Ogłoszenia

Stargard Szczeciński

Agata

Absolwentka pedagogiki z kilkuletnim stażem udzieli korepety...

Absolwentka pedagogiki z kilkuletnim stażem udzieli korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz pomoże w odrabianiu lekcji również z innych przedmiotów. . . .

35 zł
za 60 min

Cezary

Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Posi...

Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Posiadam duże doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: liceum, technikum, gimnazjum, matura . . .

20 zł
za 60 min

Magdalena

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dzieciom ze szkół podstaw...

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dzieciom ze szkół podstawowych . . .

15 zł
za 60 min

Alina

Jestem magistrem filologii polskiej, od kilku lat uczę uczni...

Jestem magistrem filologii polskiej, od kilku lat uczę uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz młodzież przygotowującą się do egzaminu maturalnego. Zapewniam profesjonalizm oraz miłą atmosferę. . . .

25 zł
za 60 min

Cel

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzię...

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w korepetycjach oraz kursach oferowanych przez nasze centrum. W swojej ofercie posiadamy efektywne korepetycje z matematyki na każdym poziom . . .

25 zł
za 60 min

Dorota

Udzielę lekcji fortepianu/ keyboardu. Zajęcia teoretyczne i ...

Udzielę lekcji fortepianu/ keyboardu. Zajęcia teoretyczne i praktyczne. Oferuję pełen profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Bez względu na wiek, każdy może nauczyć się grać :) . . .

35 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min