Ogłoszenia

Rysunek techniczny

Michał

Creo

Wykonam modele i rysunki techniczne w Creo (tutaj cena zależy od tego jak bardzo złożony oraz czasochłonny jest projekt). Jeżeli studiujesz lub chcesz poznać program i potrzebujesz zrozumieć jakąś funkcję . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

PRZYGOTOWANIE DO RYSUNKU W LICEUM PLASTYCZNYM, GRA NA FORTEPIANIE DLA NAJMŁODSZYCH. PHOTOSHOP, AUTOCAD, ARCHICAD

Dzień dobry, Jestem absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie rytmiki. Udzielam lekcji gry na fortepianie dla najmłodszych oraz z kształcenia słuchu.  Mam . . .

35 zł
za 60 min

Iwona

Jestem absolwentką Wydziału Malarstwa na warszawskiej Akadem...

Jestem absolwentką Wydziału Malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prowadzę zajęcia z rysunku i malarstwa z dziećmi, dorosłymi i młodzieżą. Pomagam rozwijać twórcze zainteresowania i umiejętn . . .

75 zł
za 60 min

Michal

Podstawy Autocad...

Podstawy Autocad . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Czy wiesz jak bardzo Twoje dziecko może się rozwinąć poprzez...

Czy wiesz jak bardzo Twoje dziecko może się rozwinąć poprzez indywidualne zajęcia plastyczne? Jak wielką rolę w rozwoju procesów poznawczych okresu dzieciństwa odgrywają emocje, uczucia i nauka ich wyrażan . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Dzień dobry, ukończyłem grafikę na warszawakiej Akademii Szt...

Dzień dobry, ukończyłem grafikę na warszawakiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracuję jako grafik oraz jako nauczyciel we wszystkich klasach szkoły podstawowej. Chciałbym zaoferować korepetycje z zakresu rysunku . . .

60 zł
za 60 min

Justyna

Nauka rysunku, malarstwa i photoshopa u klienta lub w mojej ...

Nauka rysunku, malarstwa i photoshopa u klienta lub w mojej pracowni. . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Rysunek odręczny, zagadnienia z dobierania kolorów, martwa n...

Rysunek odręczny, zagadnienia z dobierania kolorów, martwa natura oraz przygotowania do studiów Architektonicznych . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkując...

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkujących, jak i hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Posiadam akademickie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauce rysowan . . .

25 zł
za 60 min

Maria

Witam, jestem studentką IV roku Architektury i Urbanistyki n...

Witam, jestem studentką IV roku Architektury i Urbanistyki na Politechnice Opolskiej. Ukończyłam dwuletni kurs rysunku w prestiżowej szkole rysunku w Krakowie. W trakcie studiów wzięłam udział w dwóch plener . . .

20 zł
za 60 min