Ogłoszenia

Tarczyn

Karolina

jęz. angielski - konwersacje, egzaminy, materiał bieżący

Zajęcia konwersacyjne na przyjazne tematy to najlepszy sposób na naukę jęz. angielskiego. Wspólnie ustalimy zagadnienia oraz tryb pracy. Jak zapisać się na zajęcia? 1) sprawdź mój grafik na https://calend . . .

100 zł
za 45 min

Karolina

jęz. angielski - konwersacje, egzaminy, materiał bieżący

Zajęcia konwersacyjne na przyjazne tematy to najlepszy sposób na naukę jęz. angielskiego. Wspólnie ustalimy zagadnienia oraz tryb pracy. Jak zapisać się na zajęcia? 1) sprawdź mój grafik na calendly.com/k . . .

100 zł
za 45 min

Karolina

jęz. angielski - konwersacje, egzaminy, materiał bieżący

Zajęcia konwersacyjne na przyjazne tematy to najlepszy sposób na naukę jęz. angielskiego. Wspólnie ustalimy zagadnienia oraz tryb pracy. Jak zapisać się na zajęcia? 1) sprawdź mój grafik na calendly. com/ . . .

100 zł
za 45 min

Izabela

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego u ...

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego u mnie lub u kursantów zamieszkałych w Tarczynie i okolicach. Przygotowuję do egzaminów (matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty). . . .

45 zł
za 60 min

Izabela

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w małych grupkach, na ...

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w małych grupkach, na poziomach A1 do C1, przygotowanie do egzaminów, konwersacje, języki specjalistyczne: ekonomia, prawo, HR itp. Zajęcia w Tarczynie. Dojeżdżam także d . . .

45 zł
za 60 min

Jakub

Potrafię pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Kore...

Potrafię pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Korepetycje dla uczniów zamieszkujących na terenie miejscowości Tarczyn - możliwe pobliskie miejscowości. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielan . . .

20 zł
za 60 min

Paweł

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego u...

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego udzieli korepetycji z matematyki oraz fizyki w zakresie gimnazjalnym i licealnym. Nauczenie bezstresowe, w luźnej atmosferze. Gwarantowany sukces! . . .

30 zł
za 60 min