Ogłoszenia

Starogard Gdański

Mirka

Prowadzę zajęcia indywidualne bądź grupowe z młodzieżą i dor...

Prowadzę zajęcia indywidualne bądź grupowe z młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuję do Państwowych Egzaminów Gimnazjalnych, Maturalnych na poziomach podstawowym i rozszerzonym. Posiadam certyfikat egzaminator . . .

40 zł
za 60 min

Ireneusz

Lekcje dla uczniów mieszkających na obszarze miasta Starogar...

Lekcje dla uczniów mieszkających na obszarze miasta Starogard Gdański - jak również nieodległe miejscowości. Potrafię pomóc osobom o różnym stopniu uzdolnienia. Darmowa półgodzinna lekcja demonstracyjna. . . .

20 zł
za 60 min

Wojciech

Szukasz pomocy w nauce języka angielskiego? Tłumaczeniu? A m...

Szukasz pomocy w nauce języka angielskiego? Tłumaczeniu? A może kursy w grupie są dla Ciebie nie efektywne? Jako absolwent anglistyki o specjalizacji nauczycielskiej, a aktualnie student studiów magisterskich na . . .

35 zł
za 60 min

Kornelia

Od 10 lat z powodzeniem nauczam japońskiego zarówno dzieci j...

Od 10 lat z powodzeniem nauczam japońskiego zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorosłych. Japoński to moja pasja i dzielenie się nią sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji. Pracowałam m.in. jako tłuma . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

serdecznie zapraszam na naukę matematyki w miłej atmosferze:...

serdecznie zapraszam na naukę matematyki w miłej atmosferze:) . . .

20 zł
za 60 min

Kamil

Witam, jestem studentem drugiego roku filologii angielskiej....

Witam, jestem studentem drugiego roku filologii angielskiej. Oferuję korepetycje na poziomie A1-C1. Jestem w stanie zapewnić pełne przygotowanie do egzaminu maturalnego zarówno do części ustnej jak i pisemnej. . . .

20 zł
za 60 min

Małgorzata

Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstaw...

Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Jestem dyplomowanym nauczycielem pracującym w szkole. . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Witam, w okresie wakacji 2012 chętnie udzielę korepetycji z ...

Witam, w okresie wakacji 2012 chętnie udzielę korepetycji z matematyki osobom mającym problem z zaliczeniem tego przedmiotu. Mogę także przygotować do matury na poziomie podstawowym (sama zdawałam ją na pozio . . .

20 zł
za 60 min

Alicja

Witam serdecznie! Jestem absolwentką studiów magisterskich z...

Witam serdecznie! Jestem absolwentką studiów magisterskich z chemii na Uniwersytecie Warszawskim, posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz studiuję matematykę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. U . . .

30 zł
za 60 min

M

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego lub historii czy W...

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego lub historii czy WOS. Wyjeżdżałam wielokrotnie podczas studiów do Niemiec, stąd możoliwość przygotowania osób chcących wyjechać do opieki osób starszych. Posiad . . .

20 zł
za 60 min