Ogłoszenia

Suwałki

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Marek

Indywidualnie i w grupach. Przygotowanie do matury w grupach...

Indywidualnie i w grupach. Przygotowanie do matury w grupach po 4-6 osób. Atrakcyjne warunki, 100% zdawalności. 30zł/2godziny. . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka angielskiego

Udzielę korepetycji dziecku uczęszczającemu do klas 1-8,pomogę w odrabianiu lekcji,nauce czytania gramatyki-generalnie wszystkiego zwiazanego z językiem angielskim.Uczęszczam do 3 klasy liceum o profilu lingwi . . .

25 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z języka angielskiego od kilku lat i ma...

Udzielam korepetycji z języka angielskiego od kilku lat i mam w tej dziedzinie duże doświadczenie :) Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek oraz prowadzę systematyczne zajęcia z języka angielskiego:) Gwaran . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z języka polskiego od kilku lat i mam w...

Udzielam korepetycji z języka polskiego od kilku lat i mam w tej dziedzinie duże doświadczenie :) Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek oraz prowadzę systematyczne zajęcia z języka polskiego:) Gwarantuję . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z matematyki od kilku lat i mam w tej d...

Udzielam korepetycji z matematyki od kilku lat i mam w tej dziedzinie duże doświadczenie :) Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek oraz prowadzę systematyczne zajęcia z matematyki:) Gwarantuję dobre podejśc . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z fizyki od kilku lat i mam w tej dzied...

Udzielam korepetycji z fizyki od kilku lat i mam w tej dziedzinie duże doświadczenie :) Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek oraz prowadzę systematyczne zajęcia z fizyki:) Gwarantuję dobre podejście i kre . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z przyrody od kilku lat i mam w tej dzi...

Udzielam korepetycji z przyrody od kilku lat i mam w tej dziedzinie duże doświadczenie :) Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek oraz prowadzę systematyczne zajęcia z przyrody:) Gwarantuję dobre podejście i . . .

20 zł
za 60 min

Ania

Prowadzę drużynę harcerską w Suwałkach, więc mam ogromne dos...

Prowadzę drużynę harcerską w Suwałkach, więc mam ogromne doswiadczenie w pracy z młodzieżą. Uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym w klasie matematyczno-fizycznej, a na koniec roku otrzymałam świadectw . . .

25 zł
za 60 min

Ania

Prowadzę drużynę harcerską w Suwałkach, więc mam ogromne doś...

Prowadzę drużynę harcerską w Suwałkach, więc mam ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą. Uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym w klasie matematyczno-fizycznej z rozszerzoym angielskim, a na koniec r . . .

25 zł
za 60 min