Ogłoszenia

Socjologia

Magda

Szanowni Państwo. Udzielę korepetycji i pomocy w zakresie so...

Szanowni Państwo. Udzielę korepetycji i pomocy w zakresie socjologii (w tym opracowania na egzaminy, prace pisemne itd.). Swoją pomocą gwarantuję zarówno zrozumienie określonej tematyki, doskonałe przygotowan . . .

15 zł
za 60 min

Aleksandra

Magister socjologii udzieli pomocy w napisaniu prac zaliczen...

Magister socjologii udzieli pomocy w napisaniu prac zaliczeniowych oraz wytłumaczeniu zagadnień. . . .

20 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Michał

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukow...

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukowych dla poniższych rodzajów pracy i analiz: - opracowania magisterskie - opracowania licencjackie - opracowania dyplomowe - referaty, artykuły, publi . . .

10 zł
za 60 min

Megg

Witam serdecznie, Oferuję pomoc i konsultacje w pisaniu prac...

Witam serdecznie, Oferuję pomoc i konsultacje w pisaniu prac z socjologii i pracy socjalnej. Masz problem ze statystyką albo SPISSem. Nic prostrzego, napisz do mnie. Pomogę Ci w konsultacjach dotyczących esejów, . . .

20 zł
za 60 min

Maria

Filozofia/socjologia - korepetycje - zapraszam :) Witam ser...

Filozofia/socjologia - korepetycje - zapraszam :) Witam serdecznie, oferuję korepetycje z filozofii, etyki oraz socjologii (zakres od szkoły średniej do wyższej uczelni) z naciskiem na przygotowanie do egzaminó . . .

35 zł
za 60 min

Łukasz

Pisanie prac, korepetycje...

Pisanie prac, korepetycje . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Jestem magistrem psychologii, obecnie w trakcie kształcenia ...

Jestem magistrem psychologii, obecnie w trakcie kształcenia z psychoterapii. Chętnie pomogę w przygotowaniu do egzaminów, znalezieniu materiałów do pisania prac oraz przy samej redakcji tekstów (na każdym poz . . .

40 zł
za 60 min

Bartek

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z przedmiotów pojaw...

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z przedmiotów pojawiających się na wydziałach związanych z socjologią - absolwent wyższej uczelni Przygotowuję do egzaminów, kartkówek, sprawdzianów itp. Testy i wy . . .

30 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Pomoc z Socjologii!!!Pomoc w pisaniu projektów, raportów, pr...

Pomoc z Socjologii!!!Pomoc w pisaniu projektów, raportów, projektowaniu badań. Także pomoc online. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min