Ogłoszenia

Statystyka

Piotr

Data Science, Machine Learning, Statystyka

Z branżą Data Science związany jestem przeszło 5 lat. Wiele lat wcześniej zajmowałem się jednak już analizą i eksploracją danych. Zakres współpracy Projekty komercyjne. Zajmuję się zaawa . . .

60 zł
za 60 min

Policz to!

Analizy i konsultacje ze statystyki

Analizy statystyczne poziom naukowy, studencki i biznesowy kompleksowe wsparcie od etapu planowania badań, poprzez analizę danych, ich wizualizację aż do raportu końcowego. Wszystkie poziomy analizy - opis s . . .

45 zł
za 60 min

Mariusz

Ankiety, opracowania szczegółowe

Wykonuję opracowania ankiet w sposób dokładny czyli z wykresami, wynikami z programu (testy chi kwadrat, korelacji, t-Studenta i wiele innych, na życzenie użycie StatisticaPL lub Excela), z opisami i wnioskami. . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Doktor nauk matematycznych Uniwersytetu Wrocławskiego (nagroda ministra za pracę doktorską) udzieli korepetycji

Doktor nauk matematycznych Uniwersytetu Wrocławskiego (nagroda ministra za pracę doktorską) udzieli efektywnych korepetycji ze statystyki i rachunku prawdopodobieństwa. ( Tel. 535685607 ) . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Wspólne lub zdalne rozwiązywanie zadań ze statystyki w zakresie typowym dla uczelni ekonomicznych lub biznesowych. Jeśli studiujesz za granicą, możemy pracować na materiałach w języku angielskim. Pomogę . . .

100 zł
za 60 min

Alicja

?‍? Statystyka - profesjonalna pomoc online. Nagrania lekcji na Skype. Dla zabieganych - szybko i sprawnie

✨✨✨✨Nie pomagam podczas egzaminów online oraz kolokwiów online! Nikogo nie oceniam, ale tego nie mam w ofercie. Proszę o niewysyłanie takich ofert. Stawka wynagrodzenia nie jest istotna. Zdania nie zmieni . . .

120 zł
za 60 min

Bogdan

Statystyka - rozwiązywanie zadań

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą Olimpiady Matematycznej. Oferuję rozwiązywanie zadań ze statystyki. Przygotowuję rozwiązania z opisem i wyjaśnieniem, dzięki czemu są one zrozumi . . .

20 zł
za 60 min

Paweł

Statystyka - Nauczyłem ponad 150 osób. 9 letnie doświadczenie!

Nauczę każdego i przygotuje do każdego egzaminu, nie zależnie z jakimi zaległościami przychodzisz!  Nazywam się Paweł Kowalko, jestem specjalistą z uczenia Matematyki. Od 8 lat uczę Matematyki na po . . .

130 zł
za 60 min

Łukasz

Excel dla początkujących, średnio-zaawansowanych i księgowych. Kurs online.

Jestem absolwentem studiów dziennych I i II stopnia na Politechnice Gdańskiej, kierunek Elektrotechnika. Mam kilkanaście lat doświadczenia praktycznego (zdobywane już jako nastolatek), jeśli chodzi o korepetyc . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Korepetycje statystyka, ekonometria, prognozowanie

Witam! Chętnie pomogę w przyswojeniu wiedzy, napisaniu pracy czy rozwiązaniu zadań z dziedziny statystyki, ekonometrii i prognozowania. Nie piszę egzaminów za uczniów! Kontakt tel, whatsapp: 504088625 Mai . . .

40 zł
za 60 min