Ogłoszenia

Wadowice

Radek

Korepetycje przygotowujące do matury

Od 2009 roku udzielam lekcji dla uczniów klas średnich (liceum oraz technikum) głównie pod kątem przygotowań do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Wszystkie materiały i kserówki dostarcza . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Rodzice, uczniowie, jestem absolwentem kierunku Matematyka n...

Rodzice, uczniowie, jestem absolwentem kierunku Matematyka na Politechnice Krakowskiej. Od 8 lat pomagam uczniom w zmaganiach z trudnościami z matematyki. Dzięki rzetelnej współpracy wielu uczniów poprawiło swo . . .

25 zł
za 60 min

Kamila

Udzielam korepetycji z matematyki. Szczególnie DO poziomu ma...

Udzielam korepetycji z matematyki. Szczególnie DO poziomu matury rozszerzonej (mam również doświadczenie z osobą uczęszczającą na studia, którą też uczę). Mam już trzyletnie doświadczenie, mnóstwo mate . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Witam szanownych uczniów, studentów oraz rodziców! Zawodowo ...

Witam szanownych uczniów, studentów oraz rodziców! Zawodowo zajmuje się indywidualnym nauczaniem matematyki. Korepetycje są moim doskonalonym od lat zajęciem zawodowym, dzięki czemu gwarantuję maksymalne wyko . . .

40 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Piotr

Nie rozumiesz? Nie masz motywacji? A może po prostu nie traf...

Nie rozumiesz? Nie masz motywacji? A może po prostu nie trafia do Ciebie to, co mówi Twój nauczyciel… CZAS TO ZMIENIĆ! Jak wiadomo – matematyka jest królową nauk! Możesz wierzyć lub nie, ale nauczyć si . . .

50 zł
za 60 min

Delano

Native Speaker ...

Native Speaker . . .

40 zł
za 60 min

Renata

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego. Ukończyłam germanis...

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego. Ukończyłam germanistykę na UJ w Krakowie. Mam wieloletnie doświadczenie na różnych etapach edukacji. Chętnie prowadzę lekcje online. . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Absolwent Politechniki...

Absolwent Politechniki . . .

25 zł
za 60 min

Czeslaw

Posiadam duże doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. P...

Posiadam duże doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Proszę o kontakt wyłącznie za pomocą maila umieszczonego pod ogłoszeniem. Prowadzę . . .

20 zł
za 60 min