Ogłoszenia

Statystyka

Wojciech

Statystyka

Od ponad 18 lat udzielam korepetycji z zakresu statystyki, ekonometrii i prognozowania oraz treningi z MS Excel. Nieskromnie przyznam, że z każdym rokiem mam z tego coraz większą satysfakcje. Zapraszam do kore . . .

150 zł
za 60 min

Wojciech

Statystyka ?! Proszę bardzo.

Priorytetem w zajęciach jest przejrzyste, staranne wytłumaczenia przerabianego materiału. W sezonie 2023 wśród wśród klientów dominują studenci : UE Katowice, WSB Merito Chorzów Chcę aby uczeń . . .

150 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje ze Statystyki (tel.: 693-14-14-45)

Dzień dobry. Nauczyciel akademicki, matematyk po doktoracie udzieli korepetycji ze statystyki matematycznej i opisowej na poziomie studiów oraz szkoły średniej. Chętnie i skutecznie przygotuję do materiału re . . .

180 zł
za 60 min

Policz to!

Analizy i konsultacje ze statystyki

Analizy statystyczne poziom naukowy, studencki i biznesowy kompleksowe wsparcie od etapu planowania badań, poprzez analizę danych, ich wizualizację aż do raportu końcowego. Wszystkie poziomy analizy - opis s . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Statystyka opisowa i matematyczna, Excel, Python, R, matematyka

Pomagam w zakresie statystyki opisowej oraz matematycznej, możliwa również pomoc w innych działach matematyki. Możliwe zajęcia online oraz stacjonarne. Cena 50zł za godzinę. Pomagam również w zakresie progr . . .

50 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje Gretl, Excel, JASP, Solver ekonometria psychometria

*** INFORMACJE OGÓLNE Zapraszam na korepetycje ze statystyki w Gretl, MS Excel, Solver, JASP, Jamovi oraz R Studio. *** FORMA ZAJĘĆ (KOREPETYCJI) Korepetycji udzielam zdalnie przez program Skype. Zgadzam . . .

75 zł
za 45 min

dr Przemek

😀 Statystyka u doktora! Indywidualnie i w grupach. Online i stacjonarnie

Jestem doktorem nauk ekonomicznych i wykładowcą akademickim. Uczę statystyki i rozwiązuję zadania (szkoła średnia, studia licencjackie, magisterskie, szkoła doktorska). Udzielam korepetycji i prowadzę . . .

180 zł
za 60 min

Krzysztof

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do naucza...

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania matematyki udzieli korepetycji z tego przedmiotu na wszystkich poziomach: od szkoły podstawowej aż do studentów pierwszych lat studiów. Przygotowuje . . .

70 zł
za 60 min

Kamil

Analizy statystyczne do prac cenzusowych, raportów, publikacji i innych opracowań

Pomożemy we wszystkich rodzajach analiz statystycznych, m.in.: 1. weryfikacja założeń analiz i charakterystyki rozkładów (m.in. sprawdzanie jednorodności wariancji i normalności rozkładów wyników np. . . .

100 zł
za 60 min

Magda

Korepetycje ze statystyki, pomoc w analizach statystycznych do prac magisterskich, tel. 513-222-103

Szybko, konkretnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pomagam w opanowaniu materiału ze statystyki, szczególnie dla studentów psychologii i innych kierunków społecznych. Pracuję w programach SPSS (+ macro . . .

170 zł
za 60 min