Ogłoszenia

Sulejówek

Anna

Absolwentka Polonistyki z kilkuletnim doświadczeniem w naucz...

Absolwentka Polonistyki z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z j. polskiego. 100% skuteczności. Tanio i profesjonalnie z dojazdem do ucznia. Lekcje w godzinach 8- 20 od poniedziałku do so . . .

40 zł
za 60 min

Eugeniusz

Witam wszystkich zainteresowanych zdaniem egzaminów/kolokwió...

Witam wszystkich zainteresowanych zdaniem egzaminów/kolokwiów/zaliczeniem sprawdzianów! ;-) Jestem absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Uczę fizyki na wszystkich poziomach. Posiadam doświ . . .

45 zł
za 60 min

Barbara

Pedagog specjalny, magister pedagogiki resocjalizacyjnej. O...

Pedagog specjalny, magister pedagogiki resocjalizacyjnej. Oferuję specjalistyczną pomoc dzieciom z zakresu czytania, pisania, dysgrafii, dysleksji, dysortografii, z zaburzeniami pamięci i koncentracji uwagi, ze s . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Jestem studentem 4 roku na Politechnice Warszawskiej i chętn...

Jestem studentem 4 roku na Politechnice Warszawskiej i chętnie udzielę korepetycji z chemii na poziomie gimnazjum i liceum. Posiadam 3 lata doświadczenia w korepetycjach głównie z młodzieżą gimnazjalną. Ofer . . .

30 zł
za 60 min

Marcin

Jestem studentem 4 roku na Politechnice Warszawskiej i chętn...

30 zł
za 60 min

Marcin

Jestem studentem 4 roku na Politechnice Warszawskiej i chętn...

Jestem studentem 4 roku na Politechnice Warszawskiej i chętnie udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Posiadam 3 lata doświadczenia w korepetycjach głównie z młodzieżą g . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, tel. 514...

Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, tel. 514568660 Oferuję pomoc w zakresie języka polskiego na wszystkich poziomach, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum - tworzenie i opracowywanie prac matu . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Nauczyciel matematyki i fizyki

Nauczyciel matematyki i fizyki w technikum i liceum. Z kilkuletnim doświadczeniem (8 letnim) w udzielaniu korepetycji uczniom szkoły podstawowej (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty), gimnazjum (przygotowanie . . .

45 zł
za 60 min

Anna

Korepetytorka z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu j. an...

Korepetytorka z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu j. angielskiego udzieli lekcji. Kontynuacja nauki oraz nauka od podstaw. Profesjonalnie i skutecznie. Z dojazdem do ucznia Lekcje w godzinach 8- 20 od poniedzia . . .

40 zł
za 60 min

Bartosz

Potrafię pomóc osobom o zróżnicowanym poziomie zaawansowania...

Potrafię pomóc osobom o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Gratisowa (darmowa) krótka lekcja próbna. Korki dla osób znajdujących się na terenie miejscowości Sulejówek - także pobliskie miejscowości. P . . .

20 zł
za 60 min