Ogłoszenia

Świętochłowice

Karolina

Korepetycje z chemii u studentki chemii na Pol.Sl. Mieszkam ...

Korepetycje z chemii u studentki chemii na Pol.Sl. Mieszkam w Świętochłowicach. w zależności od ilość godzin i dojazdu 20-30 zł Nie podejmuję się przygotowania do matury. miło,bez stresu i skutecznie :) ka . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

Matematyka była moim ulubionym przedmiotem, kiedy byłam ucze...

Matematyka była moim ulubionym przedmiotem, kiedy byłam uczennicą, dlatego też zdecydowałam się zdawać z niej maturę. Chętnie udzielę korepetycji uczniom podstawówek i gimnazjów i pomogę w przygotowaniu . . .

30 zł
za 60 min

Magdalena

Studentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych udzieli k...

Studentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych udzieli korepetycji! Masz problemy z angielskim? Rozwiążemy je. Chcesz uczyć się po lekcjach dowiedzieć się więcej?- nie mogłeś lepiej trafić. SERDECZNIE . . .

25 zł
za 60 min

Agata

Korepetycje z języka Angielskiego

Prowadze zajecia dopasowane do indywidualnych potrzeb kazdego ucznia :) Jeżeli zalezy Ci na podciagnieciu sie w konwersajach, stawiamy na czeste rozmowy tematyczne, jezeli zaczynasz od podstaw budujemy wiedze step . . .

40 zł
za 60 min

Elzbieta

Ambitna, energiczna korepetytorka z wykształceniem wyższym c...

Ambitna, energiczna korepetytorka z wykształceniem wyższym chętnie udzieli lekcji języka włoskiego. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach. Posiadam prawo do nauczania we wszystkich ty . . .

25 zł
za 60 min

Elzbieta

Ambitna, energiczna korepetytorka z wykształceniem wyższym c...

Ambitna, energiczna korepetytorka z wykształceniem wyższym chętnie udzieli lekcji języka angielskiego. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach. Posiadam prawo do nauczania we wszystkich . . .

25 zł
za 60 min

Dominika

Masz problemy z matematyka? Bez stresu! Studentka Politechni...

Masz problemy z matematyka? Bez stresu! Studentka Politechniki Śląskiej chętnie Ci pomoże;) P.S. Dni i godziny zajęć do ustalenia z uczestnikiem. tel.698672159 . . .

20 zł
za 60 min

Wiktoria

Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom z przedszk...

Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom z przedszkola, podstawówki oraz gimnazjum na terenie Chorzowa, Świętochłowic i okolic. . . .

15 zł
za 60 min

Wiktoria

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom z przedszk...

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom z przedszkola, podstawówki oraz gimnazjum na terenie Chorzowa, Świętochłowic i okolic. . . .

15 zł
za 60 min

Wiktoria

Uczę języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym, wczes...

Uczę języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym. Przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów pomagam w odrabianiu prac domowych. Jestem osobą . . .

35 zł
za 60 min