Ogłoszenia

Słupsk

Marta

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej pomoże u...

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej pomoże uczniom klas I-III szkoły podstawowej, którzy mają trudności w nauce. Pomoże również w odrabianiu prac domowych oraz w nadrabianiu zaległości. Istn . . .

15 zł
za 60 min

Potrzebne korepetycje z matematyki

Witam, Poszukuję korepetytorki/korepetytora z matematyki dla ucznia 1-wszej klasy technikum (po gimnazjum), 1 x w tygodniu-60 minut. Tylko na terenie Słupska. Możliwy przyjazd do domu ucznia. Proszę o montakt . . .

30 zł
za 60 min

Magdalena

Ukończyłam college w Wielkiej Brytanii. Znam biegle angielsk...

Ukończyłam college w Wielkiej Brytanii. Znam biegle angielski. Ten prawdziwy i ten szkolny. Lekcje w miłej atmosferze. Przygotuję do matury, egzaminu gimnazjalnego i pomogę z materiałem. Zapraszam! . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Katarzyna

doświadczona nauczycielka...

doświadczona nauczycielka . . .

30 zł
za 60 min

Magdalena

Udzielę korepetycji z j. polskiego

Jestem magistrem filologii polskiej. Proponuję zajęcia z języka polskiego dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, na wszystkich etapach edukacyjnych. Korepetycji udzielam od ponad pięciu lat. Posiadam pr . . .

35 zł
za 60 min

Magdalena

Udzielę korepetycji z j. angielskiego

Dam korepetycje z języka angielskiego, zakres: szkoła podstawowa - szkoła średnia. Korepetycji udzielam od ponad pięciu lat. Jestem absolwentką studiów filologicznych. Posiadam przygotowanie pedagogiczno . . .

35 zł
za 60 min

Riverra

Nauczycielka niemieckiego z 6-letnim stażem w szkole zaprasz...

Nauczycielka niemieckiego z 6-letnim stażem w szkole zaprasza na zajęcia dodatkowe. Jestem absolwentką niemieckiego liceum oraz filolog germańskiej. W szkołach uczę już od 6 lat. Byłam zatrudniona m.in. w gim . . .

35 zł
za 60 min

Valkira

Jestem nauczycielką z 16-letnim stażem. Tytuł magistra filol...

Jestem nauczycielką z 16-letnim stażem. Tytuł magistra filologii polskiej uzyskałam na Wydziale Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również Studia Podyplomowe z zakre . . .

25 zł
za 60 min

Maria

Nie mam dużego doświadczenia w tej branży, jednakże jestem b...

Nie mam dużego doświadczenia w tej branży, jednakże jestem bardzo dobra z angielskiego. Posiadam złoty certyfikat TOEIC. . . .

30 zł
za 60 min