Ogłoszenia

Rumia

Ewa

Egzamin ósmoklasisty i maturalny - kursy w małych grupach i zajęcia indywidualne

Nowo powstała Akademia Egzaminacyjna w Rumi prowadzi nabór na kursy z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu Ósmoklasisty i maturalnego Zajęcia prowadzi przewodnicząca zespołów egzaminatorów z . . .

730 zł
za semestr

Natalia

Hello !!Szukasz osoby, która rozwinęłaby Twoje umiejętnośc...

Hello !! Szukasz osoby, która rozwinęłaby Twoje lub Twojego dziecka umiejętności językowe? Dobrze trafiłeś! Jestem nauczycielką oraz absolwentką studiów magisterskich filologii angielskiej Un . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z j. niemieckiego również w wakacje

30 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z j. angieskiego również w wakacje

Udzielę korepetycji z j. angielskiego dzieciomna poziomie szkół podstawowych i przedszkoli. Zajęcia odbywają csię u mnie w domu w miłej i przyjemnej atmosferze. Oferuję skuteczną naukę j. angielskiego . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Karepetycje z matematyki również w wakacje

Masz problemy z matematyką?  Zapraszam uczniósz szkół podstawowych na korepetycje z matematyki.Gwarantowane zajęcia w miłej, beztresowej atmosferze. Oferuję: pomoc w odrabianiu lekcji nadrabianie za . . .

30 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje Historia

Nauczyciel egzaminator z długoletnim stażem i licznymi laureatami konkursów przedmiotowych oferuje przygotowanie do matury rozszerzonej i egzaminów. . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomi...

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie: pomagam dzieciom w szkole podstawowej, przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego oraz certyfikatów Cambridge (FCE, CAE i CPE). Jestem nauc . . .

40 zł
za 60 min

Paula

Zapraszam na korepetycje z jęz.angielskiego dzieci ze szkoły...

Zapraszam na korepetycje z jęz.angielskiego dzieci ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz przedszkola:) Cena elastyczna, do uzgodnienia :) Serdecznie zapraszam . . .

30 zł
za 60 min

Paula

Serdecznie zapraszam do nauki jęz. francuskiego osoby z prze...

Serdecznie zapraszam do nauki jęz. francuskiego osoby z przedszkola oraz szkoły podstawowej w korzystnej cenie:) . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Witam, jestem nauczycielem z 8-letnim doświadczeniem w pracy...

Witam, jestem nauczycielem z 8-letnim doświadczeniem w pracy indywidualnej oraz grupowej. Obecnie pracuję w gimnazjum oraz liceum. Od lat z sukcesami przygotowuję uczniów do egzaminu gimnazjalnego, matury oraz ce . . .

40 zł
za 60 min