Ogłoszenia

Rysunek techniczny

Joanna

Witam serdecznie! Chciałbyś studiować Architekturę, jednak ...

Witam serdecznie! Chciałbyś studiować Architekturę, jednak jeszcze nie zacząłeś żadnego kursu? Rysowałeś w domowym zaciszu, ale nigdy nie zajmowałeś się tym nieco poważniej? Czy może po prostu pragnie . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Udzielę korepetycji z Rysunku - przygotowanie do egzaminów n...

Udzielę korepetycji z Rysunku - przygotowanie do egzaminów na studia oraz do szkół plastycznych. Lekcje indywidualne i grupowe, konkurencyjna cena - do uzgodnienia. Jestem emerytowaną nauczycielką. Nauczałam . . .

20 zł
za 60 min

Adam

przygotowanie do egzaminów na ASP, architekturę oraz do gimn...

przygotowanie do egzaminów na ASP, architekturę oraz do gimnazjum i liceum plastycznego. W programie zajęć rysunek z natury, ćwiczenia kompozycyjne, omawianie zagadnień egzaminacyjnych. W tym roku WSZYSCY nasi . . .

15 zł
za 60 min

Angelika

Korepetycje z zakresu projektowania mody dla dzieci, młodzie...

Korepetycje z zakresu projektowania mody dla dzieci, młodzieży, studentów oraz wszystkich zainteresowanych tematem!:) Rysowanie, szkice żurnalowe, malarstwo, kompozycja, techniki, etc. Zapraszam . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze spec...

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze specjalizacją grafiki komputerowej.Chętnie udzielę korepetycji, przeprowadzę kursy, szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera, Internetu oraz z zakr . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO, zajęcia odbywają się w małych grupa...

KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO, zajęcia odbywają się w małych grupach w weeknedy, raz w tygodniu. Czas jednej lekcji to 4 godziny zegarowe, a jej koszt to 60 zł. Kurs przygotowuje na studia architektoniczne, plan nauk . . .

15 zł
za 60 min

Angelika

Rysunek, malarstwo, kompozycja- podstawy, szkice, martwa nat...

Rysunek, malarstwo, kompozycja- podstawy, szkice, martwa natura, podstawy sylwetki i anatomii- ćwiczenia na rękę, ćwiczenie odwagi i stylu w rysunku. Również malarstwo intuicyjne Vedic Art, kameralna atmosfera, . . .

30 zł
za 60 min

Daria

Jestem studentką Wydziału Artystycznego w Lublinie. Lekcji r...

Jestem studentką Wydziału Artystycznego w Lublinie. Lekcji rysunku i malarstwa pobierałam od studentów ASP. Pracowałam już z dziećmi i młodzieżą, proponuje ciekawy program zajęć, jestem kontaktowa i lubia . . .

25 zł
za 60 min

Lena

Jestem sudentką III roku Budownictwa na Politechnice Łódzk...

Jestem sudentką III roku Budownictwa na Politechnice Łódzkiej. Chętnie pomogę w wykonaniu projektów, rozwiązywaniu zadań, itp. Wykonam rysunki w AutoCAD. tel. 507605302 . . .

30 zł
za 60 min

Rafał

Korepetycje z obsługi programu AutoCAD. Poziom zarówno pods...

Korepetycje z obsługi programu AutoCAD. Poziom zarówno podstawowy jak i zaawansowany. Korepetycje, szkolenia, kursy, Autodesk AutoCAD 2012 Olsztyn . . .

30 zł
za 60 min