Ogłoszenia

Skierniewice

Karina

Udzielę korepetycji z matematyki ...

Udzielę korepetycji z matematyki . . .

20 zł
za 60 min

Marcin

Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Mogę...

Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Mogę pomóc osobom o każdym stopniu zaawansowania. Posiadam duże doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Korepetycje dla uczniów zamieszkujących na . . .

20 zł
za 60 min

Ewa

Anglistka z doświadczeniem zaprasza wszystkich chętnych na w...

Anglistka z doświadczeniem zaprasza wszystkich chętnych na wakacyjne zajęcia w promocyjnej cenie. Oferuję: wysoki poziom zajęć, stosowanie metod i technik z zakresu metodyki nauczania. Zajęcia prowadzone są w . . .

25 zł
za 60 min

Mateusz

Absolwent Politechniki Łódzkiej (mgr. inżynier Chemii Proces...

Absolwent Politechniki Łódzkiej (mgr. inżynier Chemii Procesowej) zaprasza na korepetycje z matematyki. Oferuję przygotowanie do sprawdzianów, egzaminu 8-klasisty, MATURALNEGO, pomoc w odrabianiu prac domowych . . .

35 zł
za 60 min

Mariusz

Pierwsze zajęcia trają 30 min i są darmowe (służą zapoznaniu...

Pierwsze zajęcia trają 30 min i są darmowe (służą zapoznaniu się z poziomem wiedzy ucznia). W razie jakich kolwiek pytań proszę o kontakt. . . .

25 zł
za 60 min

Mateusz

Absolwent Politechniki Łódzkiej (mgr. inżynier Chemii Proces...

Absolwent Politechniki Łódzkiej (mgr. inżynier Chemii Procesowej) zaprasza na korepetycje z fizykii. Oferuję przygotowanie do sprawdzianów, egzaminu 8-klasisty, MATURALNEGO, pomoc w odrabianiu prac domowych ora . . .

35 zł
za 60 min

Mateusz

Absolwent Politechniki Łódzkiej (mgr. inżynier Chemii Proces...

Absolwent Politechniki Łódzkiej (mgr. inżynier Chemii Procesowej) zaprasza na korepetycje z chemii. Oferuję przygotowanie do sprawdzianów, egzaminu 8-klasisty, MATURALNEGO, pomoc w odrabianiu prac domowych oraz . . .

35 zł
za 60 min

Justyna

Dr filologii angielskiej zaprasza na ciekawe rozmowy!

Nie jestem nativem, to fakt! Mimo to zapraszam na konwersacje, które pomogą Ci w biegle posługiwać się tym pięknym językiem. Kilka lat mieszkałam i studiowałam w UK. Uczyłam w liceum, wykładałam na UW. . . .

100 zł
za 45 min

Łukasz

Dzień dobry. Udzielę korepetycji z obsługi programu InsERT (...

Dzień dobry. Udzielę korepetycji z obsługi programu InsERT (Rewizor i Subiekt). Pomogę w nauce do "starego" egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach: technik ekonomista/handlowiec/rachunkowości (w tym . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Doświadczona nauczycielka j. polskiego, udzieli korepetycji ...

Doświadczona nauczycielka j. polskiego, udzieli korepetycji uczniom na wszystkich poziomach edukacji szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz średnie). Zapewniam solidne przygotowanie do testu na zakończenie . . .

35 zł
za 60 min