Ogłoszenia

Wieliczka

Kornelia

Korepetycje z języka niemieckiego

Cześć, jestem studentką III roku filologii germańskiej i chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam certyfikat językowy DSDII oraz przebywałam pół roku na wymianie studenckiej w Nie . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Oferuję kursy j. angielskiego, korepetycje, lekcje indywidua...

Oferuję kursy j. angielskiego, korepetycje, lekcje indywidualne, szkolenia dla firm, korepetycje, konwersacje zarówno w siedzibie jak i w domu klienta z dojazdem. Posiadam szeroką gamę materiałów, indywidualne . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

Zapraszam na korepetycje z matematyki uczniów szkół podstawo...

Zapraszam na korepetycje z matematyki uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum (poziom podstawowy lub rozszerzony). Studentów zapraszam na zajęcia z zakresu algebry i/lub analizy matematycznej. Stawka za . . .

50 zł
za 60 min

Paula

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Udzielę korepetycji z jęz...

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Udzielę korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie, dla każdej grupy wiekowej. Współpracuje z dziećmi, gimnazjalistami, maturzystami, a także osobami dorosłymi. . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka studiów językowych Uniwersytetu Jagiellońskiego ...

Absolwentka studiów językowych Uniwersytetu Jagiellońskiego udzieli korepetycji z j. angielskiego. Poziomy od A1 do B2. Chętnie zajęcia z uczniami, pomagające opanować materiał realizowany w szkole. Wszelkie . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka studiów językowych Uniwersytetu Jagiellońskiego ...

Absolwentka studiów językowych Uniwersytetu Jagiellońskiego udzieli korepetycji z j. niemieckiego. Chętnie zajęcia z uczniami, pomagające opanować materiał realizowany w szkole. Wszelkie pytania proszę kier . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Witam ;) Jestem studentką trzeciego roku neofilologii ze spe...

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Aleksander

Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach:...

Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach: liceum, gimnazjum, matura rozszerzona, technikum, matura podstawowa. Potrafię pomóc uczniom o różnym stopniu uzdolnienia. Kontakt wyłącznie za pomo . . .

20 zł
za 60 min

Natalia

Witam :) Uczęszczam do 3 kl. liceum, jednego z najlepszych w...

Witam :) Uczęszczam do 3 kl. liceum, jednego z najlepszych w Krakowie. Mam drobne doświadczenie w udzielaniu korepetycji, ale chce się rozwijać, ponieważ wiążę swoją przyszłość z zawodem nauczycielki. *Pi . . .

12 zł
za 60 min