Ogłoszenia

Stargard Szczeciński

Marcela

Korepetycje z Języka Angielskiego

Korepetycje z języka angielskiego dostosowane do potrzeb na poziomie szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceum jak i dla osób zaintresowanych wyłącznie praktycznym (mówionym angielskim) czy też zaczynający . . .

40 zł
za 60 min

Dorota

Udzielę lekcji fortepianu/ keyboardu. Zajęcia teoretyczne i ...

Udzielę lekcji fortepianu/ keyboardu. Zajęcia teoretyczne i praktyczne. Oferuję pełen profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Bez względu na wiek, każdy może nauczyć się grać :) . . .

35 zł
za 60 min

Alina

Jestem magistrem filologii polskiej, od kilku lat uczę uczni...

Jestem magistrem filologii polskiej, od kilku lat uczę uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz młodzież przygotowującą się do egzaminu maturalnego. Zapewniam profesjonalizm oraz miłą atmosferę. . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dzieciom ze szkół podstaw...

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dzieciom ze szkół podstawowych . . .

15 zł
za 60 min

Agata

Absolwentka pedagogiki z kilkuletnim stażem udzieli korepety...

Absolwentka pedagogiki z kilkuletnim stażem udzieli korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz pomoże w odrabianiu lekcji również z innych przedmiotów. . . .

35 zł
za 60 min

Cel

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzię...

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w korepetycjach oraz kursach oferowanych przez nasze centrum. W swojej ofercie posiadamy efektywne korepetycje z matematyki na każdym poziom . . .

25 zł
za 60 min

Cezary

Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Posi...

Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Posiadam duże doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: liceum, technikum, gimnazjum, matura . . .

20 zł
za 60 min