Ogłoszenia

Szczecin

dr inż. Sylwia Małgorzata Balcer

KURS MATURALNY z CHEMII

Witaj, Dysponujesz niewielkim zasobem czasu w ciągu tygodnia? Obawiasz się, że samodzielnie nie poradzisz sobie z dyscypliną w samokształceniu? Potrzebujesz mobilizacji idącej z zewnątrz - ta oferta jest wł . . .

48 zł
za 60 min

Bartosz

*Nadrabianie zaległości *Samodzielna nauka w tempie ucznia *...

*Nadrabianie zaległości *Samodzielna nauka w tempie ucznia *Przygotowanie do testu 6 – klasisty *Przygotowanie do testu Gimnazjalisty *Przygotowanie do podstawowej matury Pisemnej oraz Ustnej *Przygotowanie do eg . . .

25 zł
za 60 min

Sylwia

NIEMIECKI SOLIDNIE, EFEKTYWNIE, Z DOJAZDEM Rzetelna, komple...

NIEMIECKI SOLIDNIE, EFEKTYWNIE, Z DOJAZDEM Rzetelna, kompleksowa i profesjonalna nauka języka niemieckiego u doświadczonej germanistki dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych: - powtórki i poszerzanie słownic . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje z języka polskiego

Jestem studentką filologii polskiej i chętnie podejmę się zarówno udzielania korepetycji, jak i prowadzenia zajęć dla osób zainteresowanych językiem polskim. Nie podejmuję się przygotowania do matury na . . .

30 zł
za 60 min

Roksana

Zaczynam technikum obsługi turystycznej, moją pasją jest jęz...

Zaczynam technikum obsługi turystycznej, moją pasją jest język angielski, którego uczę już od 3 lat - zaczęłam bardzo prędko. Moje lekcje na pewno się państwu spodobają, gdyż staram się łączyć zabaw . . .

20 zł
za 60 min

Ada

¡Hola a tod@s! Jestem lektorką języka hiszpańskiego. Posiada...

¡Hola a tod@s! Jestem lektorką języka hiszpańskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzę zajęcia na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Przygo . . .

35 zł
za 60 min

Zuzanna

Cena może być negocjowana :) Korepetycji wolę udzielać u ucz...

Cena może być negocjowana :) Korepetycji wolę udzielać u ucznia, ze względu na kiepski dojazd do mnie (osiedle domków na Gumieńcach). Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odpisuję na smsy i oddzwaniam . . .

20 zł
za 60 min

Milosz

Witam. Udzielam korepetycji z matematyki. Z racji iż mam tyl...

Witam. Udzielam korepetycji z matematyki. Z racji iż mam tylko maturę nie podejmuje sie uczyć funkcji oraz materiału rozszerzonego do matur . . .

25 zł
za 60 min

Dorota

JĘZYK NIEMIECKI- SKUTECZNIE I PROFESJONALNIE Nauka języka ni...

JĘZYK NIEMIECKI- SKUTECZNIE I PROFESJONALNIE Nauka języka niemieckiego - rzetelnie i profesjonalnie. Wszystkie poziomy zaawansowania. Przygotowania do matury, egzaminów, certyfikatów, pomoc w nauce i pracach pise . . .

50 zł
za 60 min

Przemek

Oferuję tanią pomoc w nauce języka niemieckiego na poziomie ...

Oferuję tanią pomoc w nauce języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Chętnie pomogę w przyswojeniu nowego słownictwa, nauce zasad gramatycznych, odrabianiu zadań d . . .

25 zł
za 60 min