Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Nie
Miejsce U ucznia
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Pasja z korzyściami - Nauka żonglerki

Dzień dobry. Nazywam się Przemek, mam 19 lat i masę hobby. Jednym z nich jest żonglerka. Żongluje trzema, czterema piłkami, znam kilkadziesiąt sztuczek. Jestem bardzo pozytywną i otwartą osobą i zawsze lubiłem dzielić się moim zainteresowaniem z innymi ludźmi. Postanowiłem ostatnio że połączę moją pasję z dorabianiem pieniędzy i poznawaniem nowych osób.

W prosty i przystępny sposób, od absolutnych podstaw nauczę żonglerki KAŻDEGO. Nie ważne ile masz lat (Dzieci również zaliczają się do mojego ,,nie ważne ile masz lat" i jak dobrze radzisz sobie chociażby z jedną piłką. Zaszczepię w tobie pasję przy której spędzam codziennie masę czasu i która przyniesie ci na pewno masę radości. Jeśli zastanawiasz się dlaczego miałbyś w ogóle zacząć żonglować to już ci wszystko rozpisuje:

-Po pierwsze żonglerka rozwija twój umysł. Nie przesadzam, jest to udowodnione naukowo i poczułem to na własnej skórze. Uczenie się nowych schematów podrzucania piłkami rozwija ludzkie szare komórki co przekłada się na inne dziedziny życia.

-Żonglerka jest świetnym ćwiczeniem koordynacji ręka-oko oraz refleksu, również miałem okazję się o tym nie raz przekonać. po 3 latach ciężko czegoś nie złapać. Jest to również dobre ćwiczenie dla ciała. Po dłuższym czasie żonglowania wyrabiają się ramiona, a każda godzina spędzona na rzucaniu i schylaniu się po piłkę która nam wypadła jest po prostu dobrze spędzoną godziną pełną nieangażującego ruchu.

-Żonglerka jest prześwietnym treningiem cierpliwości, charakteru oraz kreatywności. Musisz powtórzyć wiele razy sztuczkę aby umieć ją do perfekcji, ponadto możesz wymyślać różne własne kombinacje których jest nieskończoność. limitem jest tylko twój umysł.

-Podrzucanie piłkami jest też świetną zabawą, jest ekscytujące. Nic nie cieszy tak jak pierwsza kaskada albo trik który ćwiczyło się dniami i nocami.

Tego wszystkiego możesz doświadczyć w moim towarzystwie za 40 złotych za godzinę w dowolnym miejscu w aglomeracji śląskiej. Może być park, mój albo twój pokój. Dach budynku w którym mieszkasz. Nie ma problemu, ponadto zapewniam cały sprzęt (piłki oczywiście). Tobie wystarczy godzina czasu w dowolnym dla nas obu terminie, wygodny strój, może butelka wody i kupa dobrego humoru. Do zobaczenia.