Ogłoszenia

Toruń

Rafał

Korepetycje Matematyka/Fizyka/Chemia - 90zł/45min tel: 574614165

Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii w formie online lub stacjonarnej. Przedmioty w zakresie: Matematyka ( szk . . .

90 zł
za 45 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu,gry na gitarze,ukulele,pianinie dla dzici i dorosłych

Doświadczony mgr muzyki udzieli lekcji śpiewu,gry na gitarze,pianienie,ukulele,instrumentach klawiszowych. Serdecznie zapraszam w każdym wieku. Proszę o kontakt tel.606 150 211 . . .

70 zł
za 45 min

Paulina

Nauka gry na FORTEPIANIE nowoczesna metoda, 10 lat doświadczenia w wielu krajach!

Witajcie rodzice i studenci! :) Jestem nauczycielką gry na fortepianie od dziesięciu lat, pracowałam w wielu krajach, przy użyciu różnych metod kształcenia, co umożliwiło mi zaobserwować mocne i słabe . . .

90 zł
za 45 min

Grzegorz

Korepetycje z języka angielskiego, pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, pomoc w lekcjach

Od wielu lat udzielam korepetycji z j. angielskiego. Zapraszam na zajęcia skierowane dla uczniów szkół podstawowych klas 1-8 oraz liceum/technikum, a także dla dorosłych. Przygotowuję do sprawdzianów, egzami . . .

60 zł
za 60 min

Magdalena

Studio Wokalne Działowa Art

Magdalena Waszkiewicz: Nauczyciel śpiewu oraz emisji głosu wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, managerka, fundatorka i prezeska Fundacji Działowa-Art., nauczycielka emisji głosu. metodą EG . . .

120 zł
za 60 min

Maria

Korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Jeśli: -zdarza się, że spoglądasz z niechęcią na podręczniki do języka polskiego i zadajesz sobie to fundamentalne pytanie: "Ale po co mi to?", -obawiasz się nadchodzącego egzaminu i nie wiesz, od czego . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Młoda nauczycielka Angielskiego z 4 letnim doświadczeniem i certyfikatem CPE

Mam na imię Wiktoria i z największą przyjemnością pomogę Ci odnaleźć odpowiednią ścieżkę w Twojej przygodzie z językiem Angielskim! Przez 4 lata nauczałam zarówno grupy jak i osoby indywidualne na ws . . .

60 zł
za 60 min

Emela

korepetycje z języka angielskiego

Hello! Udzielę korepetycji z języka angielskiego. Posiadam tytuł mgr z zakresu filologii angielskiej. Z językiem angielskim ma styczność od dziecka gdyż uczęszczałam do szkoły anglojęzycznej za granicą. . . .

40 zł
za 60 min