Ogłoszenia

Wejherowo

Gabriela

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Cierpliwa, wymagają i motywująca, to cechy które mnie opisują.

Pomogę w odrabianiu lekcji z zakresu materiału do klasy IV. Nauczę jak uczyć się w aktywny sposób, bez uczenia się na pamięć bez zrozumienia. Cena jest uzależniona od miejsca spotkań. . . .

25 zł
za 60 min

Gabriela

Zależy mi by dziecko samo chciało się uczyć. Udzielę korepetycji z zakresu:

*Efektywnego uczenia się; *matematyki z zakresu do IV SP; *Nauki czytania dla początkujących. Cena jest uzależniona od miejsca spotkań podczas trwania korepetycji . . .

40 zł
za 60 min

Ilona

Korepetycje z biologii, wejherowo

Jestem studentką III roku biologii medycznej,specjalizacja: diagnostyka molekularno-biochemiczna. Obecnie prowadzę badania do pracy licencjackiej z zakresu mikrobiologii i biologii molekularnej, ale posiadam dobrz . . .

35 zł
za 60 min

Lekcje języka hiszpańskiego

Cześć, Mam na imię David, jestem rodowitym Hiszpanem i od kilku lat mieszkam w Polsce. Znam język polski na poziomie komunikatywnym, co ułatwia konwersacje osobom jeszcze nie mówiącym po hiszpańsku. O . . .

70 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje z fizyki

Dzień dobry. Jestem uczniem technikum, że doskonale radę sobie z fizyką na poziomie rozszerzonym. Chętnie przekażę wiedzę osobom, które mają trudności z tym przedmiotem. Zainteresowanych zapraszam do kont . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Witam. Udzielę korepetycji z matematyki w zakresie szkoły po...

Witam. Udzielę korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, liceum, technikum, przygotuję do matury podstawowej, rozszerzonej, pomogę w nadrabianiu zaległości, pracach domoych. Jestem absolwentem Pol . . .

30 zł
za 60 min

Magda

Korepetycje z języka angielskiego, uprawnienia pedagogiczne,...

Korepetycje z języka angielskiego, uprawnienia pedagogiczne, 15 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. Zajęcia indywid . . .

39 zł
za 60 min

Bernadeta

Jestem absolwentka Akademii Pomorskiej,posiadam biegłą znajo...

Jestem absolwentka Akademii Pomorskiej,posiadam biegłą znajomość jezyka niemieckiego. . . .

35 zł
za 60 min

Zofia

Ukończyłam kurs w szkole językowej w Anglii. Z chęcią pomogę...

Ukończyłam kurs w szkole językowej w Anglii. Z chęcią pomogę przygotować się do kartkówek, sprawdzianów jak i pomóc w konwersacjach. Pracuję również w szkole językowej w trójmieście. . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

Niemiecki - świetny wybór :) Od wielu lat pracuję jako tłuma...

Niemiecki - świetny wybór :) Od wielu lat pracuję jako tłumacz i dyplomowany nauczyciel języka niemieckiego. Mam doświadczenie w nauce zarówno dziesięciolatków, młodzieży jak i osób dorosłych. Oferuję z . . .

50 zł
za 60 min