Ogłoszenia

Skawina

Katarzyna

Licealistka, udzieli korepetycji z biologi ,przyrody w Skawi...

Licealistka, udzieli korepetycji z biologi ,przyrody w Skawinie i okolicach. Jestem otwarta, miła oraz dyspozycyjna. Uczęszczam do klasy biologiczno-chemiczno-informatycznej, więc jestem na bieżąco z materiałem . . .

25 zł
za 60 min

Jan

Zajęcia indywidualne z matematyki na poziomie szkoły podstaw...

Zajęcia indywidualne z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Przygotowanie do egzaminu. Wszystko tłumaczę dokładnie do momentu aż przekonam się, że uczeń rozumie temat. Pomagam również . . .

25 zł
za 60 min

Beata

Jestem mgr filologii angielskiej, absolwentką Wyższej Szkoły...

Jestem mgr filologii angielskiej, absolwentką Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie, specjalność: filologia angielska. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy m.in. w szkole podst . . .

40 zł
za 60 min

Wojciech

student II roku Automatyki i Robotyki na wydziale mechaniczn...

student II roku Automatyki i Robotyki na wydziale mechanicznym AGH. Zapraszam do wspólnej nauki ! :) . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Zenon

Gratisowa (nieodpłatna) krótka lekcja zapoznawcza. Korki dla...

Gratisowa (nieodpłatna) krótka lekcja zapoznawcza. Korki dla osób znajdujących się na terenie miejscowości Skawina - również nieodległe miejscowości. Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomac . . .

20 zł
za 60 min

Marcin

MATURA POPRAWKOWA 2015 Matematyka Kraków - Skawina– Korepety...

MATURA POPRAWKOWA 2015 Matematyka Kraków - Skawina– Korepetycje Czerwiec-Lipiec-Sierpień 1. Kurs przygotowujący do zdania Matury, składający się z minimum 10-12 spotkań 120 minutowych (Ilość spotkań uzale . . .

35 zł
za 60 min

Aneta

Zacznij przygotowywania do MATURY 2013 i EGZAMINU GIMNAZJALN...

Zacznij przygotowywania do MATURY 2013 i EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2013 już teraz! Jestem absolwentką dziennych studiów na UEK w Krakowie. Posiadam uprawnienia pedagogiczne i certyfikat LCCI 3 stopnia Londyńskiej Iz . . .

25 zł
za 60 min