Ogłoszenia

Rzeszów

Barbara

Język niemiecki dla każdego

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem nauczycielem, korepetytorem i lektorem z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce bieżącej, przygotowaniu do egzaminów czy wyjazdu  zagranic . . .

45 zł
za 60 min

Grzegorz

Korepetycje do szkoły, egzaminów i olimpiad - język angielski

Chcesz dobrze nauczyć się angielskiego? Polepszyć swoje wyniki w szkole? Egzamin za pasem, a warto się dobrze przygotować? A może masz ambicję wygrać w olimpiadze językowej?  Look no further, then! . . .

45 zł
za 60 min

Elżbieta

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studentka drugiego roku magisterki z filologii angielskiej udziela korepetycji. Lekcje języka angielskiego odbywają się w milej atmosferze.Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie, zaczynaj . . .

50 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Hola! Zapraszam na ciekawe lekcje hiszpańskiego. Pomogę w nauce od podstaw jak i na wyższych poziomach. Pomogę w pracach domowych, przygotowaniu do klasówek i egzaminów. Mam ponad 10 lat doświadczenia w udzie . . .

50 zł
za 60 min

Zbyszek

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI (Rzeszów i okolice).

Zajęcia w domu ucznia lub zdalnie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. ZAKRES - szkoła podstawowa, szkoła średnia - program podstawowy i rozszerzony. Przygotowanie do egzaminów 8-klasist . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Korepetycje Matematyka

50 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z matematyki

Witam. Nazywam się Julia i chętnie udzielę korepetycji z matematyki zarówno uczniom szkół podstawowych jak i szkoły średniej w zakresie podstawowym. Maturę z tego przedmiotu napisałam na 96%. Obecn . . .

30 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z języka polskiego, przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych itd,pomoc przy pisaniu prac.

Zapraszam do wspólnej nauki w formie korepetycji z języka polskiego. Moga one mieć na celu przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych itp., a także pomocy w pisaniu rozmaitych prac typu rozprawka,opo . . .

25 zł
za 60 min

Klaudia

klasy 1-8, matematyka

Jestem studentką, po liceum z rozszerzoną matematyką. Do tej pory uczniowie, z którymi pracowałam byli zadowoleni zw współpracy. Staram się pokazać najmłodszym uczniom, że matematyka nie musi być straszna . . .

30 zł
za 60 min

Klaudia

Matematyka Szkoła Podstawowa

Udzielam korepetycji uczniom klas 4-8. Zależy mi na tym, by uczeń czuł się przy mnie swobodnie i wiedział, że może mi ufać. Staram się pokazać, że matematyka nie jest taka straszna, a praca może zdziała . . .

30 zł
za 60 min