Ogłoszenia

Statystyka

Katarzyna

Udzielę korepetycji z obsługi programu spss. Wykonam również...

Udzielę korepetycji z obsługi programu spss. Wykonam również analizy statystyczne w programie spss (ewentualnie excel) do prac zaliczeniowych, magisterskich itd. Zakres: tworzenie bazy danych, wklepywanie wynik . . .

40 zł
za 60 min

Beata

Korepetycje z matematyki dla studentów: granice, pochodne, c...

Korepetycje z matematyki dla studentów: granice, pochodne, całki, macierze, rachunek prawdopodobieństwa i inne. Jestem absolwetką matematyki na UW, korepetytorką z 17-letnim doświadczeniem. Skutecznie pomogę C . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Statystyka OPISOWA lub MATEMATYCZNA to dla Ciebie czarna mag...

Statystyka OPISOWA lub MATEMATYCZNA to dla Ciebie czarna magia? EGZAMIN już niedługo, a w KORELACJI i ESTYMACJI dostrzegasz tylko dziwne wzory? Jeśli tak, to absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na KOREP . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Magister Inżynier Politechniki Śląskiej, wydział Matematyczn...

Magister Inżynier Politechniki Śląskiej, wydział Matematyczno- Fizyczny, kierunek Matematyka udziela profesjonalnych korepetycji ze STATYSTYKI oraz innych zagadnień matematycznych na poziomie akademickim. Gwaran . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Udzielam korepetycji z przedmiotów matematycznych na każdym ...

Udzielam korepetycji z przedmiotów matematycznych na każdym poziomie. . . .

30 zł
za 60 min

Przemek

Udzielam korepetycji z ekonometrii, statystyki opisowej oraz...

Udzielam korepetycji z ekonometrii, statystyki opisowej oraz statystyki matematycznej. W zależności od zagadnienia pomagam również z przedmiotów związanych z prognozami, symulacjami, rachunkiem prawdopodobieńs . . .

40 zł
za 60 min

Artur

pomoc w nauce statystyki (opisowa, matematyczne)-tanio i sku...

pomoc w nauce statystyki (opisowa, matematyczne)-tanio i skutecznie. Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych.student AAE w katowicach . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Wiedza i praktyka zawodowa. Pomagam w przygotowaniu projekto...

Wiedza i praktyka zawodowa. Pomagam w przygotowaniu projektow i obliczen komp. z zakresu statystyki. Ucze od wielu lat z dobrymi wynikami. Lekcje sa intensywne, polaczone z zadaniami w domu (bez przymusu). . . .

70 zł
za 60 min

Michał

Nazywam się Michał Wójcik i jestem korepetytorem już od 7-iu...

Nazywam się Michał Wójcik i jestem korepetytorem już od 7-iu lat. Jestem magistrem informatyki i ekonometrii, a obecnie doktorantem na wydziale ekonomicznym. Z charakteru jestem bardzo cierpliwy, komunikatywny i . . .

70 zł
za 60 min

Dariusz

Statystyka z mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna a pracę dyplomową pisałem z tematu niestandardowych modeli ekonometrycznych. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z . . .

70 zł
za 60 min