Ogłoszenia

Toruń

Matematyka - 10 lat doświadczenia! :-)

Korepetycje matematyka: !!! PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW NA POZIOMIE ROZSZERZONYM I PODSTAWOWYM !!! Cześć! Mam na imię Patryk. Zanim przedstawię swoją osobę i swoje doświadczenie . . .

50 zł
za 60 min

Asia

Studentka V roku germanistyki na UMK, posiadająca najwyższe ...

Studentka V roku germanistyki na UMK, posiadająca najwyższe rangą certyfikaty: DSD II oraz Zentrale Oberstufenprüfung oraz ukończony kurs pedagogiczny, udzieli korepetycji, napisze wszelkiego rodzaju prace. Wiel . . .

20 zł
za 60 min

Asia

Jestem: -studentka V roku filologii polskiej (z uprawnieniam...

Jestem: -studentka V roku filologii polskiej (z uprawnieniami pedagogicznymi), -korepetytorką w placówkach opiekuńczo-wychowawczych Oferuję: -pomoc przy odrabianiu zadań domowych i powtarzaniu materiału z lekc . . .

20 zł
za 60 min

Natalia

Oferuję korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzi...

25 zł
za 60 min

Michał

Serdecznie zapraszam na lekcje oraz e-lekcje języka angielsk...

Serdecznie zapraszam na lekcje oraz e-lekcje języka angielskiego na poziomie Advanced z naciskiem na konwersację. Zajęcia przeznaczone są dla studentów i osób dorosłych mających na celu wykształcenie żywej . . .

40 zł
za 60 min

RSTUDIO

R / RStudio, Shiny, Markdown - zadania, projekty

Pomoc w analizie danych, zadaniach, projektach zaliczeniowych, aplikacjach Shiny w programie R / RStudio. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancj . . .

1 zł
za 60 min

Patrycja

Witam, jestem studentką chemii na UMK w Toruniu. Z chęcią po...

Witam, jestem studentką chemii na UMK w Toruniu. Z chęcią pomogę osobą które mają problemy z chemią w gimnazjum i liceum ( przygotowanie do matury, testów gimnazjalnych, egzaminów komisyjnych ). Udzielam ko . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Jestem studenką 2 roku prawa, udzielam korepetycji z języka ...

Jestem studenką 2 roku prawa, udzielam korepetycji z języka angielskiego dzieciom w szkole podstawowej i gimnazjum. Ukończyłam szkołę językową "BELL" w Bydgoszczy na poziomie C1, posiadam certyfikat FCE. Chę . . .

20 zł
za 60 min

Julita

PEDAGOG-TERAPEUTA UDZIELI POMOCY DZIECIOM Z PROBLEMAMI W NAU...

PEDAGOG-TERAPEUTA UDZIELI POMOCY DZIECIOM Z PROBLEMAMI W NAUCE: DYSLEKSJĄ, DYSGRAFIĄ, DYSORTOGRAFIĄ, TRUDNOŚCIAMI Z KONCENTRACJĄ UWAGI, JAK RÓWNIEŻ POMOŻE W ODRABIANIU LEKCJI, TŁUMACZENIU BIEŻĄCEGO MATERIA . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Jestem studenką 2 roku prawa. Udzielam korepetycji z języka ...

Jestem studenką 2 roku prawa. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego dzieciom w szkole podstawowej i gimnazjum ukończyłam szkołę językową "Adler" w Bydgoszczy na poziomie B2. . . .

20 zł
za 60 min