Ogłoszenia

Swarzędz

Paweł

Cześć! Matura z matmy obowiązkowa, więc przebrnąć musi przez...

Cześć! Matura z matmy obowiązkowa, więc przebrnąć musi przez nią każdy, chętnie pomogę i wytłumaczę. Jak w ogłoszeniu - podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia (matura podstawowa). Sam jestem studentem . . .

30 zł
za 60 min

Agata

Absolwentka Politechniki Poznańskiej (magister matematyki) u...

Absolwentka Politechniki Poznańskiej (magister matematyki) udzieli korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach zaawansowania. Tel. 608-235-475. . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Zapraszam wszystkich zainteresowanych korepetycjami z matema...

Zapraszam wszystkich zainteresowanych korepetycjami z matematyki w zakresie od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Jestem studentką pierwszego roku kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznani . . .

35 zł
za 60 min

Oktawia

Witam! Jestem studentką Energetyki na Politechnice Poznański...

Witam! Jestem studentką Energetyki na Politechnice Poznańskiej (Wydział Elektryczny). Z chęcią pomogę dzieciom ze szkoły podstawowej z bieżącymi problemami w nauce oraz z zadaniami domowymi- język polski, m . . .

20 zł
za 60 min

Oktawia

Witam! Jestem studentką Energetyki na Politechnice Poznański...

Witam! Jestem studentką Energetyki na Politechnice Poznańskiej (Wydział Elektryczny). Z chęcią pomogę dzieciom ze szkoły podstawowej oraz młodzieży z bieżącymi problemami w nauce oraz z zadaniami domowymi . . .

20 zł
za 60 min

Kasia

Udzielę korepetycji dla dzieci (również w wieku przedszkolny...

Udzielę korepetycji dla dzieci (również w wieku przedszkolnym) i młodzieży. Prawie 10 lat doświadczenia. Szk.podst. 30zł/godz, gimnazjum 35zł/godz. . . .

30 zł
za 60 min

Karol

Witam serdecznie i zapraszam do nauki języka japońskiego! J...

Witam serdecznie i zapraszam do nauki języka japońskiego! Jestem studentem V roku Japonistyki na UAM a samego języka uczę się już niemal 9 lat. Oferuję lekcje w miłej i luźnej atmosferze zarówno od podstaw . . .

30 zł
za 60 min

Lukasz

Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Proszę o kon...

Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Proszę o kontakt jedynie za pomocą maila podanego pod ogłoszeniem. Darmowa kilkudziesięciominutowa lekcja demonstracyjna. Lekcje dla osób zamieszkujących na ter . . .

20 zł
za 60 min

Paulina

Witam. Studentka trzeciego roku Gospodarki przestrzennej udz...

Witam. Studentka trzeciego roku Gospodarki przestrzennej udzieli korepetycji z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym (podstawówka). Ukończyłam klasę językową z naciskiem na . . .

15 zł
za 60 min

Sylwia

Pomogę w przygotowaniu do matury, testów gimnazjalnych i w b...

Pomogę w przygotowaniu do matury, testów gimnazjalnych i w bieżącej nauce. Nauczyciel mianowany. . . .

35 zł
za 60 min