Ogłoszenia

Rzeszów

Rafał

Korepetycje Matematyka/Fizyka/Chemia - 90zł/45min tel: 574614165

Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii w formie online lub stacjonarnej. Przedmioty w zakresie: Matematyka ( szk . . .

90 zł
za 45 min

Andżelika

Chemia korepetycje -Magister, matura na 100%

Korepetycje z chemii dla maturzystów Zapewniamy skuteczne korepetycje z chemii, prowadzone przez doświadczonego nauczyciela z imponującym wynikiem 90% z tego przedmiotu. Indywidualne podejście, szeroki zakres . . .

100 zł
za 60 min

Pawel

Paweł Turek

Oferuję korepetycje uczniom z klas I-VIII. Zapraszam na korepetycje uczniów mających trudności w nauce. Wykazuję się dużą cierpliwością i empatią w czasie prowadzonych zajęć. Gwarantuję indywidualny do . . .

45 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Jan

Nauczyciel akademicki, doktor fizyki. Przygotowanie do matury i nie tylko.

Pracuję w rzeszowskiej wyższej uczelni (PRz). Mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnym przekazywaniu wiedzy, umiejętności i fascynacji fizyką. Z pasją przygotowuję do matury z fizyki od 20 lat. Jestem d . . .

100 zł
za 45 min

Gabriela

Korepetycje z matematyki online

Jestem studentką kierunku inżynieryjnego. Od zawsze moją mocną stroną były nauki ścisłe, szczególnie matematyka. Osiągnęłam bardzo wysokie wyniki matur: matematyka podstawowa 100% i rozszerzona 86%. Zaj . . .

60 zł
za 60 min

Vitaliy

Korepetycje z matematyki

Doświadczony fizyk i matematyk skutecznie pomoże w zrozumieniu matematyki. Lekcje za mną to: *indywidualne podejście oparte na skupieniu się na przystosowaniu do potrzeb każdego ucznia *zrozumiałe wyjaś . . .

100 zł
za 60 min

Vitaliy

Korepetycje z fizyki

Doświadczony fizyk skutecznie pomoże w zrozumieniu fizyki. Lekcje za mną to: *zrozumiałe wyjaśnienia zjawisk fizycznych w miłej atmosferze *przygotowanie do egzaminów *cyfrowe animacje zjawisk fizycznych . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z matematyki, przygotowanie do matury podstawa + rozszerzenie

Tegoroczny absolwent studiów matematycznych na Politechnice Rzeszowskiej udzieli korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej, oraz przygotuje do matury zarówno na poziomie podstawowym jak . . .

60 zł
za 60 min