzo dobrym skutkiem. . . .

20 zł
za 60 min

Izabela

Mam duże doświadczenie i kwalifikacje w nauczaniu matematyki...

Mam duże doświadczenie i kwalifikacje w nauczaniu matematyki, a szczególnie uczniów z problemami, m.in. dysleksja, dyskalkulia i inne Przygotowuję do sprawdzianów kompetencji a także konkursów i olimpiad . . .

60 zł
za 60 min

Izabela

Mam duże doświadczenie i kwalifikacje w pracy z dziećmi i sz...

Mam duże doświadczenie i kwalifikacje w pracy z dziećmi i szeroki zakres pomocy edukacyjnych i pomysłowych zajęć. Szczególne i profesjonalne podejście mamdo dzieci z problemami edukacyjnymi typu dysleksja, dy . . .

40 zł
za 60 min

Izabela

Mam duże doswiadczenie i kwalifikacje do pracy z dziećmi maj...

Mam duże doswiadczenie i kwalifikacje do pracy z dziećmi mającymi problemy edukacyjne typu dysleksja, dyskalkulia, ADHD i inne . . .

40 zł
za 60 min

Dawid

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Proszę o kontakt wyłącznie za pomocą maila umieszczonego pod ogłoszeniem. Spotkania dla osób mieszkających na terenie miasta Reda - również blis . . .

20 zł
za 60 min

Radosław

6-cio letnie doświadczenie dydaktyczne; nauczanie matematyki...

6-cio letnie doświadczenie dydaktyczne; nauczanie matematyki na niemal wszystkich szczeblach edukacji, od podstawówki aż do matury, fizyka, chemia, geografia na poziomie szkoły gimnazjalnej, makroekonomia dla stu . . .

35 zł
za 60 min