Ogłoszenia

Tczew

Natalia

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry. Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej oraz liceum, a także pomogę młodszym dzieciom w nauce pisania oraz czytania. Rozpoczynam studia na kierunku filologia . . .

30 zł
za 60 min

Anglista

Doświadczony nauczyciel udzieli korepetycji z j.angielskiego...

Doświadczony nauczyciel udzieli korepetycji z j.angielskiego na każdym poziomie. Przygotuję do matury, egzaminów, konwersacje. . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Matematy...

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Matematyka. Oferuję pomoc w nauce dla uczniów podstawówki, gimnazjum i liceum. Jestem osobą która interesuje się matematyką, łatwo nawiązuje kontakty z d . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej (kierunek Inżynieria...

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej (kierunek Inżynieria Biomedyczna) i bardzo chętnie udzielę korepetycji z matematyki. Masz problemy z tym przedmiotem? Nie radzisz sobie na sprawdzianach? Z przyjemnością . . .

20 zł
za 60 min

Piotr

Witam, Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Przez pier...

Witam, Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Przez pierwsze lata studiów udzielałem korepetycji z zakresu podstawowego, gimnazjum oraz szkoły średniej. Chętnie ponownie pomogę w nauce matematyki. Zaintere . . .

20 zł
za 60 min

Paula

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki, pomogę również w p...

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki, pomogę również w problemach z fizyką i chemią. Zawsze staram się przystępnie i prosto tłumaczyć trudne zagadnienia. Bardzo lubię pracę z młodzieżą i mam duże . . .

25 zł
za 60 min

Paula

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku fizyki...

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku fizyki, chętnie objaśnię zawiłości związane z tą trudną dziedziną nauki. Pomogę zrozumieć istotę podstawowych zjawisk fizycznych oraz pokaże proste . . .

25 zł
za 60 min

Klaudia

Jestem studentką GUM, korepetycji udzielam od 4 lat. Jestem ...

Jestem studentką GUM, korepetycji udzielam od 4 lat. Jestem cierpliwa i umiem wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia, organizuję powtórki przed testami i sprawdzianami. Dojeżdżam do ucznia. Gwarantuję miłą at . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Absolwentka geografii Uniwersytetu Gdańskiego z przygotowani...

Absolwentka geografii Uniwersytetu Gdańskiego z przygotowaniem pedagogicznym chętnie udzieli korepetycji w ramach przygotowania do matury, testów gimnazjalnych,trudnych zaliczeń oraz sprawdzianów. . . .

25 zł
za 60 min

Anna

* wszystkie poziomy – od początkującego po zaawansowany * po...

* wszystkie poziomy – od początkującego po zaawansowany * pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległości * materiały dostosowane do potrzeb ucznia * przygotowanie do certyfikatów FCE i CAE * konwersacje * . . .

30 zł
za 60 min