Ogłoszenia

Tczew

Anglista

Doświadczony nauczyciel udzieli korepetycji z j.angielskiego...

Doświadczony nauczyciel udzieli korepetycji z j.angielskiego na każdym poziomie. Przygotuję do matury, egzaminów, konwersacje. . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry. Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej oraz liceum, a także pomogę młodszym dzieciom w nauce pisania oraz czytania. Rozpoczynam studia na kierunku filologia . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Karolina

Studentka filologii angielskiej udzieli korepetycji uczniom ...

25 zł
za 60 min

Natalia

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej (kierunek Inżynieria...

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej (kierunek Inżynieria Biomedyczna) i bardzo chętnie udzielę korepetycji z matematyki. Masz problemy z tym przedmiotem? Nie radzisz sobie na sprawdzianach? Z przyjemnością . . .

20 zł
za 60 min

Katarzyna

Absolwentka geografii Uniwersytetu Gdańskiego z przygotowani...

Absolwentka geografii Uniwersytetu Gdańskiego z przygotowaniem pedagogicznym chętnie udzieli korepetycji w ramach przygotowania do matury, testów gimnazjalnych,trudnych zaliczeń oraz sprawdzianów. . . .

25 zł
za 60 min

Filip

Spotkania dla osób zamieszkujących na terenie miasta Tczew -...

Spotkania dla osób zamieszkujących na terenie miasta Tczew - także nieodległe miejscowości. Mogę pomóc osobom o każdym stopniu uzdolnienia. Proszę o kontakt jedynie za pomocą maila umieszczonego poniżej og . . .

20 zł
za 60 min

Katarzyna

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Matematy...

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Matematyka. Oferuję pomoc w nauce dla uczniów podstawówki, gimnazjum i liceum. Jestem osobą która interesuje się matematyką, łatwo nawiązuje kontakty z d . . .

25 zł
za 60 min

Martyna

Masz problemy z angielskim w szkole? Martwisz się, że matur...

Masz problemy z angielskim w szkole? Martwisz się, że matura coraz bliżej, a Ty nadal nie wiesz wystarczająco dużo? Boisz się egzaminu gimnazjalnego lub kończącego szkołę podstawową? A może Twoje dziecko . . .

30 zł
za 60 min

Anna

* wszystkie poziomy – od początkującego po zaawansowany * po...

* wszystkie poziomy – od początkującego po zaawansowany * pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległości * materiały dostosowane do potrzeb ucznia * przygotowanie do certyfikatów FCE i CAE * konwersacje * . . .

30 zł
za 60 min