Ogłoszenia

Termodynamika

Adrian

Profesjonalne korepetycje z termodynamiki, teorii maszyn cieplnych przenoszenia ciepła i inżynierii cieplnej :)

Do odwołania prowadzę wyłącznie zajęcia online , na zasadzie wideokonferencji. Zastosowane rozwiązanie pozwala nam się widzieć i słyszeć, dzięki czemu zajęcia odbywają się jak wcześniej, na zasadzie . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Termodynamika i chemia wyższa

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej i z chęcią udzielę korepetycji z termodynamiki i innych przedmiotów chemicznych studentom kierunków chemicznych i przyrodniczych. Oferuję doraźną pomoc w nauce, p . . .

70 zł
za 60 min

Andrzej

TERMODYNAMIKA (i inne przedmioty)- z dojazdem!

TERMODYNAMIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Dojeżdżam do d . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie oraz zdalna pomoc w kolokwiach i egzaminach z ...

Przygotowanie oraz zdalna pomoc w kolokwiach i egzaminach z przedmiotów ścisłych: matematyka, fizyka, mechanika, termodynamika, technologia chemiczna, chemia teoretyczna, bisy oraz pokrewne spore doświadczenie i . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Jestem studentką Oceanotechniki i Okrętownictwa sem 7 i ofer...

25 zł
za 60 min

Kamil

10 lat doświadczenia...

10 lat doświadczenia . . .

25 zł
za 60 min

Mateusz

Jestem absolwentem LO nr 3 we Wrocławiu, uczęszczałam do kla...

Jestem absolwentem LO nr 3 we Wrocławiu, uczęszczałam do klasy matematyczno-fizycznej. Obecnie studiuję na 2 roku Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Wrocławskiej. . . .

30 zł
za 60 min

Karol

Absolwent MSMP na UŁ (specjalność: FIZYKA TEOR.) i INŻ. ŚROD...

Absolwent MSMP na UŁ (specjalność: FIZYKA TEOR.) i INŻ. ŚRODOWISKA na PŁ pomoże w nauce matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych, w tym m.in.: statystyki, termodynamiki, mechaniki płynów. Na każdym pozi . . .

50 zł
za 60 min

Maciek

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawsk...

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat prowadzę zajęcia ze studentami i udzielam korepetycji. Lubię uczyć i dobrze tłumaczę. . . .

80 zł
za 60 min

Andrzej

Masz problemy z fizyką bądź matematyką? Chętnie Ci pomogę! ...

Masz problemy z fizyką bądź matematyką? Chętnie Ci pomogę! Obecnie jestem studentem 4 roku fizyki teoretycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przygotuję Cię do sprawdzianów, kolokwiów, egzaminów. Pomogę . . .

30 zł
za 60 min