Ogłoszenia

Śrem

Dorota

Trener Języka Angielskiego

Trener Języka Angielskiego Dorota Matuszczak (mgr anglistyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu); udzielam zajęć/korepetycji z języka angielskiego; nauka spersonalizowana dokładnie wedle potrzeb . . .

80 zł
za 45 min

Piotr

Gratisowa (darmowa) półgodzinna lekcja demonstracyjna. Korep...

Gratisowa (darmowa) półgodzinna lekcja demonstracyjna. Korepetycje dla uczniów znajdujących się na terenie miasta Śrem - także nieodległe miejscowości. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepe . . .

20 zł
za 60 min

Natasza

Studentka udzieli korepetycji z języka angielskiego na teren...

Studentka udzieli korepetycji z języka angielskiego na terenie Śremu i okolic dla dzieci od wieku przedszkolnego do kl. szkoły podstawowej. Istnieje też możliwość prowadzenia lekcji w formie zajęć poprawczyc . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Jarek

Jestem absolwentem farmacji. Od 10 lat udzielam korepetycji ...

Jestem absolwentem farmacji. Od 10 lat udzielam korepetycji z chemii na poziomie gimnazjum i szkoły średniej, jak również przygotowuję do matury. Przez okres tych 10 lat pomogłem dziesiątkom osób w dostaniu s . . .

30 zł
za 60 min