Ogłoszenia

Szczecin

Bartosz

*Nadrabianie zaległości *Samodzielna nauka w tempie ucznia *...

*Nadrabianie zaległości *Samodzielna nauka w tempie ucznia *Przygotowanie do testu 6 – klasisty *Przygotowanie do testu Gimnazjalisty *Przygotowanie do podstawowej matury Pisemnej oraz Ustnej *Przygotowanie do eg . . .

25 zł
za 60 min

Sylwia

NIEMIECKI SOLIDNIE, EFEKTYWNIE, Z DOJAZDEM Rzetelna, komple...

NIEMIECKI SOLIDNIE, EFEKTYWNIE, Z DOJAZDEM Rzetelna, kompleksowa i profesjonalna nauka języka niemieckiego u doświadczonej germanistki dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych: - powtórki i poszerzanie słownic . . .

50 zł
za 60 min

Roksana

Zaczynam technikum obsługi turystycznej, moją pasją jest jęz...

Zaczynam technikum obsługi turystycznej, moją pasją jest język angielski, którego uczę już od 3 lat - zaczęłam bardzo prędko. Moje lekcje na pewno się państwu spodobają, gdyż staram się łączyć zabaw . . .

20 zł
za 60 min

Ada

¡Hola a tod@s! Jestem lektorką języka hiszpańskiego. Posiada...

¡Hola a tod@s! Jestem lektorką języka hiszpańskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzę zajęcia na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Przygo . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Udzielam korepetycji z geografii, meteorologii, hydrologii, ...

Udzielam korepetycji z geografii, meteorologii, hydrologii, gleboznawstwa i dziedzin pokrewnych. Oferuję pomoc w analizie map, przeliczaniu skal i w innych obliczeniach geograficznych. Zapewniam najlepsze pomoce dyd . . .

35 zł
za 60 min

Zuzanna

Cena może być negocjowana :) Korepetycji wolę udzielać u ucz...

Cena może być negocjowana :) Korepetycji wolę udzielać u ucznia, ze względu na kiepski dojazd do mnie (osiedle domków na Gumieńcach). Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odpisuję na smsy i oddzwaniam . . .

20 zł
za 60 min

Milosz

Witam. Udzielam korepetycji z matematyki. Z racji iż mam tyl...

Witam. Udzielam korepetycji z matematyki. Z racji iż mam tylko maturę nie podejmuje sie uczyć funkcji oraz materiału rozszerzonego do matur . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje dla studentów ochrony środowiska. Oferuję notatk...

Korepetycje dla studentów ochrony środowiska. Oferuję notatki, wykonuję zielniki oraz mapy i inne analizy w programie QUANTUM GIS. Specjalizuję się w botanice, fitosocjologii, ekologii, gleboznawstwie, entomolo . . .

40 zł
za 60 min

Dorota

JĘZYK NIEMIECKI- SKUTECZNIE I PROFESJONALNIE Nauka języka ni...

JĘZYK NIEMIECKI- SKUTECZNIE I PROFESJONALNIE Nauka języka niemieckiego - rzetelnie i profesjonalnie. Wszystkie poziomy zaawansowania. Przygotowania do matury, egzaminów, certyfikatów, pomoc w nauce i pracach pise . . .

50 zł
za 60 min

Przemek

Oferuję tanią pomoc w nauce języka niemieckiego na poziomie ...

Oferuję tanią pomoc w nauce języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Chętnie pomogę w przyswojeniu nowego słownictwa, nauce zasad gramatycznych, odrabianiu zadań d . . .

25 zł
za 60 min