Ogłoszenia

Świdnica

Aleksandra

ENGLISH IS FOR YOU !Jestem absolwentka liceum w swidnicy z n...

ENGLISH IS FOR YOU !Jestem absolwentka liceum w swidnicy z napisana matura z jezyka angielskiego z bardzo wysokim wynikiem.zdawalam rowniez na poziomie rozszerzonym. Od przedszkola mialam kontakt z tym jezykiem i jes . . .

15 zł
za 60 min

Kasia

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie W...

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, po stypendium na Uniwersytecie Autónoma w Barcelonie. Pracuję jako lektor języka hiszpańskiego w szkołach jezykowych. Udzielam Korepetyc . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Absolwent politechniki udzieli korepetycji z matematyki, tel...

Absolwent politechniki udzieli korepetycji z matematyki, tel 881302796 . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki.Języka a...

Udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki.Języka angielskiego na poziomie podstawowym zadzwoń zawsze się dogadamy:) . . .

10 zł
za 60 min

Szymon

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matu...

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matura rozszerzona, gimnazjum, technikum, matura podstawowa, liceum. Spotkania dla uczniów zamieszkujących na obszarze miasta Świdnica - również nieodle . . .

20 zł
za 60 min

Bożena

Udzielę korepetycji z języka francuskiego na poziomie podsta...

Udzielę korepetycji z języka francuskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka-"DELF". Mam wieloletnie doświadczenie pedagogicze. Nauczanie w prz . . .

35 zł
za 60 min

Diana

Jestem absolwentką filologii angielskiej na poziomie licencj...

Jestem absolwentką filologii angielskiej na poziomie licencjata.Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci jak i osób dorosłych. . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Absolwentka fizyki technicznej (ze specjalnością: nanoinżyni...

Absolwentka fizyki technicznej (ze specjalnością: nanoinżynieria) Politechniki Wrocławskiej udzieli tanio korepetycji z chemii. Pomagam przygotować się do zajęć (również laboratoryjnych), kartkówek i egzam . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Absolwentka fizyki technicznej (ze specjalnością: nanoinżyni...

Absolwentka fizyki technicznej (ze specjalnością: nanoinżynieria) Politechniki Wrocławskiej udzieli tanio korepetycji z fizyki. Pomagam przygotować się do zajęć (również laboratoryjnych), kartkówek i egzam . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Absolwentka fizyki technicznej (ze specjalnością: nanoinżyni...

Absolwentka fizyki technicznej (ze specjalnością: nanoinżynieria) Politechniki Wrocławskiej udzieli tanio korepetycji z matematyki. Pomagam przygotować się do zajęć, kartkówek i egzaminów (w tym również m . . .

30 zł
za 60 min