Ogłoszenia

Tarczyn

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Izabela

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego u ...

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego u mnie lub u kursantów zamieszkałych w Tarczynie i okolicach. Przygotowuję do egzaminów (matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty). . . .

45 zł
za 60 min

Izabela

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w małych grupkach, na ...

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w małych grupkach, na poziomach A1 do C1, przygotowanie do egzaminów, konwersacje, języki specjalistyczne: ekonomia, prawo, HR itp. Zajęcia w Tarczynie. Dojeżdżam także d . . .

45 zł
za 60 min

Jakub

Potrafię pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Kore...

Potrafię pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Korepetycje dla uczniów zamieszkujących na terenie miejscowości Tarczyn - możliwe pobliskie miejscowości. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielan . . .

20 zł
za 60 min

Paweł

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego u...

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego udzieli korepetycji z matematyki oraz fizyki w zakresie gimnazjalnym i licealnym. Nauczenie bezstresowe, w luźnej atmosferze. Gwarantowany sukces! . . .

30 zł
za 60 min