Ogłoszenia

Świdnica

Aleksandra

ENGLISH IS FOR YOU !Jestem absolwentka liceum w swidnicy z n...

ENGLISH IS FOR YOU !Jestem absolwentka liceum w swidnicy z napisana matura z jezyka angielskiego z bardzo wysokim wynikiem.zdawalam rowniez na poziomie rozszerzonym. Od przedszkola mialam kontakt z tym jezykiem i jes . . .

15 zł
za 60 min

Mikołaj

Nauka gry na gitarze / Lekcje gry na gitarze

Cześć! Nazywam się Mikołaj i zapraszam Ciebie na indywidualne zajęcia  nauki gry na gitarze , zarówno  akustycznej  jak i  elektrycznej  . Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczenie . . .

50 zł
za 60 min

Mikołaj

Nauka produkcji muzyki i realizacji dźwięku

Cześć! Nazywam się Mikołaj i zapraszam Ciebie na indywidualne zajęcia  produkcji muzycznej i realizacji dźwięku. Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem oraz wykształceniem muzycznym. Zaintereso . . .

50 zł
za 60 min

Mikołaj

Nauka pływania / Lekcje pływania

Cześć! Nazywam się Mikołaj i zapraszam Ciebie na indywidualne lekcje nauki pływania. Pływanie od dawna stanowi jedną z moich pasji. Przez 8 lat trenowałem ten sport wyczynowo. W tym czasie brałem udzia . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Nauka gry na skrzypcach, suzuki

Dzień dobry, oferuję naukę gry na skrzypcach oraz kształcenie muzyczne. Preferuję naukę metodą suzuki po więcej informacji odsyłam na stronę internetową ;)  https://naukaskrzypce.pl/ . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie W...

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, po stypendium na Uniwersytecie Autónoma w Barcelonie. Pracuję jako lektor języka hiszpańskiego w szkołach jezykowych. Udzielam Korepetyc . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Absolwent politechniki udzieli korepetycji z matematyki, tel...

Absolwent politechniki udzieli korepetycji z matematyki, tel 881302796 . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki.Języka a...

Udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki.Języka angielskiego na poziomie podstawowym zadzwoń zawsze się dogadamy:) . . .

10 zł
za 60 min

Szymon

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matu...

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matura rozszerzona, gimnazjum, technikum, matura podstawowa, liceum. Spotkania dla uczniów zamieszkujących na obszarze miasta Świdnica - również nieodle . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min