Ogłoszenia

Rzeszów

Elżbieta

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studentka drugiego roku magisterki z filologii angielskiej udziela korepetycji. Lekcje języka angielskiego odbywają się w milej atmosferze.Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie, zaczynaj . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z Matematyki

Witam, udzielam korepetycji od 5 lat. Jestem absolwentka studiow na kierunku matematyka. Chętnie pomogę w przygotowaniu się do poprawki z matury, ale także osobom, które chcą nadrobić zaległości w materiale . . .

40 zł
za 60 min

Ela

Hiszpański od podstaw

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego od podstaw do poziomu B2. Zajęcia prowadzę stacjonarnie i online. Tok nauki planuję razem z uczniem i do jego potrzeb i możliwości dopasowuję swoj . . .

30 zł
za 60 min

Ela

Spersonalizowany angielski

Udzielam spersonalizowanych lekcji angielskiego, od poziomu podstawowego do poziomu B2 włącznie.  Zapewniam zajęcia w luźnej atmosferze i szeroki wachlarz materiałów, które zawsze dostosowuję do poziom . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

język włoski online - korepetycje, nauka od podstaw, przygotowanie do egzaminów

Serdecznie zapraszam na zdalne lekcje włoskiego w bezstresowej atmosferze :) Jestem magistrem filologii włoskiej UŚ i absolwentką NKJO w Gliwicach, a obecnie zajmuję się nauczaniem włoskiego również zawo . . .

40 zł
za 60 min

Rafał

JĘZYK ANGIELSKI I NIEMIECKI 2w1

JĘZYK ANGIELSKI I JĘZYK NIEMIECKI Magister filologii angielskiej z językiem niemieckim udzieli korepetycji z: 1) języka angielskiego na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym 2) języka . . .

40 zł
za 60 min

Mateusz

Mechanika budowli

Oferuję pomoc w zrozumieniu zagadnień z związych z mechaniką budowli, w tym: -układy statycznie wyznaczalne, -linie wpływu, -przemieszczenia, -metoda sił, -metoda przemieszczeń, -dynamika budowli. . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Wytrzymałość materiałów

Oferuję pomoc w zrozumieniu zagadnień z związych z wytrzymałością materiałów, w tym działów: -charakterystyki geometryczne figur płaskich (momenty bezwładności, dewiacji itd.) -rozciąganie/ściska . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Mechanika

Oferuję pomoc w zrozumieniu zagadnień z związych z mechaniką ogólną/techniczną, w tym działów: -Statyka -Kinematyka -Dynamika . . .

100 zł
za 60 min

Cello&Art

WIOLONCZELA ONLINE MASTERCLASS - 🎻Nauka gry na wiolonczeli, 🎼K/S, kursy, warsztaty, teoria, praktyka

🎻🎻🎻    CELLO ONLINE MASTERCLASS     🎻🎻🎻 Spotkania wiolonczelowe online 🖥🎧?  Oto lekcje na miarę XXI wieku!  Wyjątkowe  kursy  oraz  . . .

70 zł
za 60 min