Ogłoszenia

Sulechów

Zbyszek

Proszę o kontakt jedynie za pomocą maila umieszczonego pod o...

Proszę o kontakt jedynie za pomocą maila umieszczonego pod ogłoszeniem. Prowadzę lekcje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum, matura podstawowa, matura rozszerzona, liceum, technikum. Posiadam wieloletn . . .

20 zł
za 60 min

Ula

Witam serdecznie :) Zapraszam na korepetycje/ zajęcia dodat...

Witam serdecznie :) Zapraszam na korepetycje/ zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież i osoby dorosłe. Jestem nauczycielką języka angielskiego, tłumac . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Absolwentka Technikum Budowlanego, aktualnie studentka Archi...

Absolwentka Technikum Budowlanego, aktualnie studentka Architektury i Urbanistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Udzielę korepetycji z mechaniki budowli oraz AutoCada. Kontakt: w.mlynarczak@gmail.com . . .

25 zł
za 60 min

Martyna

Pomogę w nauce języka angielskiego (20 zł za godzinę), ale t...

Pomogę w nauce języka angielskiego (20 zł za godzinę), ale także w innych przedmiotach szkolnych (15zł)uczniom do lat 14. Licealistka, ukończone 2 kursy językowe z najwyższym wynikiem. . . .

20 zł
za 60 min

Martyna

Pomogę uczniom do 6 klasy podstawowej w lekcjach z matematyk...

Pomogę uczniom do 6 klasy podstawowej w lekcjach z matematyki (odrabianie prac domowych, tłumaczenie, przygotowanie do egzaminu) . . .

15 zł
za 60 min

Weronika

Absolwentka Technikum Budowlanego, aktualnie studentka Archi...

Absolwentka Technikum Budowlanego, aktualnie studentka Architektury i Urbanistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Udzielę korepetycji z AutoCada oraz mechaniki budowli. Kontakt: w.mlynarczak@gmail.com . . .

45 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min