Ogłoszenia

Rumia

Ewa

Egzamin ósmoklasisty i maturalny - kursy w małych grupach i zajęcia indywidualne

Nowo powstała Akademia Egzaminacyjna w Rumi prowadzi nabór na kursy z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu Ósmoklasisty i maturalnego Zajęcia prowadzi przewodnicząca zespołów egzaminatorów z . . .

730 zł
za semestr

Karolina

Sympatyczna studentka piątego roku filologii germańskiej udz...

Sympatyczna studentka piątego roku filologii germańskiej udzieli korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Serdecznie zapraszam. . . .

30 zł
za 60 min

Dominika

Zapraszam do nauki j. angielskiego na wszytskich poziomach. ...

Zapraszam do nauki j. angielskiego na wszytskich poziomach. Jestem nauczycielką z wieloletnim stażem. Serdecznie zapraszam! . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Witam ;) Jestem studentką Politechniki Gdańskiej i mogę w mi...

Witam ;) Jestem studentką Politechniki Gdańskiej i mogę w miłej atmosferze udzielić korepetycji z MATEMATYKI. Oferuję przygotowanie do egzaminów, sprawdzianów, zaliczeń itp; pomoc w nadrabianiu materiału, p . . .

30 zł
za 60 min

Krzysztof

Witam! Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału E...

Witam! Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału ETI. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury lub egzaminu gimnazjalnego, jak również w codziennej nauce i pracach domowych z matematyki. Mam doświa . . .

25 zł
za 60 min

Agata

Jestem studentką II roku Amerykanistyki na UG. Oferuję lekcj...

Jestem studentką II roku Amerykanistyki na UG. Oferuję lekcje języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, początkujących i średniozaawansowanych. Pełen zakres nauczania: strona techniczna jęz . . .

25 zł
za 60 min

Karina

Chętnie pomogę w nauce języka niemieckiego, konwersacjach, t...

Chętnie pomogę w nauce języka niemieckiego, konwersacjach, tłumaczeniu, napisaniu pracy itp. Mieszkałam w Niemczech, więc miałam styczność z żywym językiem zatem chętnie popracuję z Tobą także nad wymo . . .

20 zł
za 60 min

Agnieszka

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomi...

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie: pomagam dzieciom w szkole podstawowej, przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego oraz certyfikatów Cambridge (FCE, CAE i CPE). Jestem nauc . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Witam. Student udzieli korepetycji z biologi. Pomagam w odra...

Witam. Student udzieli korepetycji z biologi. Pomagam w odrabianiu zadan domowych i przygotowaniu sprawozdań. Cena 30 zl/h. . . .

30 zł
za 60 min

Maciej

Witam. Student PG udzieli korepetycje z chemi na poziomie: p...

Witam. Student PG udzieli korepetycje z chemi na poziomie: podstawowym, gimnazjalnym i szkoly sredniej. Pomagam w odrabianiu zadan domowych. Cena 30 zl/h. . . .

30 zł
za 60 min